המלצה על מלון או דירה במיקום מעולה ולא יקר

שאלה:

המלצה על מלון או דירה במיקום מעולה ולא יקר.
תשובה:

ככלל בברצלונה, כל מלון שימצא על הראמבלס ובחלקים הסמוכים לו ברובע הגותי מחד, וברובע ראוול מאידך ייחשב כמרכזי. גם מלון בחלק הדרומי של האישמפלה ייחשב כמרכזי. כאשר ככלל אצבע אפשר לומר שככל שהמלון יותר קרוב לכיכר קטלוניה הוא נחשב מרכזי יותר. כמובן שככל שהוא מרכזי יותר הוא יקר יותר ויש לקחת זאת בחשבון.

מי שרוצה לחסוך במחיר יכול ללכת מלון המרוחק מעט משדרות הראמבלס ומכיכר קטלוניה, אך בעל נגישות גבוהה לתחבורה ציבורית ועדין נחשב חלק ממרכז העיר. אזורים כמו אזור כיכר אספניה ומתחם סנטס, אזור פארק סיוטדלה, או בחלק הצפוני של האישאמפלה. הם נהדרים לזה ואהובים מאוד על המחפשים מלונות זולים ומשפחות שמחפשות לינה זולה יותר ומרווחת יותר – שם גם יש ריכוז גבוהה יותר של דירות משתלמות. מי שרוצה להוזיל עוד יותר יכול להתרחק עוד מהמרכז, אך לדעתנו מלבד מקרים ספציפיים זה לא משתלם כל כך. למשל, לא מומלץ ללכת למשל על מלונות בבדלונה כמו שיש בחברות שיווק תיירות שונות שמנסות לשכנע תיירים להזמין בהם מלונות בגלל מחיר אטרקטיבי – זה ממש רחוק. מומלץ לקרוא עוד בנושא כאן – מלונות זולים בברצלונה.

יעזור לכם גם להציץ בעמודים הבאים המבוססים על שאלות תשובות וטיפים דומים שעלו בקבוצה:
המלצות על מלונות במחירים סבירים ושפויים בברצלונה
המלצה על מלון לא יקר וקרוב לראמבלס
מלון לא יקר עם ארוחת בוקר בקרבה לראמבלס
המלצה למלון טוב במרכז ברצלונה
מלונות זולים מומלצים באזורים המרכזיים בברצלונה

רחוב טיפוסי בשכונת ראוול

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

תשובות נוספות שעלו לשאלה זו:

  • אוריינטה על הרמבלס – ממולץ, קרוב לכיכר קטלוניה, שוק בוקריה, לנמל לחניות ולמסעדות כשרות מכבי פלאפל מעוז ושקשוקי.
  • יש דירה נהדרת ממש על יד ברמבלס – Apartaments unio
  • Apartaments unio
  • אנחנו היינו ב- Arc La Rambla שנמצא על הרמבלה לכיוון המרינה. יש מולו תחנת מטרו מרכזית וגם המחיר מצויין. מומלץ. לקריאה נוספת.
  • אני נמצאת בבניין דירות: DestinationBCN – Universitat Rooms. שלוש דקות מהרמבלה, מיקום ממש מעולה ואזור כייפי. החדרים ממש חמודים,
    רק שבחלקם יש שירותים ומקלחת משותפים עם עוד מספר דיירים. המחיר זול משמעותית מכל המלונות והדירות שראיתי באזור. אם את לא מחפשת מלון מפנק ורק חדר נחמד לישון, מומלץ ביותר. הזמנתי דרך בוקינג קום.

מפה

סנן על ידי

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face