חוות דעת על מלון Barcelona House

שאלה:

מישהו ששהה במלון Barcelona House או מכיר אשמח לחוות דעת. תודה
תשובה:

אם אנו מדברים על המלון הזה – https://booki.ng/2fXTXhl אז לא שהיתי בו בעצמי אבל היו בשנתיים האחרונות כמה גולשים שלנו שבקרו בו. המשובים עליו היו תמיד סבירים. המיקום שלו טוב אבל יכול להיות רועש זה אזור של פאבים ומועדונים שפעילים מאוד בלילה (פחות בעייתי אם אתם נוסעים בחורף),יש קצת תלונות על האבזור שהוא דל וברמה לא לפי הציפיות. קח בחשבון שהמחיר שלו יחסית יקר ביחס למלונות ברמה דומה בגלל המיקום המאוד מרכזי (ממליץ לקרוא על נושא זה פה – https://bit.ly/1PBmMsR).

דרך אגב אם אתם נוסעים זוג בחודש הבא והילך (עד מרץ, שלא בחגים הנוצריים) אז למלונות ברמה הזו לדעתי לא מומלץ להזמין מראש – תמתינו יום לפני תמצאו מלונות מעולים בהנחה ניכרת – יש כל כך הרבה דומים לו והעיר ב50% תפוסה בתקופה הזו.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

המלצות נוספות שעלו על מלון זה בקבוצה:

  • אנחנו במלון הזה..מלון נעים נקי בסמטה ממש ליד הרמבלס. החדר שקיבלנו היה קטן וקלסטרופובי..ללא מרפסת. בהמשך החליפו לנו לחדר נעים יותר עם מרפסת קטנטנה. נראה לי מתאים יותר לזוג..אלא אם כן יש להם חדרים יותר מרווחים. לקחנו ללא ארוחות
  • הזמנתי גם לנובמבר מהמלצה שקיבלתי מאחי שהיה שם. מספר שבמיקום מעולה וחדרים נעימים.
  • אנחנו היינו במלון הזה עם ילד. המלון נחמד מאוד, נקי ונעים, המיקום מצויין אבל בשעות הערב האיזור לא סימפטי בכלל, הייתי צריכה להסביר לילד שלי למה מציעים לנו לקנות פחיות קולה כשהכוונה היתה לסמים.
  • מקום מעולה! צנוע אבל שווה כל שקל, מסעדה שממול לאפונדה – טעימה ולא יקרה, מומלץ מאוד.

מפה

סנן על ידי

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face