טיסות וחבילות לרומא עם וואלה טורס

מבט כללי על וואלה טורס

וואלה טורס היא מיזם משותף של איסתא ושל אתר וואלה. באתר וואלה טורס תוכלו להשיג כרטיסי טיסה לרומא, חבילות רגילות וחבילות נושא (וחבילות סקי הופעות, וחבילות צעירים וכדומה), לא פעם מהאטרקטיביות ביותר ברשת.
וואלה טורס מספקת מערכת נוחה במיוחד לחיפוש טיסות (כולל חיפוש גמיש), ומציעה לא פעם הצעות מחיר משתלמות ביותר. תוכלו להזמין חבילה באתר וואלה טורס (לפעמים משתלם ולפעמים לא – אפשר להתייעץ ובכלל לבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה באתר ומלון בנפרד (במקרה זה תוכלו להעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של וואלה טורס לרומא

וואלה טורס משווקת חבילות רגילות (מלונות הנעים בין שניים לארבעה כוכבים), חבילות נושא כמו חבילות ספורט והופעות, חבילות סקי (בעונה) שמשלבות סיור ברומא וביקור באתרי סקי באיטליה.

טיפים לשימוש יעיל במערכת של וואלה טורס

  1. מנוע החיפוש של וואלה טורס דומה לזה של איסתא, הוא פשוט ונוח וקל להזמין בו. בנוסף הוא מאפשר חיפוש גמיש – שירות יעיל ונוח במיוחד שמאפשר להוזיל את כרטיס הטיסה.
  2. וואלה טורס מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות וחבילות, בהם וואלה טורס נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
  3. בטיסות בהן מופיע הכיתוב “רשימת המתנה” אין מקומות זמינים במחיר הנקוב נכון לרגע זה (קחו זאת בחשבון).

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל