יום סיור בסטונהנג', טירת ווינסדור, ומרחצאות ווינסדור

הזמנת יום סיור בסטונהנג׳, טירת ווינסדור והמרחצאות הרומיים

הסיור היומי המומלץ והפופולארי מחוץ ללונדון

באתם לכמה ימים לבירת אנגליה? רוצים לראות משהו מחוץ ללונדון שקלו להצטרף לסיור הנמכר ביותר מחוץ לעיר – טירת ווינסדורסטונהנג’ והמרחצאות הרומיים, באזור שנחשב לאחד היפים ביותר באנגליה כולה.

הזמנת יום סיור בסטונהנג׳, טירת ווינסדור והמרחצאות הרומיים

**פרסומת**Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

מה הסיור כולל?

הסיור היומי כולל הגעה לסטונהנג’, כניסה לטירה, למרחצאות הרומיים ולחדרי השאיבה המפורסמים.

  • טירת ווינסדור

הסיור מתחיל בבית ששימש את המשפחה המלכותית במשך 900 שנים, ושנחשב לטירה הכבושה הגדולה והעתיקה בעולם. חומותיה המבוצרים של טירת ווינסדור שולטים בעיר הנהדרת שהתפתחה סביבה במשך השנים.
תוכלו לראות את הדירות הנשיאותיות המקושטות בפאר בכנסיית סנט ג’ורג’. תוכלו לחזות בהחלפת המשמר הצבעונית הרשמית והמפוארת (ב-30 באפריל, ב-18-19 במאי וב-16-18 ביוני האתרים סגורים ונערך ביקור בארמון המפטון קורט במקום בטירה).

טירת ווינסדור

  • סטונהנג’

הסיור ממשיך אחורה בדפי ההיסטוריה (הרבה אחורה). המסיירים יבקרו במישור ווילטשייר המוריק בואך סטונהנג’. סטונהג’ הוא אוסף אבנים שהובאו לנקודה מבודדת בתקופת זמן המוערכת לפני כ-5,000 שנים. האבנים הללו הן חלק מאחת החידות הגדולות בהיסטוריה – מי בנה אותן? ומדוע? שאלות שהטריפו את דעתם של חוקרים.
במישור המנוקד בתלוליות ויצירות פרהיסטוריות, הסטונהנג’ ממשיך להעסיק את דמיונם ולתעתע בליבם של כל מבקריו. אתר חובה.

 

סטונהדג’

  •  Bath – “המרחצאות הרומיים”

הסיור ימשיך ל”אמבטיה” המפורסמת בארכיטקטורה הגאורגית שלה. תוך סיור פנורמי במרחצאות תתאהבו ברחובותיה המקסימים של העיירה. תבקרו באמבט “אבי”, גשר “פולטני” המצולם רבות, הבנוי עפ”י הדגם של פונטה וקיו בפירנצה.
במהלך הסיור תבקרו גם במרחצאות רומיים, ובאמבט הרומי השמור ביותר מהעת העתיקה.

בת’ – Bath

כתובת האיסוף ליציאה לסיור Victoria Coach Station, Gates 1-5 (יציאה בשעה 8:45). 
האם ניתן להגיע לסטונהג' עצמאית ללא סיור מודרך?

קודם כל כן ולהרבה תיירים זה אופציה מאוד מתאימה, ישנו אוטובוס (יוצא מתחנת ויקטוריה ומשדה התעופה הית’רו) המגיע למקום ממרכז העיר ועוצר במרחק הליכה (Amesbury נמצאת במרחק של 10 דקות הליכה, אפשרי גם לקחת מונית), אפשר גם להגיע ברכבת מלונדון (יוצא מתחנת ווטרלו) ללסליסבורי ומשם לקחת שאטל של אחת מספקי התיירות במקום. כמובן שאפשר להגיע ברכב שכור  ראה השכרת רכב בלונדון והשכרת רכב באנגליה (לקריאה נוספת על דרכי הגעה והזמנה של כרטיסים לאתר באופן עצמאי).

* יש לקחת בחשבון שהנסיעה בתחבורה ציבורית תהייה ארוכה יחסית אך תוזיל את העלויות בהשוואה לסיור מודרך (חשוב לומר שלעיתים ההפרש הוא לא כל כך גבוהה – מחיר הנסיעה לא זול).

*ההגעה ברכב שכור מתאימה למי שמזמין רכב בלי קשר לסיור זה ומתכנן סיור באנגליה ליותר מיומיים שלושה שהביקור באתר זה הוא חלק ממנו – ההזמנה של רכב ליום רק עבור סיור זה אינה מומלצת.

כרטיסים וסיורים מודרכים לסטונהנג' מלונדון

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל