הזמנת שלושה כרטיסים למשחק של ריאל מדריד-ולנסיה

שאלה שנשאלנו במייל באוגוסט 2019 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם מלא:
אריה עמיר

משחק/הופעה/אירוע:
3 כרטיסים למשחק ריאל מדריד-ולנסיה בתאריך 22.03.20

**פרסומת**



תשובה

שלום אריה,

כרטיסים למשחק ניתן לרכוש באמצעות הקישור הזה, תוכל לבחור מתוך האופציות בו את האפשרות המתאימה ביותר עבורכם, ואנו נבדוק האם אפשר להתחייב לאופציה של שלושה כרטיסים.
מאחר ומדובר במשחק שיערך עוד יותר מחמשיה כוכבים אנו ממליצים להמתין עם רכישת הכרטיסים, לראות איך העונה מתפתחת ושהמשחק באמת יהיה מעניין. מעבר לכך מאחר ומדובר במשחק בסיבוב השני של הליגה מומלץ להמתין ולראות שלא יהיה שינוי משמעותי בתאריך המשחק מאחר וכבר קרו מקרים כאלו בליגה הספרדית.

שאלה


שירי שלום,
תודה על תשובתך המפורטת.
אני מעוניין להזמין כבר למשחק במרץ.
נא בידקי אפשרות לשלושה כרטיסים ביחד במחיר 150 יורו לכרטיס.

תשובה


שלום אריה,

בדקנו לך לגבי התחייבות לשלושה כרטיסים צמודים למשחק ריאל מדריד-ולנסיה בתאריך 22.3.2019.
ניתן להתחייב לשלושה כרטיסים באזור מאחורי השער- טבעת ראשונה/שנייה, את הכרטיסים ניתן לרכוש באמצעות הקישור הזה.

אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו  (צילום מקורי)אצטדיון הסנטיאגו ברנבאו (צילום מקורי)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות כלליות למזמינים כרטיסים לכדורגל במדריד:

  • לא לכל משחק צריך להזמין כרטיסים מראש דרך סוכנים (גם לא דרך המערכת שלנו). בחלק גדול מהמקרים אפשר לבצע את ההזמנה ישירות דרך אתרי הקבוצות. גם למשחקים של אתלטיקו וגם למשחקים של ריאל, יש לא פעם כרטיסים פנויים ישר מהקבוצות. מצד שני, יש יתרונות בהזמנת כרטיסים מראש דרך סוכנים מקצועיים. כשמדובר במשחקים חשובים (כרטיסים לקלאסיקוכרטיסים לדרבי של מדרידכרטיסים לאתלטיקו מול ברצלונה וכרטיסים למשחקי ליגת האלופות בשלבי ההכרעה וכדומה) או כשמדובר בכרטיסים מבוקשים, או כשרוצים לשבת יחד שלושה צופים ומעלה – במצבים כאלו אין אופציות אחרות. אנו ממליצים לקרוא על כך בעמוד המפורט כרטיסים לכדורגל במדריד ולהתייעץ עימנו.
  • לגבי הזמנת טיסות לעיר שבה מתקיים המשחק. לפעמים לקראת משחקים חשובים מחירי הטיסות עולים בצורה חריגה אל מול מחירי הטיסות בעונה. מומלץ להזמין את הטיסה מוקדם לפני שהמחירים עולים, או לחילופין לנסות להתרחק מיום המשחק בטיסה הלוך וחזור. אפשרות נוספת היא לנסות למצוא טיסה עם עצירת בניים טובה ולהעדיפה על פני טיסה ישירה. מומלץ לקרוא עוד בנושא בעמוד טיסות למדריד.
  • בכל הנוגע למלונות – לא מומלץ ללון ליד האיצטדיונים השונים של העיר. הם רחוקים מהמרכז. אנו ממליצים לקרוא עמוד זה – מלונות במדריד לחופשת כדורגל.
  • אנו משתדלים לסקור את המשחקים המבוקשים שיש במדריד בעמוד זה – כדורגל במדריד.
  • *פרסומת* כשאתם בוחרים סוכן שיסגור לכם חבילת ספורט במדריד, חשוב שתבדקו את האמינות והזמינות שלו. בנוסף בדקו שהוא יודע להתאים לכם בדיוק את מה שאתם צריכים: את המלון, הטיסה והכרטיסים הנכונים >>> בדקו אותנו לפני שאתם מזמינים TIKTIK מתמחים בחבילות כדורגל והופעות. (תוכן זה הינו תוכן פרסומי ולא המלצת מערכת הכל על). *פרסומת*
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי