כרטיס רויאל פאס

הזמנת כרטיס רויאל פאס

כרטיס רויאל פאס (Royal Pass) מאפשר לכם לחקור את הארמונות השונים בלונדון בכרטיס אחד, ללא תור ובמחיר משתלם. בואו לבקר באתרים המלכותיים של העיר –מצודת לונדון (Tower of London), ארמון המפטון קורט (Hampton Court Palace) וארמון קנזינגטון (Kensington Palace).

המגורים המלכותיים האגדיים הללו מציעים הצצה אל המורשת העשירה של אנגליה. תכשיטי הכתר המפוארים וחליפת השריון המרשימה של הנרי השמיני, המוצגים במצודת לונדון, הם אוצרות לאומיים שלא כדאי לפספס.

הזמנת כרטיס רויאל פאס

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.
בארמון קנזינגטון תוכלו לטייל בחדרי חדרים ואפילו לזכות בהצצה אל חדר השינה לשעבר של המלכה ויקטוריה, שבו הנסיכה הצעירה התעוררה בגיל 18 אל החדשות כי דודה מת והיא עכשיו מלכת אנגליה. ומחוץ למרכז העיר, בנסיעת רכבת של 30 דקות בלבד, שוכן ארמון המפטון קורט בין גנים מטופחים ומפוארים. קבלו הצצה אל מטבח הארמון, שם הכינו הטבחים סעודות מלכים להנרי השמיני.

הכרטיס בתוקף לשנתיים מרגע הרכישה, כך שיש ברשותכם מספיק זמן לנצלו. הכרטיס מקנה כניסה אחת לכל ארמון, ללא תור.


מצודת לונדון – אחד האתרים המבוקרים ביותר בלונדון
המלצות "הכל על"

 • הכרטיס אינו מתאים לכל התיירים, רוב התיירים אינם מבקרים בכל האתרים הכלולים בו (מצד שני יש תיירים שהוא חוסך להם הרבה מאוד). לכן מומלץ מאוד לבדוק קודם מה הינכם רוצים לעשות בעיר ואז להחליט אם לרכוש אותו או לא. אנו מאוד ממליצים למי שמתעניין בהמלצות כגון אלו, להציץ גם בעמוד המקיף הבא: המלצות והנחות לנוסעים ללונדון, חובה לבקר לפני הזמנה!
 • שימו לב, זהו לא הכרטיס המשולב היחידי ללונדון. עיר בירה זו, היא ברוכה בכרטיסים משולבים. אם כרטיס זה לא מתאים לכם, כדאי לבדוק את האופציות הבאות:
 • ילדים בגילאי 4 ומטה אינם מחוייבים בתשלום עבור הכרטיס, ילדים בגילאים 4-15 זכאים להנחה של יותר מ- 50%, מה שהופך את הכרטיס כדאי עבור משפחות המטיילות בלונדון עם ילדים (למידע נוסף על לונדון עם ילדים).
 • שלושת האתרים נגישים לחלוטין לבעלי קשיי ניידות וכסאות גלגלים.
 • ההגעה אל האתרים מתבצעת באופן עצמאי לחלוטין ואינה כלולה במחיר הכרטיס.
  • הגעה אל מצודת לונדוןTower Hill Tube (קווים CircleDistrict).
  • הגעה אל ארמון המפטון קורט: רכבת South West Trains מתחנת Waterloo אל תחנת Hampton Court.
  • הגעה אל ארמון קנזינגטוןNotting Hill Gate Tube (קווים CentralCircleDistrict).

הזמנת כרטיסי הנחות משולבים לאטרקציות בלונדון

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל