טיסות אל על לברצלונה

מבט כללי על אל על

אל על, חברת הטיסות הלאומית (לשעבר) של ישראל, מספקת שירותי טיסה למגוון יעדים ברחבי העולם כאשר הקו של אל על לברצלונה הוא אחד הקווים הנפוצים והפעילים של החברה. אל על מפעילה קו סדיר מנתב”ג לברצלונה שיוצא פעם ביום במחירים טובים יחיסית שנעים לרוב בין 330-550$ לכרטיס (תלוי בעונה).

אל על מפעילה אתר נוח במיוחד לחיפוש טיסות, כולל חיפוש גמיש בו תוכלו לשנות נושאים רבים שיאפשרו לכם להתאים את הכרטיס המתאים לכם (כמו מיקום הישיבה במטוס, סוג הארוחה שתקבלו בטיסה). היתרונות של אל על הם ברורים, רבים מעדיפים להזמין טיסות רק עם אלעל ולא עם חברות טיסה אחרות, בגלל הדיילים והדיילות דוברי העברית, סידורי האבטחה הקפדניים והאמינות והביטחון הנלווים בהזמנת הטיסה ובשירות.

**פרסומת**באופן כללי לדעתנו השירות של אל על לברצלונה הוא מצוין וההפרשים במחיר למתחרים יחסית לא גדול (בין 50$-10 לכרטיס). קרא עוד בדף המידע על טיסות עם אל על.

הסיבות שבגינן כדאי להזמין באל על ולא במערכות אחרות היא נוחות ההזמנה של הטיסה והגמישות בבחירת הטיסה, תאריכים ושעות הטיסה ובחירה בפונקציות נוספות כמו מחלקת תיירים פלוס,
חישוב כבודה ושימוש בנקודות של הנוסע המתמיד, שמאפשרות התאמה של מחיר טוב לנסיעה שלכם.
מתקשים בהזמנה? אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת). מלבד הזמנת הטיסה אנו ממליצים להזמין מלון במערכת חיפוש המלונות שלנו. תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי בדף מלונות בברצלונה ובדף מלונות מומלצים בברצלונה.

תגובות של לקוחות אלעל לברצלונה

טיסת אל על לברצלונה (מתוך סיכום טיול של משפחת לוונטר): “בדרך כלל אני לא אוהב לטוס עם אל-על אבל לשם שינוי הטיסות גם הלוך וגם חזור היו אחלה, בהלוך מטוס גדול ובחזור מטוס חדש ומרווח, בשתי הטיסות ישבנו בזוגות אחד ליד השני ככה שהייתה אוירה טובה כבר מההתחלה (על מנת לאפשר זאת ביצעתי את check-in express של אל-על). הסידור עם הכיסא גלגלים היה הכרחי וסייע לאמי להתנייד ולקצר את כל תהליך הירידה מהמטוס עד המזוודות + 2 מלווים”.

טיפים לשימוש יעיל במערכת של אל על

1. לשים לב להכניס את סוגי הנוסעים כראוי. נוסעים צעירים משלמים פחות!

2. אל על מאפשרת השלמה של הזמנת רכב וחבילות. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, בהן אל על נותנת שירות מצוין בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).

3. לא לשכוח, ברוב הטיסות תוכלו לבחור את מקום הישיבה ואת הארוחה שלכם.

4.  אל על מאפשרת לכם לבצע צ’ק אין מהמחשב בבית (אחלה של שירות שחוסך זמן המתנה בשדה).

5. באתר של אעל יש אפשרות לשלם גם דרך PayPal (למי שמעוניין) שירות טוב מאוד למרוויחים כסף ביאנטרנט.

6. ישנם שירותים משלימים רבים באתר אל על, כמו הזמנה של תלושים בדיוטי פרי ועדכונים של טיסות ונחיתות.

לחיפוש טיסות לברצלונה במערכת שלנו ומונה טורסלחברות נוספות המשווקות טיסות וחבילות לברצלונה

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל