תאילנד למתקדמים בדגש איי וחופי הדרום

מידע כללי

המסלול בקצרה: בנגקוק > קנצ’נבורי > השוק הצף  > בנגקוק > איי דרום תאילנד – הצד המערבי > איי דרום תאילנד – הצד המזרחי > בנגקוק

המסלול שלפניכם מתמקד באיי וחופי דרום תאילנד, אך מאפשר לכם לחוות גם את אתרי הטבע של תאילנד בביקור בקנצ’נבורי ובסביבותיה. את הטיול נתחיל בבנגקוק, משם נמשיך אל קנצ’נבורי, שם נצא לטיול במפלי אראוואן המדהימים. לאחר מכן, נחזור לכיוון בנגקוק, נבקר בשוק הצף ונמשיך לאיי וחופי דרום תאילנד. נתחיל עם האיים שבצד המערביפוקטקופיפיקראבי וקו לנטה. לאחר מכן, נעבור אל האיים שבצד המזרחיקופנגןקוסמוי, וקו טאו. את פרק הזמן לשהות בכל אחד מהאיים תוכלו לקבוע על פי המסלול הסופי שתבחרו והזמן שיש לכם.

 

**פרסומת**שקיעה בקו לנטה, מחוז קראבי, האיים המערביים
(צילום: Rushenרישיון)
 

המסלול בהרחבה

בנגקוק: שער הכניסה לתאילנד כמו גם לאסיה כולה, מציעה לכם הכל מהכל. מקדשים מרהיבים כמו מקדש הבודהה השוכב, מרכזי קניות מפנקים כמו סיאם סנטר ושווקים מרשימים כמו שוק סוף השבוע ועוד. זמן מומלץ: 1-3 ימים.

קנצ’נבורי: פנינת חמד ירוקה, רק שעתיים נסיעה מבנגקוק, שמהווה אלטרנטיבה מסויימת לטיול בצפון תאילנד. הכפר הרגוע מספק שפע של אטרקציות כמו טיולים למפלים באזור, רכיבה על פילים, שייט נהרות ועוד. זמן מומלץ: 3 ימים.

השוק הצף
: אחד מאתרי התיירות המפורסמים ביותר של בנגקוק שמייצג תרבות מסחר שהולכת ונעלמת מתאילנד. מומלץ להגיע מוקדם יחסית על מנת לערוך ביקור נינוח יחסית ללא המוני התיירים שמגיעים מאוחר יותר מבנגקוק. זמן מומלץ: חצי יום.

בנגקוק: חוזרים לבנגקוק לקראת הנסיעה לדרום תאילנד והאיים. זמן מומלץ: 1 ימים.

איי דרום תאילנד בצד המערבי: נקודת המוצא אל האיים בצד המערבי הוא האי פוקט. משם ניתן להמשיך לאי הקסום קופיפי, לחוף ראיליי ביץ’ שבמחוז קראבי ולקו לנטה, שרבים מגדירים אותו כדבר הבא בתאילנדזמן מומלץ: 5-13 ימים.

איי דרום תאילנד בצד המזרחי: האיים בצד הדרום מזרחי כוללים את קוסמויקופנגן וקו טאו. קוסמוי וקופנגן, גדולים ומפותחים ומציעים שירותי תיירות מתקדמים, חנויות, מקומות בילוי אבל גם חופים קסומים. קו טאו לעומת זאת נחשב אי בתולי יחסית המשמש כאתר צלילה פופולרי. זמן מומלץ: 5-13 ימים.

בנגקוק: התחנה האחרונה בהחלט בטיול. הזדמנות להשלים קניות וביקור במקדשים לפני הפרידה מתאילנדזמן מומלץ: 1-3 ימים.
המלצות "הכל על"

  • מומלץ להקדיש לביקור בבנגקוק לפחות 4 ימים, ניתן לפצל זאת לתחילת וסיום הטיול, אך חשוב להבין שפחות מזה לא יספיק כדי למצות את העיר.
  • ניתן לשלב גם ביקור בפאטאיה או באיותאיה.

 

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב