מלונות בג׳ודקה - מידע כללי

ג׳ודקה (Giudecca) הינו אי הנפרד לחלוטין מונציה (גאוגרפית, למידע נוסף על גאוגרפיה של ונציה) אך עדיין נחשב לחלק מהעיר, ולמעשה הינו חלק מרובע דורסודורו (Dorsoduro). האי נחשב לאזור השקט והרגוע של העיר ולכן מתאים למי שמעוניין בחופשה בקצב קצת יותר איטי ושליו, במיוחד בחודשים פברואר-מרץ, אז מתקיים פסטיבל המסכות של ונציה והעיר כולה תוססת – כאן ניכר השקט והשלווה.

בג׳ודקה פועלים כיום כ-50 בתי מלון, כאשר ברוב המקרים מדובר במקומות אירוח פשוטים ללא דירוג כוכבים. בג׳ודקה תמצאו מגוון רחב של בתי מלון על קו החוף, לצד ריכוז מלונות גבוה בסמוך לכנסיית סאנטיסימו רדנטורה (Chiesa del Santissimo Redentore) הנחשבת לאחד מסמלי האי.

בין המלונות המומלצים באיזור ג׳ודקה ניתן למנות מלונות בדירוג של חמישה כוכבים כמו מלון הילטון מולינו סטוקי וניס (Hilton Molino Stucky Venice) ומלון באואר פלדיו (Bauer Palladio Hotel & Spa), מלונות בדירוג של שלושה כוכבים כמו מלון ג’ודקה ונציה (Hotel Giudecca Venezia)ודירות אירוח מקסימות כמו מלון הדירות אל רדנטורה די ונציה (Al Redentore Di Venezia).

מלונות בג׳ודקה - המלצות כלליות

  • זהו איזור מומלץ ללינה עבור מי שמגיע לחופשה שקטה, ואינו מעוניין בהמולה של העיר.
  • מומלץ לבחור מלון הממוקם בחלקו הצפוני של האי, זאת אומרת – ברצועת החוף המשקיפה על ונציה ולא ברצועה הדרומית הפונה ללגונת ונציה. זאת כדי שתהיו קרובים ככל הניתן לאחת מתחנות העגינה של סירת האוטובוס (למידע נוסף על סירת האוטובוס בונציה) ותוכלו להגיע למרכז העיר בקלות.
  • זהו איזור מומלץ ללינה עבור מי שמטיילים עם ילדים מכיוון ועלויות הלינה פה נמוכות יותר מאשר מרכז העיר, וכאשר מדובר ב4-5 נפשות – כל חיסכון הוא משמעותי. כמו כן, יש באיזור זה ריכוז גבוה של דירות אירוח המתאימות במיוחד למשפחות (למידע נוסף על ונציה עם ילדים ומלונות למשפחות בונציה).
  • האיזור מתאים גם לדתיים ולשומרי מסורת מכיוון ומציע מגוון רחב של דירות אירוח הכוללות לרוב מטבח מאובזר, מה שמקל על נושא הארוחות והכשרות (למידע נוסף על דתיים ושומרי מסורת בונציה, ומלונות לדתיים ושומרי מסורת בונציה).
  • שימו לב כי זהו אינו איזור המומלץ למי שמגיע עם רכב לעיר ו/או מעוניין להיות נגיש לתחנות התחבורה הציבורית המגיעים אל העיר, מכיוון ומדובר באי, ודרך התחבורה היחידה להגיע אליו היא באמצעות סירת האוטובוס ואפורטו (למידע נוסף על מלונות עם חניה בונציההשכרת רכב בונציה והשכרת רכב באיטליה).
  • זהו איזור אידיאלי למי שמעוניין לחסוך בהוצאות הלינה, אך יש לקחת בחשבון כי בכדי להגיע למרכז העיר אתם מחוייבים להתנייד באמצעות סירת האוטובוס ואפורטו, מה שעלול לייקר את השהות ולכן מומלץ לבחור הצעה זולה ומשתלמת במיוחד (למידע נוסף על ונציה בחינם ומלונות לחופשה זולה בונציה).

 

**פרסומת**סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל