סיורים ואטרקציות באזור הקאמפו די פיורי

סיור קולינרי בקמפו די פיורי וברובע היהודי

קמפו דה פיורי היא כיכר מלבנית שנמצאת במרכזו של החלק הנוצרי של רומא, בין החלק הרנסנסי הקלאסי של רומא (אזור כיכר נבונה) לחלק הדרומי יותר של העיר הרנסנסית אזור הפנתאון והרובע היהודי (זו גם הסיבה שרבים הם העוברים במקום בזמן שמטיילים בין שני חלקים אילו של העיר). הכיכר היא מרכז, תרבותי ועסקי עוד מימי הבניים ואחד הנקודות בהם כל תייר חייב לעבור כאשר הוא מסייר את רומא לראשונה.

למי שמעוניין להכיר את הכיכרות והמזרקות המרכזיות של העיר אנו ממליצים על סיור מודרך בעברית. למידע נוסף ראו להכיר את רומא: סיור בעברית בכיכרות ומזרקות רומא וסיורים מודרכים ברומא בעברית.
סיור קולינרי בקמפו די פיורי וברובע היהודי

סיור קולינרי בקמפו די פיורי וברובע היהודי

סיור קולינרי בשוק קמפו די פיורי וברובע היהודי בו תאכלו בין השאר פיצה, גלידה וכמובן יין. בסיור תלמדו על  ההיסטוריה הקולינרית של איטליה ועל תרבות האוכל העשירה שלה.

לפרטים והזמנה

סיור שקיעה בכיכרות רומא

סיור רגלי בשעת השקיעה העובר בכיכרות המרכזיים ברומא כמו פיאצה נבונה, פונטנה די טרווי וגם בקמפו די פיורי, המדגרות הספרדיות והפנתאון.

 

 

לפרטים והזמנה

**פרסומת**סיור סגווי ברומא

סיור סגווי ברומא בערב העובר במקומות המרכזיים בעיר בניהם הרובע היהודי, טירת סנט אנג’לו, הותיקן, פיאצה נבונה, ופונטנה די טרווי. הסיורים מועברים בקבוצות קטנות של עד 6 משתתפים.

 

 

לפרטים והזמנה

סיור בליבה האפל של רומא

סיור לילי מודרך האורך שעה וחצי בו תשמעו על התופעות המיסטוריות בעיר ועל חלקים פחות ידועים על ההיסטוריה של רומא. בסיור תעברו במרכז ההיסטורי של העיר ובין השאר בשוק קמפו די פיורי וטירת סנט אנג’לו.

לפרטים והזמנה

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל