מידע כללי

אגם גארדה הוא יעד פופולרי גם בקרב דתיים ושומרי מסורת, מכיוון והוא משלב פעילויות רבות ומגוונות לצד אפשרויות לינה נוחות. למידע נוסף על טיול באגם גארדה של דתיים ושומרי מסורת, כמו גם המלצות וטיפים – אגם גארדה לדתיים ולשומרי מסורת.

בעמוד הזה ריכזנו רשימה של מלונות היכולים להתאים לדתיים ולשומרי מסורת המחפשים לינה נוחה ונעימה באגם גארדה במחיר משתלם. לרוב לדתיים ושומרי מסורת אנו ממליצים על עיירת סירמיונה כיעד לינה, כאשר ממנה אפשר לצאת לטיולי יום לשאר עיירות האגם.

הסיבה לבחירה היא פשוטה – מדובר ביעד הפופולרי ביותר באגם גארדה וההגעה אליו באמצעות תחבורה ציבורית היא פשוטה מאוד. כמו כן – ההתניידות בסירמיונה עצמה מתבצעת בעיקר בהליכה (מכיוון והעיר העתיקה, שם נמצא המרכז התיירותי, חסומה לכניסת כלי רכב) מה שמאפשר התניידות קלה בעיר וללא תלות ברכב, ובכך נפתרת למעשה סוגיית הנסיעה בשבת (במידה ואתם אכן מגיעים לאיזור בשבת). עוד פלוס גדול בסירמיונה – פועל בו מלון בעל תעודת כשרות, מלון אולימפיק (Olympic Hotel), ובו שתי מסעדות כשרות למהדרין (אחת חלבית והשניה בשרית), קיימת גם אפשרות להזמנת ארוחות מוכנות לשבת.

**פרסומת**כמו כן, ניתן לבחור גם באפשרות של דירה או וילה, כאשר מוותרים על שירותים שמקבלים בדרך כלל במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא אם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של פתיחת היום תכינו בעצמכם. אבל לעומת זאת תרוויחו אפשרות לינה – נוחה, מרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם (יתרון גדול כשמדובר בשומרי כשרות) ובחלק לא מבוטל מהדירות והוילות תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה.

סנן על ידי
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל