השכרת רכב בפוליניאנו א מארה

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל

האם צריך לשכור רכב בפוליניאנו א מארה

מרבית התיירים שמגיעים לפולינאנו א מארה מגיעים לזמן קצר בלבד כחלק מטיול רחב יותר במחוז פוליה (למשל טיול מבארי ללצ’ה), או לחופשות בטן גב קלאסיות. כל עוד אתם מטיילים בעיר עצמה, אין צורך בהשכרת רכב, אפילו להפך -עדיף להימנע. ישנה בעיית חניה לא פעם, אזורים תיירותים אליהם לא מורשים להיכנס רכבים פרטיים, מה שהופך את התניידות עם רכב שכור בפולינאנו א מארה לבעייתית ולא כדאית. מה גם שמומלץ להתנייד בפולינאנו א מארה בתחבורה ציבורית וברגל. יחד עם זאת, מרבית התיירים בוחרים לצאת מהעיר לפחות ליום אחד למרחב סביב פולינאנו א מארה, או לחופים הרבים הפזורים לאורך קן החוף. במקרים כאלו מומלץ מאוד לשכור רכב ליום או יומיים ולצאת איתו ליעדים מחוץ לעיר, אליהם פעמים רבות ההגעה עם תחבורה ציבורית אינה נוחה ואידיאלית ורכב שכור הוא הפתרון הטוב והנוח ביותר לעשות זאת.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**טיפים למציאת ההצעה הטובה ביותר להשכרת רכב בפוליניאנו א מארה

 • חשבו איפה אפשר לצמצם. תמיד חשוב להבין איזה רכב בדיוק אתם צריכים ובכך לא להוציא יותר מידי (ולחילופין לא להתנייד עם רכב חלש או קטן מידי). רכב עם הילוכים יהיה זול יותר, כך גם רכב קטן וכדומה. אם אתם “זוג” רכב קטן יספיק לכם, במידה ואתם יותר מ”זוג” אל תתפשרו על גודל הרכב ועוצמתו, זה יכול מאוד לפגוע לכם בטיול.
 • השתדלו להביא מכשיר ניווט (GPS) משלכם, להגיע עם חבילת גלישה או לקנות כרטיס סים מקומי. הוספת המכשיר על בסיס חברת ההשכרה יקרה מאוד! מצד שני לא מומלץ לנסוע באזור ללא מכשיר ניווט. בימינו כשלרוב האנשים יש סמטרטפון אפשר להשתמש די בקלות באפליקציות ניווט בפלאפון. המלצה שלנו- כדאי להוריד את האזור בו אתם מטיילים ״אופליין״ לאפליקציה כך שהוא יהיה זמין לכם גם אם אתם מסתובבים בלי כרטיס סים מקומי / בינלאומי. אפשרות אחרת היא להירשם לאחת מהחבילות לשימוש בוויז או גוגל נוויגטור ללא הגבלה.
 • בעונות התיירות (כלומר- בקיץ) – הזמינו מספיק זמן מראש. דגש זה הוא בעיקר לרכבים בעייתים כמו רכבי 4*4, קארוונים ורכבים גדולים. אם לא תזמינו מראש ישארו לכם מעט אופציות ותצטרכו לשלם מחיר מופקע. לעיתים גם לא תמצאו את הרכב אותו אתם רוצים. בעוד שבטיסות ברגע האחרון אפשר למצוא דילים, ומלונות ברגע האחרון הרבה פעמים תמצאו דילים מעולים – לרכב שכור כמעט אף פעם אין משמעות לרגע האחרון (פשוט יש מחיר שלחברות ההשכרה לא משתלם להשכיר את הרכב שלהם). מניסיון שלנו- אין הצדקה להזמנת הרכב בזמן החופשה עצמה, המחירים בפולינאנו א מארה עצמה כמעט תמיד יקרים יותר ויכולתכם לבצע השוואת מחירים טובה נפגעת. תוכלו לחפש הצעות להשכרת רכב במנוע השוואת המחירים המצורף כאן, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם.
 • נסו לתכנן את הטיסה שלכם לפולינאנו א מארה בסופה של תקופה עמוסה (בסוף הקיץ, אחרי החגים הנוצריים), או בתחילת החורף. במילים אחרות, לפני ואחרי המוני התיירים. כך תשיגו דילים טובים גם לטיסות למלונות וגם לרכבים השכורים.
 • אם אתם מתכננים גיחות קצרות לחופים או עיירות באזור, אנו ממליצים להסתפק בחברות מקומיות ולואו קוסט – יש להן הצעות טובות וזולות במיוחד. אם אתם מתכננים נסיעות וטיולים ארוכים יותר, ובמיוחד אם הנכם מתכננים לעבור את הגבול למדינות שכנות – אנו ממליצים לקחת רכב מחברה גדולה ובינלאומית (גם במקרה זה יש לוודא את כמות הנהגים בתוכנית ההשכרה שלכם, והאם יש או אין הגבלת קילמוטרז’ ליום השכרה – היבטים בעייתים לרוב בעיקר בחברות לואו קוסט אך לעתים גם בחברות אחרות).
 • לקיחת רכב מתחנה אחת והחזרתו בתחנה שניה תלווה בתוספת תשלום. במידה ומדובר בשתי תחנות באותה עיר התוספת תהיה נמוכה. לקיחה והחזרה באותה מדינה (למשל לקיחת רכב בפולינאנו א מארה והחזרתו בלצ’ה), תלווה בתוספת יקרה יותר. כאשר התוספת הגדולה ביותר תהייה לקיחה והחזרה בשתי מדינות שונות (למשל, לקיחת רכב בפולינאנו א מארה, חצייה של כל איטליה מדרום לצפון, מעבר לצרפת והחזרתו שם) – לעיתים עדיף להחזיר את הרכב בתוך המדינה בה הוא נלקח (איטליה) לעבור את הגבול למדינה השכנה ברכבת או תחבורה ציבורית לעיר שכנה ושם לקחת רכב אחר להמשך הטיול
 • ברכבי לואו-קוסט רבים יכולה להיות הגבלת קילומטרז’ על ההשכרה, אם אתם לא מתכננים לעבור את הקילומטרים הנ”ל, כמו רוב התיירים שמטיילים בפולינאנו א מארה- מעולה, זה יחסוך לכם מעלות הרכב, אם יש סיכוי אפילו קטן שתצטרכו לחרוג מהגבלה זו, למשל תרצו להגיע לקצה ה”עקב” האיטלקי, או שתרצו לחצות לאזור נאפולי, כדאי לבדוק מראש. חריגה קטנה עלולה להפוך לקנס גדול.

תחנות השכרת רכב בפוליניאנו א מארה

בעיר פולינאנו א מארה עצמה ישנה רק סוכנות אחת המציעה השכרת רכב, והיא נמצאת סמוך לתחנת הרכבת המרכזית של העיר. אם אתם רוצים מבחר גדול יותר של רכבים ומחירים זולים יותר, מומלץ להגיע לעיר הסמוכה מונופולי (Monopoli) ולגשת לאחת מהסוכניות הרבות שם. תוכלו למצוא ריכוז גדול מאוד בעיקר סמוך לתחנת הרכבת הראשית של העיר, כמו גם סמוך לאצטדיון הכדורגל של העיר.

דברים נוספים שכדאי לדעת על השכרת רכב בפוליניאנו א מארה

חניה בפולינאנו א מארה

באזור העיר העתיקה וחוף לאמה מונצ’ילה ישנה מצוקת חנייה גדולה, במיוחד בעונות השיא. עם זאת, ישנו ריכוז גבוה של חניונים חינמיים סמוך לתחנת הרכבת של העיר, משם הליכה קצרה של כ10-15 דקות תביא אתכם אל העיר העתיקה. במפת החניות תוכלו לראות חניות סמוכות למרכז העיר, אך יש לזכור שלרוב אלו חניות רחוב, אשר בעונות השיא הסיכוי למצוא בהם חנייה הוא כמעט בלתי אפשרי.
המלצות כלליות למטיילים עם רכב שכור בפוליניאנו א מארה

 • שמרו על נהיגה במהירות המותרת! אם יש דבר שהאיטלקים אוהבים יותר מאוכל טוב ויין משובח, זה מכמונות המהירות הפזורות בכל כפר ובכל כביש (ובעיקר באיזורים תיירותיים כמו פולינאנו א מארה). אם תקבלו דו”ח הוא ישלח ישירות לסוכנות ההשכרה אשר יגבו ממכם, בנוסף למחיר הדו”ח, גם “דמי טיפול” גבוהים.
 • בתוך פולינאנו א מארה ישנה צפיפות רבה מה שמקשה על התניידות עם רכב במרכז העיר ובעיר העתיקה. בנוסף יש בעיות חניה ובמיוחד בחודשי הקיץ ובתקופות העומס קשה למצוא חניה וככל שמתקרבים למרכז העיר החניה הופכת יקרה יותר. על כן ההמלצה שלנו היא להגיע לחניות הנמצאות בחלקים החדשים יותר של העיר (תחנת הרכבת) ומשם להמשיך את הביקור ברגל
 • בתוך פולינאנו א מארה, כמו כל עיר איטלקית אחרת, ישנו אזור זונה טראפיקו (zona traffico), אזור תחום המגביל כניסה של כלי רכב מזהמים אליו. בפולינאנו א מארה אזור זה הוא העיר העתיקה שמדרום לחוף לאמה מונצ’ילה, ועליכם לקחת בחשבון שמרבית הסיכויים הם שלא תוכלו להיכנס עם הרכב לאזור זה (אלא אם כן הוא 100% חשמלי, או ברמת זיהום נמוכה מאוד). לעוד פרטים על הזונה טראפיקו בפולינאנו א מארה, והמפה המעודכנת ניתן להיכנס לקישור הזה.
 • שימו לב כי מרבית תחנות השכרת הרכב בערים עצמן אינן פתוחות ביום ראשון, ולכן כדאי לתכנן את זמן לקיחת והחזרת הרכב בהתאם.

תשובות לשאלות נפוצות על השכרת רכב בפוליניאנו א מארה

מפת תחנות השכרת רכב בפוליניאנו א מארה