איפה מומלץ לטייל ביום א' באיזור הגראן וויה?

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

אוהד שלום רב,

אפשר להגיד שסידרתם לי את ברצלונה בראש, רק אתמול הגעתי במקרה לאתר שלכם (חיפשתי מפת מטרו של ברצלונה), ולא רק שמצאתי מפת מטרו ברורה, אלא שאני כבר יודעת איך מגיעים לאתרים שאנחנו מתכננים להגיע אליהם, ויודעת כבר רקע על כל האתרים.

נהוג להגיד שתכנון חופשה בחו”ל, הוא ארוך יותר וגם מהנה לא פחות מהטיול עצמו … אפשר להגיד שבמקרה זה זה נכון מאוד … ממש כיף לתכנן ככה טיול, וגם יצרתי קשר עם חברה של טיולים מחוץ לברצלונה שהמלצתם עליה לטיול בקוסטה בראווה וחירונה.

כל הכבוד לכם, ותודה על התשובה המהירה!

ברור שמגיע לכם תשלום בעבור העבודה המקצועית והנגישה, וגם תודה,

יש לי גם שאלות:

1. מה המלצתכם ליום א’, הבנתי שהרבה אתרים סגורים, עדיף אולי לצאת מהעיר, או דווקא לטייל ביום זה? ואיפה?
2. מה אתם חושבים על דירה להשכרה באזור הגראן ויה עליה דיברנו בטלפון?
3. מה אתם חושבים על כרטיס ברצלונה קארד?
4. מה הדרך הטובה ביותר להתנייד בעיר (T-10 או T-50)?
תשובה:

הי תודה על המחמאות  🙂
ביום ראשון החנויות של מרכז העיר פתוחות – מרבית הפארקים שוקקים – בחלק מהכנסיות אפשר לראות מיסות פעילות מרבית המוזיאונים הגדולים פתוחים גם הם (לפחות חצי יום). המשמעות של יום ראשון היא בעיקר באזורי המגורים.

הדירה באזור זה (על הגראן וויה בחלקו הרומי לכיוון כיכר אספניה) היא רעיון לא רע. לרוב המחיר שם טוב יחסית ואפשר להגיע בקלות למרכז. זה מתאים בעיקר למטיילים עם ילדיםולמי שלא מחפש בילויים בלילה. יש את קניון הארנה לא רחוק, פארק חואן מירו ואזורמזרקות הקסם. זה לא כמו להיות על הראמבלה אך נגיש מאוד ונוח מאוד להגיע לכל מקום בעיר בשעות היום בתחבורה ציבורית.

ברצלונה קארד – תלוי בתוכנית שלכם – זה לא ממש תלוי בכמות האנשים אלא באיזה אתרים אתם רוצים לראות. למיטב הניסיון שלי – מרבית התיירים הישראלים אינם מוצאים בכרטיס זה יתרון רב כיון שהאתרים הגדולים והפופלארים אינם כוללים כנסה חינם  אלא מקסימום הנחה לא משמעותית.
הT-10 הוא מוצלח מאוד – זה עדיף לכם מT-50 כיוון שהוא מאפשר שימוש לכמה אנשים בעוד הT-50 הוא אישי בלבד. הוא מעניק לכם 40 אחוז הנחה בערך על עלות הנסיעה בתחבורה הציבורית.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face