חוות דעת על מלון Hotel Avenida Gran Vía

שאלה:

חברים,
חוות דעת על מלון Avenida Gran Via

**פרסומת**תשובה:

אם מדובר על המלון הזה (https://booki.ng/2CcnA8E) אז מדובר במלון תיירים פונקציונאלי. יש לנו עליו 4 ביקורות – שלוש מהן טובות, אחת בינונית. מבחינת אבזור וחדרים הוא כאמור פונקציונאלי מאוד (לא לצפות ליותר מאבזור בסיסי), החדרים קטנים יחסית (גם החדר הזוגי הרגיל וגם חדר הטריפל) ויש קצת תלונות על מרצפות חורקות, בעיות במים, ובאופן כללי ריהוט קצת ישן.

היתרון הגדול של המלון הוא מבחינת מיקום, הוא נמצא באחד האזורים המבוקשים של מדריד(במרכז שדרות הגראן ויה ממש על השדרות עצמן). מומלץ לקרוא על מלונות באזור זה פה:https://www.hakolal.co.il/מלונות-באזור-הגראן-ויה.html
בשורה התחתונה – זה מלון למי שמחפש לינה זולה ופשוטה מאוד (לפעמים אפילו פחות ממה שתייר המומצע מקבל), אך במרכז התיירותי של מדריד.

מאוד נשמח לקבל את חוות דעתכם כשתחזרו מהמלון.

מבנה טיפוסי בגראן ויה של מדריד (צילום מקורי)

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות נוספות שעלו על מלון זה:

  • ממליצה על מלון hotel avenida gran via madrid. *פשוט מאוד* למי שמחפש רק לשים את הראש, מלון נקי, מים חמים במקלחת ומיזוג חימום מעולה , הכי מנצח זה המיקום שלו -מיקום מושלם מושלם – קרוב להכל מול מלון regente המומלץ והיוקרתי, דקה הליכה מגראן ויה והפרימרק, הגענו אליו דרך סוכנת נסיעות פה מהדקה ה90 (אין לי קשר איתה) במלון אין לובי – כמו שאמרתי פשוט מאוד. לא לקחנו ארוחת בוקר אבל למי שרוצה נראה לי שיש, סגרתי כמעט חודשיים מראש ועלה לנו 740 ש”ח 5 לילות לאדם.
  • מעולה מעולה, מיקום מדהים על הגראן ויה. מרחק של דקות מכל מקום. תהנו!

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל