מלונות בסנטה קרוצ׳ה - מידע כללי

סנטה קרוצ׳ה (Santa Croce) הינו הרובע המערבי של ונציה, והוא למעשה שער הכניסה של ונציה מהים ומהכביש כיוון שכאן ממוקמים נמל ונציה, תחנת האוטובוס המרכזית ומגרשי החניה של העיר. האתרים המרכזיים של הרובע נמצאים בעיקר בחלקו המזרחי וכוללים את פאלאצו מוצ’ניגו (Palazzo Mocenigo)כנסיית סן ג’אקומו דל’אוריו (San Giacomo dell’Orio) וכנסיית סן סימון פיקולו (San Simeone Piccolo).

בסנטה קרוצ׳ה פועלים יותר מ-150 בתי מלון, רובם הגדול בדירוג של שלושה כוכבים, לצד דירות אירוח רבות והוסטלים. עם זאת, אפשר למצוא פה גם מספר מלונות בדירוג של ארבעה כוכבים המעניקים לינה יוקרתית יותר. הריכוז הגדול של המלונות הוא באיזור פאלאצו מוצ’ניגו, בחלקו המזרחי של הרובע, ככל שמתקרבים לרובע סן פולו. אך ניתן כאמור למצוא מגוון מלונות בכל שטחי הרובע.בין המלונות המומלצים באיזור סנטה קרוצ׳ה ניתן למנות את מלון אנטיק פיגורה (Hotel Antiche Figure)מלון קה זוסטו ונציה (Hotel Cà Zusto Venezia)מלון בסט ווסטרן אולימפיה ונציה (Best Western Hotel Olimpia Venezia) ומלון אל דוקה די ונציה (Hotel Al Duca Di Venezia).

מלונות בסנטה קרוצ׳ה - המלצות כלליות

  • זהו איזור מומלץ במיוחד למגיעים עם רכב לונציה ומעוניינים לחנות אותו בעיר על אך המחיר. חלקו המערבי של הרובע הוא האזור היחידי בונציה בו מורשית תנועה של מכוניות. יש פה ריכוז גדול של מגרשי חניה, כך שהדרך מהחניון למלון לא תיקח המון זמן ולא תדרוש הסחבות מיותרת (למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציההשכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה). בנוסף אזור זה מתאים למי שרוצה ללון באזור תחנת ההגעה עם הרכבת / אוטובוס לונציה (התחבורה הציבורית המגיעה לעיר עוצרת בפיאצלה רומא).
  • זהו איזור מומלץ לחופשה זולה בעיר, המרחק מסן מרקו וגשר ריאלטו לא גדול מאוד, אך גדול מספיק כדי להשפיע על מחירי המלונות לטובה. כמו כן, קיים באיזור היצע לא מבוטל של מלונות ברמת ארבעה כוכבים המעניקים לינה יוקרתית תמורת מחיר נוח. מומלץ לבחור מלון הממוקם בקרבת התעלה הגדולה, על מנת להתנייד בקלות יותר בעיר (למידע נוסף על סירת האוטובוס ואפורטו). אך יש לקחת בחשבון כי המיקום האטרקטיבי עלול לייקר את המחיר ולכן למי שמעוניין לחסוך בעלויות הלינה מומלץ דווקא להתרחק מהתעלה (למידע נוסף על ונציה בחינם ומלונות לחופשה זולה בונציה).
  • זהו איזור מומלץ ללינה עבור מי שמטיילים עם ילדים – הוא נחשב לרובע פחות מרכזי, מה שמאפשר למצוא אפשרויות לינה זולות יותר ומרווחות. כמו כן, יש באיזור זה ריכוז גבוה של דירות אירוח המתאימות במיוחד למשפחות (למידע נוסף על ונציה עם ילדים ומלונות למשפחות בונציה).

 

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל