טיסות וחבילות ללונדון עם הדקה ה-90

מבט כללי על הדקה ה-90

הדקה ה-90 היא החברה הראשונה בארץ שנכנסה לתחום הזמנת הטיסות של הרגע האחרון דרך הרשת. תוכלו להזמין דרך האתר טיסה ללונדון או חבילה במחירים של הרגע האחרון (לפעמים משתלם להזמין חבילה ולעיתים לא, אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה בנפרד ומלון בנפרד (אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של הדקה ה-90 ללונדון

הדקה ה-90 משווקת טיסות וחבילות של הרגע האחרון לעיר לפי הצעות פנויות.

חברות הטיסה עימן עובדת החברה

הדקה ה-90 משווקת הן כחבילה והן כטיסות נפרדות ללונדון טיסות של מספר רב של חברות תעופה רבות, מאל על וארקיע ועד חברות בינלאומיות (כמו ספיין אייר סוויס אייר, בריטש אירוויז ועוד). שימו לב כי טיסות רבות של חברות בינלאומיות כוללות עצירת ביניים בעיר הבירה של הארץ אליה שייכת חברת התעופה (לדוגמא: טיסות של אוקראינה ארייליינס לרוב יבצעו עצירת ביניים בקייב). לעומת זאת, טיסות אל- על הן לרוב ישירות ויוצאות על- בסיס יומי.

המלונות המרכזיים איתם הדקה ה-90 עובדת בלונדון

כחלק מהקונספט של החברה (דקה 90) היא אינה עובדת עם מספר מלונות מצומצם, אלא מציע על- בסיס מקום פנוי את המלונות הזולים ביותר בעיר.

האם החבילות של הדקה ה-90 אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו הטיסות של הדקה ה-90 יוצאות תמיד שוות או זולות יותר מטיסות דומות באתרים אחרים. החבילות של הדקה ה-90 יצאו זולות יותר ב-75% מהפעמים מהזמנת מלון וטיסה דומים בנפרד. יש לקחת בחשבון שהדקה ה-90 מושפעת מאוד מביקוש והיא זולה בעיקר בעונות שאינן עונות התיירות.

המלצות לקוחות של הדקה ה-90 ללונדון:

  • שימו לב ההזמנה האנטרנטית זולה יותר מההזמנה הרגילה (על המזנה טלפונית משלמים דמי טיפול).

טיפים לשימוש יעיל במערכת של הדקה ה-90

1. לדקה ה-90 יש מערכת הזמנות יעילה במיוחד להזמנת טיסות ברגע האחרון.
2. הדקה ה-90 מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות וחבילות של הרגע האחרון שבהם הדקה ה-90 נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
5. למי שמזמין באתר של הדקה ה-90 (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות שיכולים להגיע ל-25$.
לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל