מלונות שלושה כוכבים במרכז העיר או עם גישה קלה למרכז

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

שם/כינוי:
דניאל
דואר אלקטרוני:
daniell@XXXX.com
יעד (ברצלונה, פראג…)
ברצלונה
מתאריך
08/05/2012
עד תאריך
08/12/2012
מאפיינים מיוחדים למלון – אני רוצה מלון:
זוג צעיר בחופשה
הערות מיוחדות:
אני רוצה מלון זול במרכז העיר או קצת מרוחק אך עם גישה למרכז
תשובה:

דניאל שלום, להלן המלונות שנראה לי שיתאימו לכם (זולים יחסית, אך לא מוטלים) ועם מחירים טובים בתאריכים שלכם כולם מבוססים על קריטריונים עליהם שוחחנו טלפונית. כל המלונות בתשובה זו הם באזור של שלושה כוכבים ונמצאים במרכז העיר (באזור הראמבלס). לחיצה על שם המלון תוביל אותך למידע עליו בעברית ולהצעות מחיר האטרקטיביות ביותר עבורו – או למידע על המלון בסקירה שלנו.

Room Mate Emma – מלון נחמד וצנוע במיקום מצויין – אחת ההצעות כוללת גם ארוחת בוקר הצעת המחירים נעים בין 4500 ל 5700 תלוי בסוג החדר. וזה נראה לי דילים מצויינים.

Market Hotel Barcelona – מלון זה יציאה לכם לינה בפחות 1000 ש”ח ולמרות שהוא מרוחק יחיסית ממרכז העיר הוא סמוך למטרו. כך שאם החסכון הכספי עומד לנגד עינכם זה אופציה לא ראה בלבד. כמעט כל ההצעות למלון זה דומות באזור 3,400 ש”ח לשבוע וזו עסקה משתלמת לדעתי.

Hotel Acta Splendid – הייתי ממליץ לכם לבדוק גם מלון זה, אומנם הוא יותר יקר, אך האופציה עם ארוחת בוקר ב5100 ש”ח היא הצעה לא רעה. המיקום שלו הוא מדהים (ממש סמוך לכיכר קטלוניה) זהו אחד המלונות המומלצים של העיר ברצלונה באופן כללי והצעת המחיר שלו בתאריכים שלכם הופכת אותו לאחלה אופציה עבורכם.

מלונות מומלצים נוספים הדומים למלונות אילו אך במחירים פחות טובים לתאריכים המדוברים (שווה לבדוק אותם גם אולי תחשבו שהם מתאמים לכם יותר):

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face