מלונות מומלצים באזור דורסודורו

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

כל המידע שיעזור לכם למצוא את המלון המתאים לכם באזור דורסודורו בונציה: מלונות מומלצים, למה לשים לב? איך לחסוך במחיר? והאם בכלל מתאים לכם ללון באזור?

4 מלונות מומלצים באזור דורסודורו בונציה

Hotel Moresco

⭐⭐⭐⭐
מלון מורסקו (Hotel Moresco) – מלון ארבעה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel Agli Alboretti

⭐⭐⭐
מלון אגלי אלבורטי (Hotel Agli Alboretti) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Hotel La Calcina

⭐⭐⭐
מלון לא קאלאניה (Hotel La Calcina) – מלון שלושה כוכבים . מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

Avogaria 5 Rooms

מלון אבוגאריה 5 רומז (Avogaria 5 Rooms) – מלון . מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אורחים ומומלץ בזכות… למידע נוסף…

עדכון יולי, 2024

זוהי עונת שיא התיירות בונציה והביקוש למקומות הלינה בעיר גבוה מאוד, גם בעבור לינה באזור דורסודורו ולכן מומלץ להזמין מקום מראש. תוכלו למצוא מקומות לינה רבים המאפשרים ביטול בחינם להזמנה מראש בקישור הזה.

מידע כללי על מלונות מומלצים באזור דורסודורו

דורסודורו (Dorsoduro) גובל בתעלה הגדולה ובתעלת ג׳ודקה, והוא נחשב לרובע בו נמצאים האזורים הגבוהים ביותר של ונציה (הכל ביחס לשאר העיר). בין האתרים המרכזיים הנמצאים ברובע תמצאו את גלריית האקדמיה וגשר האקדמיה, אוסף פגי גוגנהיים ובזיליקת סנטה מריה דה לה סלוטה . כמו כן שטח הרובע כולל בתוכו גם את ג’ודקה והאי סקה פיזולה (Isola Sacca Fisola).

בדורסודורו פועלים כ-150 בתי מלון, רובם הגדול בדירוג של שניים-שלושה כוכבים, לצד דירות אירוח רבות והוסטלים. היתרון הגדול בלינה באיזור דורסודורו הוא הקרבה לרובע סן מרקו לצד מחירים קצת יותר נוחים מכיוון והוא נמצא מעברו השני של התעלה. הריכוז הגדול של המלונות נמצא בחלקו המזרחי של הרובע, באיזור של כיכר סנטה מרגריטה (Campo Santa Margherita) ובאיזור של גלריית האקדמיה.בין המלונות המומלצים באיזור דורסודורו ניתן למנות את מלון מורסקו (Hotel Moresco), מלון אלי אלבורטי (Hotel Agli Alboretti), מלון לה קלצ’ינה (Hotel La Calcina) ואבוגאריה 5 רומז (Avogaria 5 rooms).

המלצות על מלונות באזור דורסודורו בונציה

  • אזור זה הוא אחד מהחלקים היותר גדולים של ונציה ויש הבדלים גדולים במלונות בחלקים השונים שלו. מלונות שיהיו קרובים לתעלה הגדולה יהיו מבוקשים יותר ויקרים יותר בהתאמה. הם גם מומלצים יותר לרוב התיירים בזכות העובדה שהם נגישים יותר. בנוסף, מלונות בחלקו המזרחי של האי (ככל שמתקרבים לגשר האקדמיה) יהיו מבוקשים יותר גם הם. למעשה בחלק המערבי של אזור זה יש מעט מלונות ולא הרבה תיירים מבקשים ללון בהם.
  • החלק הדרום מזרחי של האיזור מתאים מאוד ללינה של צעירים המעוניינים להישאר במרכז העיניינים אך גם לחסוך בעלויות הלינה.
  • יש לזכור שונציה היא גם עיר סטונדטיאלית וזהו איזור בו יש חיי לילה תוססים, בעיקר בסמוך לכיכר סנטה מרגריטה (Campo Santa Margherita), שם הסטודנטים אוהבים מאוד לבלות. יש לקחת בחשבון שמי שמחפש לינה שקטה – מומלץ שיתרחק מעט (לפחות מאיזור הכיכר לחלקים היותר פריפרייאלים של הרובע).
  • מומלץ לבחור מלון הממוקם בקרבת התעלה הגדולה, על מנת להתנייד בקלות יותר בעיר. אך יש לקחת בחשבון כי המיקום האטרקטיבי עלול לייקר את המחיר ולכן למי שמעוניין לחסוך בעלויות הלינה מומלץ דווקא להתרחק מהתעלה (למידע נוסף על ונציה בחינם ומלונות לחופשה זולה בונציה).
  • למגיעים עם רכב לעיר או מעוננים להיות קרובים לתחנת ההגעה של האוטובוסים והרכבת לעיר, חלקו המערבי של הרובע יכול להתאים ללינה, מכיוון והוא קרוב יחסית לפיאצלה רומא לרובע סנטה קרוצ׳ה, שם ממוקמי מגרשי החניה של העיר (למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציה, השכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה).

 Booking.com