מבצעי הרגע האחרון לונציה בבוקינגBooking.com

על אתר בוקינג - Booking.com

אתר בוקינג הוא אחד האתרים המוכרים ביותר להזמנת מלונות, הרעיון המרכזי של האתר הוא לשמש כמתווך בין התיירים לבין המלונות וכספק מידע על המלונות לתיירים. הזמנת המלון מתבצעת באופן ישיר מול המלון, כאשר האתר נותן מידע רב על המלון, כולל: מיקומו, השירותים אותם הוא מספק, תמונות והמלצות של תיירים שהתארחו בו בעבר, וכן מלונות דומים. גם אם בשנים האחרונות התפרסמו לא מעט טענות כאלו ו/או אחרות על מניפולציות או תלונות אחרות – עדין אתר זה שולט ביד רמה בכל האמור להזמנת מלונות של התייר הישראלי (ולא רק) – הסיבה לכך שהוא פשוט טוב. יש בו המון מידע על המלונות, הוא נותן גב למזמין, יש בו מחירים מעולים – ולכן רבים הם הבאים להזמין דווקא בו.

לסקירה מלאה על החברה

על דילים ברגע האחרון בעיר ונציה

בעיר ונציה יש מעל 1000 מלונות ואפשרויות לינה. חלקם הגדול טוב ובמחיר הוגן. על כן לא מסובך למצוא מלון פנוי בעיר. אם אתם מחפשים דירה קטנה, או מלון ספציפי בעונות השיא (קיץ ו/או חגים וחופשות מקומיות) לא היינו הולכים על הזמנת מלון ברגע האחרון. זה גם פחות מתאים למשל למשפחות או לקבוצות (אנו כותבים על כך הרבה בעמוד על מלונות למשפחות בונציה). אנו גם פחות ממליצים על שיטה זו למי שזקוק למלון המתאים למעשניםעם חניה או מלון המותאם למוגבלי תנועה – אילו אוכלוסיות עם דרישות ספציפיות שלא היינו ממתנים במקרה שלהם לרגע האחרון.
אבל אם אתם למשל זוג בחופשה רומנטית או תייר בודד או זוג חברים שהם גמישים בלינה שלהם – אם תחפשו מלון ברגע האחרון בונציה תמצאו אחלה מחירים למלונות מעולים – אפילו מלונות יוקרה ו/או מלונות באזורים מבוקשים כמו: מלונות באזור סן מרקו או מלונות ליד פלאצו דוקאלה. אפשר בצורה הזו להוזיל מחירים של מלנות לפעמים עד 60% ממחיר הבסיס – מניסיון!

הצעות למלונות ברגע האחרון בונציה

Booking.com 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל