טיסות לברצלונה עם נופש ישיר

מבט כללי על נופש ישיר

נופש ישיר היא אחת מהחברות החדשות והגדולות המשווקת שירותי תיירות בארץ ובחו”ל. החברה השייכת לקבוצת מגה (שמחזיקים למשל גם חלק באיסתא) ומספקת שירותי תיירות בארץ ובעולם, מטיסות וחבילות פשוטות ועד לחבילות ספורט, צעירים וכדומה.
נופש ישיר היא חלק ממועדון לקוחות YOU (מה שמצדיק את הזמנת חברי המועדון דרך האתר שלהם). נופש ישיר עובדת כאמור עם איסתא (ראה איסתא לברצלונה), השטיח המעופף (ראההשטיח המעופף לברצלונה) וחברות תעופה רבות כמו אל על , בריטיש איירוויז וכדומה. לכן היא מצליחה להשיג הצעות טובות מאוד הן לטיסות והן לחבילות (לפעמים משתלם להזמין חבילה ולפעמים לא – אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת). למועניים להזמין טיסה בנפרד ומלון בנפרד מומלץ להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם.

**פרסומת**סוגי חבילות של נופש ישיר לברצלונה

נופש ישיר מאפשרת הזמנת סוגים שונים של חבילות לברצלונה, מחבילות נושא (סקי, כדורגל והופעות ראה חבילות כדורגל לברצלונה) ועד חבילות צעירים. החברה מתמחה בחבילות של הרגע האחרון שמשתנות לפי ההיצע הקיים ברגע נתון.

חברות הטיסה עימן עובדת החברה

ופש ישיר משווקת הן כחבילה והן כטיסות נפרדות לברצלונה טיסות של מספר חברות תעופה (נופש ישיר עובדת עם כל חברות הטיסה והמלונות איתם עובדים איסתא והשטיח המעופף).

  • אל-על:

נופש ישיר משווקת טיסות של אלעל לברצלונה ולא פעם מצליחה להשיג מחירים מצויינים לעיר (ישנה טיסה קבועה של אלעל פעם ביום).

  • ארקיע:

נופש ישיר מאפשרת חבילות עם טיסת ארקיע לברצלונה (ארקיע מפעילה קו טיסה בעיקר לפני המשחקים של קבוצת הכדורגל של ברצלונה).

  • חברות זרות:

נופש ישיר משווקת טיסות לברצלונה של חברות כמו סוויס אייר, ספיין אייר וכדומה (יש לשים לב שחלק מהטיסות ישירות וחלק כוללות עצירת ביניים).

המלונות המרכזיים איתם נופש ישיר עובדת בברצלונה

נופש ישיר עובדת עם השטיח המעופף, איסתא וחברות שיווק תיירות נוספות. היתרון הגדול שלה הוא כאמור במציאת מחירים זולים למלונות ולחבילות ברגע האחרון, על כן חברה זו עובדת עם מספר רב של מלונות (למעשה כמעט עם כל המלונות בברצלונה – לרשימת המלונות ולמידע נוסף לחצו על הקישור).

נקודות נוספות

האם החבילות של נופש ישיר אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו חבילות של נופש ישיר יצאו ב-70% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד! בנוסף החבילות של נופש ישיר לברצלונה הם לרוב מהזולות בשוק.

לחיפוש טיסות לברצלונה במערכת שלנו ומונה טורסלחברות נוספות המשווקות טיסות וחבילות לברצלונה

טיפים לשימוש יעיל במערכת של נופש ישיר

1. אנו חושבים שמומלץ לחפש ולהזמין טיסות וחבילות באתר של נופש ישיר אך בכל האמור להזמנת מלונות בנפרד והשכרת רכב מומלץ להשתמש במערכות אחרות (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

2. בטיסות בהן מופיע הכיתוב “רשימת המתנה” אין מקומות זמינים במחיר הנקוב נכון לרגע זה. קחו זאת בחשבון.

3. למי שמזמין באתר של נופש ישיר  (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל