מלונות בסן פולו - מידע כללי

סן פולו (San Polo) הינו הרובע הקטן של ונציה, שנמצא בסמוך למרכז התיירותי של סן מרקו ומחובר אליו באמצעות גשר ריאלטו. הרובע נקרא על שם הכנסייה הנמצאת בו – כנסיית סן פולו די ונציה. הרובע מהווה את המרכז העסקי של העיר ונציה, פה נמצא גם השוק המרכזי של העיר – שוק ריאלטו. בין האתרים המרכזיים ברובע תמצאו את בזיליקת סנטה מריה גלוריוזה דיי פרארי וסקואולה גראנדה די סן רוקו.

בסן פולו פועלים כ-150 בתי מלון, כאשר ברוב המקרים מדובר בדירות אירוח או מלונות בעלי דירוג כוכבים נמוך יחסית. הריכוז הגדול של המלונות נמצא בסמוך לגשר ריאלטו ולתעלה הגדולה (למידע נוסף על מלונות ליד גשר ריאלטו ומלונות מסביב לתעלה הגדולה).בין המלונות המומלצים באיזור סן פולו ניתן למנות את מלון קה’ אנג’לי (Ca’ Angeli)מלון פאלאצטו מדונה (Palazzetto Madonna)מלון סוניו די ג’ולייטה אה רומאו (Sogno di Giulietta e Romeo) ומלון אנטיקה לוקאנדה סטוריון (Antica Locanda Sturion).

מלונות בסן פולו - המלצות כלליות

  • מומלץ לבחור מלון הממוקם בקרבת התעלה הגדולה, על מנת להתנייד בקלות בעיר. אך יש לקחת בחשבון כי המיקום האטרקטיבי עלול לייקר את המחיר ולכן למי שמעוניין לחסוך בעלויות הלינה מומלץ דווקא להתרחק מהתעלה (למידע נוסף על ונציה בחינם ומלונות לחופשה זולה בונציה). ככלל ככל שהמלון יהיה יותר קרוב לגשר הריאלטו מחירו יהיה יותר גבוהה (ראה גם מלונת ליד גשר הריאלטו בונציה)
  • חשוב לדעת, ונציה כולה צפופה וזהו האזור הצפוף ביותר, החדרים פה יכולים להיות לעיתים מאוד קטנים (חדר זוגי של 10 מ”ר זה לא דבר חריג בכלל).
  • יש לקחת בחשבון שאזור זה יכול להיות מאוד רועש בעונות השיא, למי שנושא זה מפריע לו מומלץ לוודא שהחלונות בחדרי המלון אטומים לרעש.
  • איזור זה מרוחק יחסית מרובע סנטה קרוצ׳ה, שם ממוקמי מגרשי החניה של העיר, ולכן פחות מתאים למגיעים עם רכב לעיר או למי שרוצים להיות קרובים לתחנה של התחבורה הציבורית המגיעה אל העיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציההשכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה).
  • מלבד החורף מומלץ מאוד להזמין לאזור זה חדרים זמן רב מראש.

 
סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל