הסעה אל ברברינו אאוטלט- הנחה בלעדית ומידע מקיף | Barberino Outlet: Roundtrip from Florence

הזמנת כרטיסים להסעות הלוך חזור לאאוטלט ברברינו מפירנצה

הסעה אל ברברינו אאוטלט (Barberino Outlet: Roundtrip from Florence) כוללת הסעה הלוך וחזור וכניסה למתחם חנויות העודפים ברברינו הנמצא כחצי שעת נסיעה מפירנצה. ההסעה נוחה וכוללת וייפיי חינם. במתחם הקניות תוכלו למצוא מוצרי מעצבים בהנחה של עד 70% וחנויות של מותגי מעצבים מפורסמים כגון פראדהדולצ’ה וגבאנהראלף לורןהוגו בוס ועוד. במתחם תוכלו למצוא גם ברים מסעדות וחנות שוקולד של לינדט.

ההסעות יוצאות מתחנת הרכבת המרכזית סנטה מריה נובלה בפירנצה בשעות 09:30, 11:30, 14:00 ו-16:00, וחזרה מהמתחם אל העיר בשעות 13:00, 15:00, 18:00 ו-20:00.

הזמנת כרטיסים להסעות הלוך חזור לאאוטלט ברברינו מפירנצה

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
הצצה אל מתחם הקניות ברברינו אאוטלט

שאלות נפוצות על הסעה אל ברברינו אאוטלט

הסעה אל ברברינו אאוטלט מומלצת למי שמתכנן לעשות שופינג באזור פירנצה, ופחות מומלצת למי שמתכנן להגיע אל מילאנו – בירת העיצוב והשופינג של איטליה.

ההסעות אל ברברינו אאוטלט יוצאות מתחנת הרכבת המרכזית סנטה מריה נובלה בפירנצה בשעות 09:30, 11:30, 14:00 ו-16:00, וחזרה מהמתחם אל העיר בשעות 13:00, 15:00, 18:00 ו-20:00. יש להגיע אל האוטובוס רבע שעה לפני היציאה, וכמו כן לשים לב בתכנון הזמנים שלכם שקודם כל יש להציג את הואוצ’ר ולהחליפו בכרטיס מנייר במרכז המבקרים.

יש מספר אפשרויות לקניית כרטיסים להסעה אל ברברינו אאוטלט, האפשרויות המומלצות על ידינו הן: להזמנה עם 5% הנחה לגולשי הכל על (קוד HAKO5) היכנסו לקישור הזה
להזמנה עם אפשרות ביטול בחינם היכנסו לקישור הזה.

לרוב ביום ראשון מתחם החנויות עמוס יותר לעומת שאר ימות השבוע, בייחוד בשעות אחר הצהריים, ולכן כדאי להימנע מהגעה ביום ראשון.
המלצות "הכל על"

 

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? את הכרטיס מקבלים מיידית למייל. יש לגשת אל מרכז המבקרים Sightseeing Experience Visitor Center ברציף 16 של תחנת הרכבת סנטה מריה נובלה, להציג את הוואצ’ר בסמארטפון (או מודפס) ולקבל בעבורו כרטיס מנייר. משם יש לגשת אל האוטובוס ולהציג את הכרטיס לנהג.

מפה