טיסות וחבילות לברצלונה עם דיזנהאוז

מבט כללי על דיזנהאוז

דיזנהאוז היא אחת מחברות שיווק התיירות הגדולות והחשובות בארץ ומהמובילות בשיווק של טיסות וחבילות לחו”ל. לחברה מערכת של טיולים מאורגנים ומודרכים ברחבי העולם והיא מספקת שירותי סאמר סקול בכל קיץ באירופה. ברצלונה היא אחת מהיעדים המרכזיים והחשובים של החברה, שמשקיעה רבות בהצעות לחבילות נופש בברצלונה.

מבדיקה שלנו דיזנהאוז לרוב בונה את החבילות המשתלמות ביותר לברצלונה שאינן כוללות כרטיסים לכדורגל בעיר או הופעות בעיר (במקרים כאלה לדעתנו עדיפות ההצעות לחבילות כדורגל של השטיח המעופף ושל נופש ישיר, אך האפשרות הטובה ביותר היא להזמין את הכרטיסים באופן נפרד – ראה מידע נוסף בדפים על כרטיסים לכדורגל בברצלונה וחבילות כדורגל בברצלונה).

כמו כל חברות שיווק התיירות תוכלו כמובן להזמין חבילה באתר דיזנהאוז (לרוב משתלם אך לפעמים לא ואפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת) או להזמין טיסה דרכם ומלון בנפרד (אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של דיזנהאוז לברצלונה

דיזנהאוז משווקת חבילות רגילות (מלונות הנעים בין שניים לארבע כוכבים) וחבילות נושא כמו חבילות סקי (בעונה) שמשלבות סיור בברצלונה וסקי בפירנאים ובאנדורה, חבילות צעירים, חבילות של נישואים אזרחיים בעיר וכדומה. בנוסף מבצעת דיזנהאוז טיולים מאורגנים מצוינים בברצלונה.

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

דיזנהאוז משווקת טיסות של אל על (במחירים רגילים כמו באתר החברה – ראה טיסות אל על לברצלונה), ארקיע וחברות תעופה זרות רבות המבצעות טיסה לברצלונה כמו אל איטליה, סוויס אייר וספיין אייר.

המלונות המרכזיים בברצלונה איתם דיזנהאוז עובדת

רשימת המלונות המרכזיים בברצלונה איתם דיזנהאוז עובדת בחבילות הנופש שלה בעיר. (לכל מלון יש קישור למידע בעברית והשוואת מחירים להזמנתו בנפרד על מנת שתוכלו לחשב ולבחור האם להזמין חבילה או מלון וטיסה בנפרד). מידע זה יעזור לכם לבדוק את הצעות המחיר של דיזנהאוז ולוודא שהזמנת חבילה אכן עדיפה לכם על הזמנת מלון וטיסה בנפרד (לצפיה במידע על למעלה מ-1000 מלונות ודיורות בברצלונה ראה מלונות בברצלונה).

האם החבילות של דיזנהוז לברצלונה אכן יוצאות זולות

מבדיקה שלנו החבילות של דיזנהאוז יצאו ב-100% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד!

טיפים לשימוש יעיל במערכת של דיזנהאוז

1. לחברת דיזנהאוז ישנם מספר רב של “טיולי נושא”. כדאי לבדוק שם האם קיים טיול המתאים לכם.

2. דיזנהאוז מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים בהם דיזנהאוז נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

3. נצלו את מערכת ההתאמה של דיזנהאוז שתעזור לכם במציאת ההצעה הטובה לכם.

4. לאחר הכנסת פרטי הטיסה המבוקשת, המערכת של דיזנהאוז תציע לכם טבלת השוואה למציאת הטיסה המתאימה לכם – כדאי לנצל אפשרות זו.

5. למי שמזמין באתר של דיזנהאוז (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות – 12$ לכרטיס בערך. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

לחיפוש טיסות לברצלונה במערכת שלנו ומונה טורסלחברות נוספות המשווקות טיסות וחבילות לברצלונה

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל