מידע על מלונות באזור הכפרי בפאתי לונדון

מידע כללי

גריניץ’ או גְרֶנִיץ’ (Greenwich) הוא כפר עתיק שנמצא בחלק-הדרום מזרחי של לונדון. כפר זה העניק למחוז כולו את שמו – מחוז גריניץ’ או ה”כפר ירוק” בסקסונית עתיקה – והוא באמת כפר ירוק עד היום.

גריניץ’ הוא יעד בעל השפעה תרבותית בינלאומית כמרכז גיאוגרפי, אסטרונומי ומדעי והוא קיבל את החותמת להיותו מרכז בינלאומי חשוב כאשר נוסף לרשימת אתרי המורשת העולמית ב-1997. שמו הרשמי של האתר באונסק”ו הוא “מתחם גריניץ’ הימי” (Maritime Greenwich), והוא כולל את האתרים המרכזיים הנמצאים על גדותיו של התמזה.
הלינה בגריניץ’ היא לינה הרחוקה ממרכז העניינים של לונדון – ומתאימה למי שמחפש לינה בחלקים “כפריים” יותר ולא ממש בלב ליבה של העיר התיירותית.

לינה זו יכולה להיות אופציה טובה מאוד למי שמחפש מלונות זולים בלונדון, למי שמחפש מלונות רומנטיים (בסגנון כפרי יותר) ולמי שמחפש מלונות למשפחות בלונדון.

בנוסף, הלינה יכולה להתאים למי שבא לעיר עם רכב פרטי (למרבית המלונות ישנה חניה סמוכה) ראה מידע נוסף תחת השכרת רכב בלונדון והשכרת רכב באנגליה.

מלונות מומלצים באזור גריניץ'

Ibis London Greenwich

מלון איביס לונדון גריניץ (Ibis London Greenwich) ממוקם כ10 דקות הליכה מהמצפה המלכותי (The Royal Observatory) ורק כ10 דקות נסיעה מאצטדיון ההופעות הענק O2. במרחק של 5 דקות הליכה תגיעו אל שוק גריניץ (Greenwich Market) ואל Cutty Sark… למידע נוסף...

Phoenix Heights By BridgeStreet

מלון הדירות פיניקס הייטס ביי ברידג’סטריט (Phoenix Heights By Bridgestreet) ממוקם בלב שכונת קנרי וורף (Canary Wharf). המלון המדורג ברמה של ארבע כוכבים, נמצא באזור המבוקש מאוד למגיעים ללונדון להופעות גדולות (ראה הופעות בלונדון)… למידע נוסף...
סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל