1. עמוד הבית
  2. »
  3. איטליה 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. בארי, איטליה 2024 – המדריך המקיף ביותר בעברית | Bari
  6. »
  7. ברינדיזי, איטליה – סיורים מודרכים, מלונות מומלצים ואיך מגיעים | Brindisi

ברינדיזי, איטליה – סיורים מודרכים, מלונות מומלצים ואיך מגיעים | Brindisi

המדריך המקוצר לתייר

ברינדיזי (Brindisi) הינה עיר נמל היסטורית באזור פוליה בדרום איטליה, והיא ידועה בהיסטוריה העשירה שלה עוד מימי האימפריה הרומית, ומשמשת כשער לחקר אזור סלנטו (Salento) המקסים עם החופים הבתוליים והעיירות המקסימות שבו. תיירים נמשכים לברינדיסי בשל קסמה כעיר חוף איטלקית אותנטית, האתרים הארכיאולוגיים, וכנקודת מוצא למעבורות ליוון וליעדים אחרים מעבר לים האדריאטי כמו גם לטיולי יום לאלברובלו ולאוסטוני (למשל הסיור הזה) מרבית התיירים שמגיעים לברינדיזי בוחרים ללון כאן כחלק מטיול רחב יותר באזור בארי ולנים כאן לפחות ללילה אחד. הלינה באזור זה מתאימה במיוחד למי שרוצה לעשות טיול כוכב בקצה הדרומי של איטליה, או למי שיוצא לשייט בים האדריאטי.

בתי הטרולי באלברובלו

ברינדיזי מהווה מקוד יציאה לטיולים ברחבי דרום איטליה – למשל לאלברובלו

לינה בברינדיזי

בקרב מי שבוחר להגיע לברינדיזי יש רבים שבוחרים ללון באזור ללילה אחד או יותר במסגרת הטיול באזור פוליה. האזור שנחשב למרכזי ופופולארי ללינה הוא אזור בעיר העתיקה. כמה ממקומות הלינה המומלצים עליהם כדאי להסתכל הם Hotel Orientale, Executive Inn Boutique Hotel, Cairoli Exclusive Rooms & Suite ו-Bed & Breakfast Mare Nostrum. ישנן כמובן אופציות לינה נוספות באזור, בקישור הזה תוכלו לראות את כלל מקומות הלינה ולהזמין מראש עם אפשרות ביטול בחינם – כך שתוכלו לשמור לעצמכם את האפשרות להיות גמישים (אך שימו לב לתאריך עד אליו ניתן לבטל בחינם את השהות). למגיעים עם רכב כדאי כמובן לבחור מקום לינה שמספק חניה, למשל אחד ממקומות הלינה שבקישור הזה. למי שרוצה לחסוך בעלות הלינה אנו ממליצים להסתכל על המבצעים וההנחות למלונות בקישור הזה לראות האם יש משהו רלוונטי עבורכם.

הקתדרלה של ברינדיזי

הקתדרלה של ברינדיזי שנמצא במרכז העיר העתיקה – אזור הלינה הפופולארי ביותר בעיר (כדאי להזמין מקום לינה מראש באזור זה)

איך מגיעים לברינדיזי

תחבורה ציבורית – הדרך הזולה

אפשר להגיע לברינדיזי באמצעות תחבורה ציבורית. הדרך הנוחה ביותר היא להגיע עם רכבת, ברינדיזי מקושרת בקווי רכבת מהערים המרכזיות במזרח דרום איטליה – כמו בארי ולצ’ה. למי שמעדיף דרך זולה יותר ישנם גם קווי אוטובוס המקשרים בין הערים. ניתן לבדוק את אפשרויות ההגעה השונות, הזמנים בהם יש תחבורה ציבורית ואף להזמין כרטיסים מראש בקישור הזה (מומלץ, במיוחד בקיץ).

רכב שכור – הדרך הנוחה

אפשרות נוספת למי שרוצה להגיע באופן עצמאי היא להגיע עם רכב שכור, אותו לרוב שוכרים בבארי משם מרבית התיירים שמגיעים לאזור יוצאים. אנו ממליצים מאוד להזמין רכב מראש, בעיקר לתקופת הקיץ, בשל הביקוש הרב לרכבים במיוחד לרכבים מרווחים למשפחות, רכבים אוטומטיים, ואנים וג’יפים. תוכלו להזמין בקישור הזה עם ביטול בחינם, כך שלא צריך לחשוש מההתחייבות לרכב, למי שרוצה לחסוך בעלות הרכב אנו ממליצים להזמין בקישור הזה עם הנחה בלעדית לגולשי הכל על.

מה עושים בברינדיזי

מלבד לינה יש כמה דברים שאפשר לעשות בברינדיזי והאזור. למשל לראות את העמודים הרומיים העתיקים מימי האימפריה הרומית, להיכנס לקתדרלת ברינדיזי המשלבת ארכיטקטורה רומנסקית ​​וגותית, להצטרף לאחד הסיורים המודרכים בעיר (כמו זה) ולטייל בנחת לאורך הטיילת הציורית, שלאורכה בתי קפה ומסעדות. בנוסף, מברינדיזי יוצאים סיוריים יומיים לאלברובלו ולאוסטוני (למשל הסיור הזה). תוכלו לראות את האפשרויות השונות לפעילויות וסיורים ולהזמין עם אפשרות ביטול בחינם כאן. בנוסף ישנם כמה מקומות מומלצים בהם תוכלו לאכול, כמו פיצריית Brunda Pizzeria המומלצת או מסעדת La Locanda del Porto המגישה אוכל איטלקי ונמצאת בסמוף לנמל.

ארכיאולוגיה רומית בברינדיזי

ההריסות מהתקופה הרומית – ממש באמצע העיר