סיור מודרך בבזיליקת פטרוס הקדוש ומוזיאון הותיקן

סיור מודרך בבזיליקת פטרוס הקדוש ובמוזיאוני הותיקן

זהו כרטיס משולב הכולל סיור מודרך על ידי מדריך אנושי בבזיליקת פטרוס הקדוש ומוזיאון הוותיקן (כולל הקפלה הסיסטינית), הכולל דילוג על התור בכל האתרים.

סיור מודרך בבזיליקת פטרוס הקדוש ובמוזיאוני הותיקן

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

מעט על האתרים- בזיליקת פטרוס הקדוש משמשת כסמלו של הותיקן זוהי למעשה הכנסייה הגדולה בעולם, מה שהופך אותה למוקד קתולי חשוב. הבזיליקה מסוגלת להכיל בתוכה עד כ-60,000 איש בזמן נתון.
מוזיאון הוותיקן (Musei Vaticani) הוא אחד המוזיאונים המפורסמים והגדולים בעולם, ואחד מהמוזיאונים הגדולים של רומא.
הקפלה הסיסטינית או הסיקסטינית (La Cappella Sistina) היא כנסייה הנמצאת במתחם ארמון האפיפיור שבקריית הוותיקן והיא גולת הכותרת של מוזיאון הותיקן.

סרטון מידע על בזיליקת וכיכר פטרוס הקדוש
(מתוך ערוץ היוטיוב של אתר הכל על)

האם הכרטיס כדאי?

לטעמנו, נכון לשנת 2018 רכישת הכרטיס המשולב כדאי היות ורכישה של כרטיס דילוג על התור לכל אחד מהאתרים בנפרד תעלה יותר מהכרטיס המשולב, שנותן לכם בנוסף גם הדרכה עם מדריך אנושי.

כרטיס משולב עם הדרכה בנפרד
בזיליקת פטרוס הקדוש  כולל מדריך אנושי
 כולל כניסה מהירה
19.50 €
 כולל הדרכת אודיו
 כולל כניסה מהירה
מוזיאון הותיקן  כולל כניסה מהירה
 כולל מדריך אנושי
28 €
 כולל כניסה מהירה
 לא כולל הדרכה
(מדריך אודיו ניתן לרכוש בתוספת 8 €)
───── ─────
סה”כ 44 € 47.50 €
השורה התחתונה –  כדאי

 

**פרסומת**שימו לב, שכרטיס זה מתאים למי שמוכן לעמוד בדרישות שההדרכה היא 3 שעות סה”כ בשתי המקומות יחדיו. למי שרוצה להכנס לעומק העניינים ולהשתהות בכל אחד מהאתרים לפי זמנו שלו, ויודע שהוא יבלה זמן רב במוזיאונים, כרטיס זה פחות מתאים ואז עדיף לרכוש בנפרד.

כמו כן, מחירים והצעות משתנות עם הזמן ולכן אנחנו ממליצים לקוראינו להכנס בנפרד לכל אחת מהאטרקציות (דילוג על התור ומדריך אודיו לבזיליקת פטרוס הקדושדילוג על התור למוזיאון הותיקן והקפלה הסיסטינית) ולבדוק את המחירים ולהשוות אותם מול מחיר הכרטיס המשולב, לפני רכישתו.

הזמנת כרטיסי כניסה, סיורים מודרכים וכרטיסים משולבים לבזיליקת פטרוס הקדוש ומוזיאוני הותיקן
המלצות "הכל על"

  • שימו לב כי הכניסה לבזיליקת פטרוס הקדוש לא עולה כסף, ניתן להכנס בחינם. הכרטיסים עליהם משלמים הם כרטיסים שחוסכים את זמן ההמתנה הארוך בתור לכנסיה. למידע נוסף על – רומא בחינם. עם זאת, אנחנו ממליצים מאוד כן להשתמש באופציה של דילוג על התור (שכרטיס זה כולל) מפני שבעונת התיירות התורים הם ארוכים מאוד.
  • הביקור במוזיאון הותיקן מומלץ לכולם. לדעתינו מדובר באתר חובה למבקרים ברומא לראשונה. הוא מתאים כמעט לכולם ומושך אליו תיירים רבים. כרטיס זה הוא לא האופציה היחידה לדילוג על התור אן לסיור מודרך במוזיאון הותיקן, ישנם גם כרטיסים לדילוג על התור בלבד, כרטיס משולב למוזיאון הותיקן ואוטובוס התיירים, ישנה אופציה לכרטיס משולב לקולוסיאום, למוזיאון הותיקן ולאוטובוס התיירים וישנה אפשרות לסיור מודרך ודילוג על התור במוזיאון הותיקן.
  • הבזיליקה ומוזיאוני הותיקן שניהם הם מאתרי החובה של רומא, אשר לא כדאי לוותר עליהם בביקור ראשוני בעיר. לכן כרטיס זה הוא אופציה די טובה לראות את האתרים החשובים ביותר.
  • מוזיאוני הותיקן פתוחים אמנם בכל ימות השבוע, אך יש לשים לב שביום א’ האחרון בכל חודש הכניסה אליהם היא ללא תשלום בין השעות 9:00-14:00, לכן אם אתם מתכננים להגיע בזמן זה יכול להיות שרכישה של הכרטיס אינה כדאית. כמו כן, היות ובזמנים אלה הכניסה חינם- יש לצפות לעומס רב וקהל רב במוזיאון, דבר שדווקא לא מתאים לכל האנשים (פחות ניתן לראות מוצגים בנחת והמקום די הומה), לכן כדאי לשקול הגעה בזמנים אחרים (ולרכוש כרטיס) במידה וזה יפריע לכם.
  • יש להגיע אל הכניסה לותיקן לפחות 15 דקות לפני השעה המצוינת במשבצת הזמן שבחרתם בזמן ההזמנה.

 

בזיליקת פטרוס הקדוש, מבט מהכיכר (צילום מקורי) 

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס. ניתן להראותו בסמארטפון לאנשי הבטחון בכניסה.

 

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל