השכרת רכב בעמק אאוסטה

בנה לעצמך חופשה
רכב
מלונות
טיסות
כדורגל

האם צריך לשכור רכב בעמק אאוסטה

באופן כללי, השכרת רכב בעמק אאוסטה, בניגוד לערים הגדולות כמו טורינו ומילאנו, דווקא מומלצת מאוד. התחבורה הציבורית ברוב העיירות שסביב לעמק אאוסטה מגיעה לעתים רחוקות מאוד, ולרוב גם מסורבלת משום שלעתים היא דורשת החלפה של 2 קווים (ולפעמים אף יותר!). אין זה אומר שאי אפשר להסתדר בעמק אאוסטה ללא רכב פרטי, אך במידה ותרצו את החופש להגיע ליותר עיירות חוץ מהיכן שאתם בוחרים ללון, בחלק גדול מהמקרים דרך ההגעה הנוחה ביותר היא עם רכב (למעט במקרים מסוימים בהם אתם רוצים להגיע לעיירה שאליה מגיעה המעבורת או תחבורה ציבורית, ואז ניתן להשתמש גם בה. מה גם שמרבית מקומות הלינה מציעים גם חניה, במקרים רבים אף בחינם. המגיעים לאזור מגיעים כחלק מטיול כולל ומתגלגל בעמק אאוסטה וסוג כזה של טיול לא אפשרי לעשות ללא רכב שכור.

טבלת חיפוש רכבים והשוואת מחירים

מטה נמצא תיבת חיפוש להשכרת רכבים והשוואת מחירים בין חברות ההשכרה השונות, במידה ויש לכם חוסם קבצי קוקיס פעיל לא תוכלו לראות אותה. תוכלו להיכנס במקום ישירות לאתר רטנלקארס, המפעיל את מנוע החיפוש.

**פרסומת**טיפים למציאת ההצעה הטובה ביותר להשכרת רכב בעמק אאוסטה

 • חשבו איפה אפשר לצמצם. תמיד חשוב להבין איזה רכב בדיוק אתם צריכים ובכך לא להוציא יותר מידי (ולחילופין לא להתנייד עם רכב חלש או קטן מידי). רכב עם הילוכים יהיה זול יותר, כך גם רכב קטן וכדומה (אם אתם זוג, רכב מקטגוריית “מיני” יכול להספיק לכם). אם אתם לא מטפסים יותר מידי להרים אין צורך ברכב גדול וחזק מידי. אם אתם יותר מזוג וכו’ אל תתפשרו על גודל הרכב ועוצמתו, זה יכול מאוד לפגוע לכם בטיול.
 • השתדלו להביא מכשיר ניווט (GPS) משלכם, להגיע עם חבילת גלישה או לקנות כרטיס סים מקומי. הוספת המכשיר על בסיס חברת ההשכרה יקרה מאוד! מצד שני לא מומלץ לנסוע באזור ללא מכשיר ניווט. בימינו כשלרוב האנשים יש סמטרטפון אפשר להשתמש די בקלות באפליקציות ניווט בפלאפון. המלצה שלנו- כדאי להוריד את האזור בו אתם מטיילים ״אופליין״ לאפליקציה כך שהוא יהיה זמין לכם גם אם אתם מסתובבים בלי כרטיס סים מקומי / בינלאומי. אפשרות אחרת היא להירשם לאחת מהחבילות לשימוש בוויז או גוגל נוויגטור ללא הגבלה.
 • בעונות התיירות (כלומר- בקיץ) – הזמינו מספיק זמן מראש. דגש זה הוא בעיקר לרכבים בעייתים כמו רכבי 4*4, קארוונים ורכבים גדולים. אם לא תזמינו מראש ישארו לכם מעט אופציות ותצטרכו לשלם מחיר מופקע. לעיתים גם לא תמצאו את הרכב אותו אתם רוצים. בעוד שבטיסות ברגע האחרון אפשר למצוא דילים, ומלונות ברגע האחרון הרבה פעמים תמצאו דילים מעולים – לרכב שכור כמעט אף פעם אין משמעות לרגע האחרון (פשוט יש מחיר שלחברות ההשכרה לא משתלם להשכיר את הרכב שלהם). מניסיון שלנו- אין הצדקה להזמנת הרכב בזמן החופשה עצמה, המחירים בעמק האאוסטה עצמו כמעט תמיד יקרים יותר ויכולתכם לבצע השוואת מחירים טובה נפגעת. תוכלו לחפש הצעות להשכרת רכב במנוע השוואת המחירים המצורף כאן, או להשאיר פרטים ונחזור אליכם.
 • אם אתם מתכננים נסיעה קצרה, אנו ממליצים להסתפק בחברות מקומיות ולואו קוסט – יש להן הצעות טובות וזולות. אם אתם מתכננים נסיעות וטיולים ארוכים יותר, ובמיוחד אם הנכם מתכננים לעבור את הגבול למדינות שכנות – אנו ממליצים לקחת רכב מחברה גדולה ובינלאומית (גם במקרה זה יש לוודא את כמות הנהגים בתוכנית ההשכרה שלכם, והאם יש או אין הגבלת קילמוטרז’ ליום השכרה – היבטים בעייתים לרוב בעיקר בחברות לואו קוסט אך לעתים גם בחברות אחרות).
 • אם אתם בוחרים לשכור רכב בשדה התעופה הסמוך לעיר אאוסטה, מומלץ לבחון האם הלקיחה של הרכב היא בשדה עצמו או במגרש מרוחק, זה יכול להיות משמעותי בכמעט שעה-וחצי עיכוב, אבל קחו בחשבון שרכב מתוך השדה עצמו יהיה יקר יותר.
 • לקיחת רכב מתחנה אחת והחזרתו בתחנה שניה תלווה בתוספת תשלום. במידה ומדובר בשתי תחנות באותה עיר (למשל רכב שנלקח בשדה והוחזר במרכז העיר או להיפך) התוספת תהיה נמוכה. לקיחה והחזרה באותה מדינה, לדוגמה לקיחה במילאנו והחזרה בטורינו, תלווה בתוספת יקרה יותר, כאשר התוספת הגדולה ביותר תהייה לקיחה והחזרה בשתי מדינות שונות, לדוגמה לקיחת רכב בטורינו והחזרה בשוויץ – לעיתים עדיף להחזיר את הרכב בתוך איטליה, לעבור את הגבול למדינה שכנה ברכבת או בתחבורה ציבורית לעיר שכנה ושם לקחת רכב אחר להמשך הטיול
 • ברכבי לואו-קוסט רבים יכולה להיות הגבלת קילומטרז’ על ההשכרה, אם אתם לא מתכננים לעבור את הקילומטרים הנ”ל, כמו רוב התיירים שמטיילים בעמק אאוסטה מעולה, זה יחסוך לכם מעלות הרכב, אם יש סיכוי אפילו קטן שתצטרכו לחרוג מהגבלה זו, למשל טיול לאורך כלל איטליה או מעבר למדינות שכונות מומלץ לא להתפתות למחיר הנמוך שיכול לקפוץ משמעותית

תחנות השכרת רכב בעמק אאוסטה

ישנם שלושה מוקדים עיקריים של חברות להשכרת רכב לאורך כל עמק אאוסטה ממזרח (כשמונה) וממערב (כחמש), וכן ביציאות מהעמק בצפון-מזרח ובדרום-מערב. ראו מפה למטה של סוכנויות השכרת הרכבים באזור עמק אאוסטה. בנוסף לאופציות אלו כדאי לדעת, שדווקא רוב המגיעים לחופשה בעמק אאוסטה דווקא משכירים את הרכב בטורינו ובמילאנו – אליהן מגיעות הטיסות הישירות מישראל (אל עמק אאוסטה לרוב אין טיסות ישירות, למידע מפורט ראו טיסות לעמק אאוסטה והשכרת רכב בטורינו ובמילאנו).

דברים נוספים שכדאי לדעת על השכרת רכב בעמק אאוסטה

חניה בעמק אאוסטה

ישנן לא מעט חניות וחניוני רכבים בעמק אאוסטה, מרביתן נמצאות סביב העיר אאוסטה ובעיר עצמה, כך שהמגיעים עם רכב יכולים להחנות בנחת את הרכב בחניות אלו ומהן ללכת ברגל לטיול בעיר ובאתרי הסביבה. נוסף על כך במרבית העיירות אין בעיית חניה, כך גם במסלולי הסקי. למי שנשאר בעמק אאוסטה כמה ימים ולוקח בה מקום לינה אנו מציעים לבחון אפשרות של לינה במלון או אפשרות לינה אחרת המציעים חניה ובך להמעיט את ההתעסקות בכך.
המלצות כלליות למטיילים עם רכב שכור בעמק אאוסטה

 • שמרו על נהיגה במהירות המותרת! ישנן מכמונות מהירות, במיוחד בכבישים המחברים בין יעדים מתויירים במיוחד וערים מרכזיות. לא נעים ויכל לבאס מאוד כאשר מקבלים את הדוח הביתה אחרי שחוזרים מהחופשה.
 • למי שאוספים את הרכב בשדה התעופה בטורינו או במילאנו, מומלץ לקחת עגלה למזוודות לטובת ההליכה לאזור השכרת הרכב.
 • משמעות רבה באזור זה יש לשעות של איסוף והחזרת הרכב בדגש על איסוף והחזרה בשדה התעופה. בכל שדות התעופה בסביבה עמדות השכרת הרכב אינן פעילות 24 שעות בעוד שלהחזרת הרכב בשעות מאוחרות ישנו פיתרון לחלק מהחברות. איסוף של רכב באמצע הלילה משדות תעופה אילו אינו דבר אפשרי ברוב המקרים. לכן בתכנון הטיול רצוי למצוא לינה סמוך לשדה התעופה ולאסוף את הרכב בבוקר שלמחרת.
 • שימו לב כי מרבית תחנות השכרת הרכב בערים עצמן אינן פתוחות ביום ראשון, ולכן כדאי לתכנן את זמן לקיחת והחזרת הרכב בהתאם.

תשובות לשאלות נפוצות על השכרת רכב בעמק אאוסטה

מפת תחנות השכרת רכב בעמק אאוסטה