מלונות מומלצים באזור שדה התעופה של קטניה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באזור שדה התעופה של קטניה - הסקירה המקיפה על מלונות באזור שדה התעופה של קטניה. אזורי הלינה המומלצים באזור שדה התעופה של קטניה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באזור שדה התעופה של קטניה.

5 מקומות לינה מומלצים באזור שדה התעופה של קטניה

Il Principe Hotel Catania

⭐⭐⭐⭐
מלון איל פרינצ’יפה קטניה (Il Principe Hotel Catania) – מבין אפשרויות הלינה הקיימות באזור שדה התעופה אפשרות זו היא יחסית יוקרתית.
למידע נוסף על המלון

Duomo Suites & Spa

⭐⭐⭐⭐
מלון דומו סוויטס אנד ספא (Duomo Suites & Spa) – אפשרות לינה זו מומלצת בעבור מי שמעוניין ללון בקרבת שדה התעופה, לרוב לפני טיסה שממריאה לפנות בוקר או אחרי טיסה שנוחתת בשעות אלו.
למידע נוסף על המלון

Hotel Manganelli Palace

⭐⭐⭐
מלון מאנגנלי פאלאס (Hotel Manganelli Palace) – אפשרות זו מתאימה למי שמחפש אפשרות לינה פונקציונאלית בקרב שדה התעופה, ומומלץ למי שמחפש מקום נוח ולא יקר מידי בהשוואה לשאר מקומות הלינה באזור שדה התעופה.
למידע נוסף על המלון

Magnolia Boutique Rooms B&B מקום אירוח

מקום אירוח B&B מגנוליה בוטיק רומס (Magnolia Boutique Rooms B&B מקום אירוח ) – אפשרות לינה בקרבת שדה התעופה אשר מתאימה למי שמחפש אפשרות זולה יחסית לשאר אפשרויות הלינה הקרובות לשדה התעופה.
למידע נוסף על המלון

Fontanarossa Airport Sleep and Travel

פונטאנארוסה אירפורט סליפ אנד טראוול (Fontanarossa Airport Sleep and Travel) – אחת מאפשרויות הלינה המומלצות בסמוך לשדה התעופה, כך שתוכלו להגיע בזריזות יחסית ובנוחות גם בשעות המאוחרות של הלילה.
למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

בשבועות אלו מידת הביקוש ללינה בקטניה במגמת עלייה, לא רק באזורים הפופולאריים ביותר אלא גם באזור שדה התעופה של קטניה ולכן אם מגיעים בסוף שבוע או מחפשים מקום ליותר מ-3 נפשות כדאי להזמין מלון או דירה מראש. מומלץ לעשות זאת עם אפשרות ביטול בחינם בקישור הזה.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באזור שדה התעופה של קטניה

באזור שדה התעופה של קטניה ישנם יחסית הרבה מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות, כאשר אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Fontanarossa Airport Sleep and Travel).
הלינה בקרבת נמל התעופה קטניה-פונטנרוסה (Catania–Fontanarossa Airport) מתאימה במיוחד למי שממריא או נוחת בטיסות בשעות מוקדמות או מאוחרות מאוד – אז ההגעה אל ומהעיר מסורבלת יותר, לא מומלץ להישאר במלון באזור זה לאורך כל החופשה. כדאי לקחת בחשבון שככל שתבחרו אפשרות לינה אשר קרובה יותר לשדה התעופה, למשל Magnolia Boutique Rooms Bַַ&B מקום אירוח , כך לרוב גם המחיר יעלה, אך בכל מקרה לינה באזור שדה התעופה תהיה זולה יותר מאשר לינה במרכז העיר.

באזור סביב שדה התעופה של קטניה יש מבחר מקומות לינה נוחים (צילום: באזור סביב שדה התעופה של קטניה יש מבחר מקומות לינה נוחים
המלצות ללינה באזור שדה התעופה של קטניה

  • מלונות נוספים מומלצים באזור שדה התעופה של קטניה הינם מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hotel Romano House, מלון Liberty Hotel ומלון Palace Catania ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Centrum ומלון Habitat. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מקום אירוח Bed & Breakfast Fontanarossa Airport, בית הארחה Etna Parking ובית הארחה Airport Tourist’s Home. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על דירה Duplex Catania Airport.
  • למי מכם שמגיע ללון באזור שדה התעופה של קטניהעם רכב שכור כדאי להסתכל על מקומות לינה אפשר מציעים גם חניה על מנת להיות בראש שקט בנושא, אנו מציעים להסתכל על Etna Parking בית הארחה,Magnolia Boutique Rooms מקום אירוח Bַַ&B, Airport Tourist’s Homeבית הארחה.
  • באזור שדה התעופה של קטניה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה באזור שדה התעופה של קטניה

למשפחות הבוחרות ללון באזור שדה התעופה של קטניה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - Antony’s Home בתי נופש, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

במידה ואתם מגיעים עם רכב ללינה באזור שדה התעופה של קטניהכדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, ניתן כמובן להחנות את הרכב בשדה התעופה, אך לרוב חניון זה יהיה יקר יחסית. לכן, כדאי לבחור מקום לינה אשר מציע חניה, אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - Etna Parking בית הארחה,Magnolia Boutique Rooms מקום אירוח Bַַ&B, Airport Tourist's Homeבית הארחה.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באזור שדה התעופה של קטניה אנו מציעים להסתכל על Magnolia Boutique Rooms B&B מקום אירוח , B&B מקום אירוח Bed & Breakfast Fontanarossa Airport ,בית הארחה Etna Parking,בית הארחה Airport Tourist's Home .

Booking.com