טיסות לפירנצה

חפש את הצעת המחיר הטובה ביותר לטיסות וחבילות לפירנצה

דף זה יעניק לכם מידע חשוב וכמה נתונים וטיפים חשובים שיעזרו לכם, משלב בחירת הטיסה ועד שתצאו משדה התעופה

איך מגיעים לפירנצה ומהו טווח המחירים המומלץ לכרטיס טיסה לפירנצה?

את פירנצה משרת נמל התעופה הבינלאומי פרטולה (לשעבר אמריגו וספוצ׳י) הוא נמצא רק כ-4 ק״מ ממרכז העיר ומגיעות אליו טיסות ישירות מהארץ. נמל תעופה נוסף שמשרת את האזור הוא נמל התעופה בפיזה, שמשמש חברות לואו קוסט רבות. ההגעה מנמל תעופה זה לפירנצה היא קלה (יש רכבת וגם אוטובוס שמגיעים עד למרכז פירנצה) אך אין ממנו טיסות ישירות לארץ. למידע מורחב על נמל התעופה של פירנצה, דרכי הגעה ועוד תוכלו לקרוא בעמוד נמל התעופה של פירנצה.

אל פירנצה מגיעות טיסות ישירות מישראל עם חברת איבריה וחברת הלואו קוסט וולינג הספרדיות, מתל אביב בחלק מחודשי השנה. בנוסף ישנן במשך כל השנה טיסות עם עצירת ביניים בערים אחרות באירופה (לדוגמא דרך אמסטרדםפריזמדריד ועוד). טווח המחירים המומלץ לכרטיס טיסה לפירנצה מישראל, הוא בין 180 יורו (בלואו קוסט ובזמנים פחות מבוקשים) ל-600 יורו לכיוון (בקיץ בימים מבוקשים יחסית, נכון לשנת 2017), תלוי בעונה, בעצירות הבניים, וביעד הסופי אותו תבחרו.
המחירים הגבוהים ביותר הם בחודשים יולי-אוקטובר, יורדים חזרה בחודש נובמבר ויורדים עוד בדצמבר, פברואר ומרץ הם החודשים הזולים ביותר לטיסות ומאפריל המחירים מתחילים שוב לעלות.

 
המלצות להוזלת מחיר כרטיס הטיסה לפירנצה

  • לטוס נגד הזרם, כלומר בחורף. קר, אבל זול בהרבה (גם הטיסה וגם המלון, למידע נוסף – מלונות בפירנצה).
  • להזמין מראש.
  • מצד שני, לטוס בדקה ה-90. אפשר לסדר חופשה של הרגע האחרון במחירים מצויינים, גם באתרים נוספים כמו גוליבר ואיסתא. בעונות שאינן עונות התיירות זו יכולה להיות אופציה שתצמצם לכם מאוד את עלות החופשה, אך דורשת גמישות וספונטניות (כפי שנאמר למעלה, חודשים פברואר ומרץ הם הזולים ביותר לטיסות).
  • להתגמש עם התאריכים ולבחור תאריך זול במיוחד (לעתים יש תאריכים ספציפיים שהם זולים במיוחד, בעיקר בחורף).

 

זמן הטיסה מתל אביב לפירנצה

זמן הטיסה לפירנצה תלוי באם אתם טסים בטיסה ישירה או טיסה עם קונקשיין אחד או שניים.
טיסה ישירה תקח 4-4.5 שעות, ואילו טיסות עם עצירות ביניים יארכו בין 7-16 שעות ויכולים להתארך אף יותר מכך.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות: