מבצעי הרגע האחרון למילאנו בבוקינגBooking.com

על אתר בוקינג - Booking.com

אתר בוקינג הוא אחד האתרים המוכרים ביותר להזמנת מלונות, הרעיון המרכזי של האתר הוא לשמש כמתווך בין התיירים לבין המלונות וכספק מידע על המלונות לתיירים. הזמנת המלון מתבצעת באופן ישיר מול המלון, כאשר האתר נותן מידע רב על המלון, כולל: מיקומו, השירותים אותם הוא מספק, תמונות והמלצות של תיירים שהתארחו בו בעבר, וכן מלונות דומים. גם אם בשנים האחרונות התפרסמו לא מעט טענות כאלו ו/או אחרות על מניפולציות או תלונות אחרות – עדין אתר זה שולט ביד רמה בכל האמור להזמנת מלונות של התייר הישראלי (ולא רק) – הסיבה לכך שהוא פשוט טוב. יש בו המון מידע על המלונות, הוא נותן גב למזמין, יש בו מחירים מעולים – ולכן רבים הם הבאים להזמין דווקא בו.

לסקירה מלאה על החברה

על דילים ברגע האחרון בעיר מילאנו

בעיר מילאנו יש מעל 1000 מלונות ואפשרויות לינה. חלקם הגדול טוב ובמחיר הוגן. על כן לא מסובך למצוא מלון פנוי בעיר. אם אתם מחפשים דירה קטנה, או מלון ספציפי בעונות השיא (קיץ ו/או חגים וחופשות מקומיות) לא היינו הולכים על הזמנת מלון ברגע האחרון. זה גם פחות מתאים למשל למשפחות או לקבוצות (אנו כותבים על כך הרבה בעמוד על מלונות למשפחות במילאנו). אנו גם פחות ממליצים על שיטה זו למי שזקוק למלון עם חניה או מלון המותאם למוגבלי תנועה – אילו אוכלוסיות עם דרישות ספציפיות שלא היינו ממתנים במקרה שלהם לרגע האחרון.
אבל אם אתם למשל זוג בחופשה רומנטית או תייר בודד או זוג חברים שהם גמישים בלינה שלהם – אם תחפשו מלון ברגע האחרון במילאנו תמצאו אחלה מחירים למלונות מעולים – אפילו מלונות יוקרהו/או מלונות באזורים מבוקשים כמו: מלונות במרכז העיר או מלונות ליד הדואומו. אפשר בצורה הזו להוזיל מחירים של מלנות לפעמים עד 60% ממחיר הבסיס – מניסיון!

הצעות למלונות ברגע האחרון במילאנו

Booking.com 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל