סובב תאילנד: טרק בצפון ואיים דרום מערביים

מידע כללי

המסלול בקצרה: בנגקוק > השוק הצף  >איותאיה > צ’אנג מאי > בנגקוק > פוקט >קופיפי > קראבי > קו לנטה > בנגקוק

לאחר הנחיתה בבנגקוק, תוכלו לעלות לצפון – דרך האתר הארכיאולוגי איותאיה, מצ’אנג מאי שבצפון תאילנד תוכלו לצאת לטיול בן כמה ימים עם רכיבת פילים, טרקים בג’ונגלים וביקור בשבטי הצפון, ומשם, דרך בנגקוק, אל איי וחופי דרום תאילנד שבצד המערביפוקטקופיפי, וקראבי.

 

**פרסומת**אתר העתיקות איותאיה (Ayutthaya Historical Park)
(צילום: Mr.Peerapong Prasutr, רישיון)

המסלול בהרחבה

בנגקוק: שער הכניסה לתאילנד כמו גם לאסיה כולה, מציעה לכם הכל מהכל. מקדשים מרהיבים כמו מקדש הבודהה השוכב, מרכזי קניות מפנקים כמו סיאם סנטר ושווקים מרשימים כמו שוק סוף השבוע ועוד. זמן מומלץ: 1-3 ימים

השוק הצף: אחד מאתרי התיירות המפורסמים ביותר של בנגקוק שמייצג תרבות מסחר שהולכת ונעלמת מתאילנד. מומלץ להגיע מוקדם יחסית על מנת לערוך ביקור נינוח יחסית ללא המוני התיירים שמגיעים מאוחר יותר מבנגקוק. זמן מומלץ: חצי יום.

איותאיה: העיר איותאיה, הנמצאת במרחק של כ-85 ק”מ צפונית לבנגקוק, היתה בירת תאילנד השניה (אחרי סוקותאי) בין השנים 1350 עד 1767. בסיור באיותאיה ניתן להתרשם משלל אתרי הקדושה, המקדשים והפסלים הבודהיסטים שבמקום. זמן מומלץ: 1 ימים.

צ’אנג מאי: בירת צפון תאילנד משמשת כנקודת יציאה לטיולים באזור. במהלך הטיול מבקרים במקדשים, כפרים (ארוכות הצוואר), מעיינות חמים, מפלים וג’ונגלים. הטיולים משלבים נהיגת שטח בג’יפים, רכיבה על פילים, וטרקים רגליים. זמן מומלץ: 5 ימים.

בנגקוק: חוזרים לבנגקוק לקראת הנסיעה לדרום תאילנד והאיים. זמן מומלץ: 1 ימים.

פוקט: האי הגדול ביותר בתאילנד ואחד הפופולרים והמפותחים שבהם המושך אליו המוני תיירים. בפוקט גם תנאי צלילה יוצאים מן הכלל, פארק לאומי עם יער גשם עבות, מספר מפלים, כפרי צוענים ומספר רב של חופים שוממים שכף רגל מערבית כמעט ולא דרכה בהם למרות הפיתוח הרב במקום. זמן מומלץ: 3-7 ימים.

קופיפי: אחד האיים היפים והפופולריים ביותר בתאילנד. מדובר באי קטן ורגוע יחסית לאחיו הגדולים בדרום תאילנד ואולם בשנים האחרונות, בעקבות כל התיירים ש”גילו” אותו, עבר האי תנופת פיתוח וכיום גם הוא די מתוייר וממוסחר. זמן מומלץ: 3-5 ימים.

קראבי: מחוז קראבי, כ-800 ק”מ מבנגקוק וכ-200 ק”מ מהאי פוקט, עמוס בחופים מדהימים, צוקים ואיים מאבן גיר שנדמה כאילו הם צומחים משום מקום. העיר קראבי, בירת המחוז, קצת אפורה אבל היא מהווה נקודת יציאה למקומות רבים במחוז קראבי. זמן מומלץ: 2 ימים.

קו לנטה: נחשב כ”הדבר הבא” של המטיילים בתאילנד. עד לאחרונה קו לנטה לא היה כל כך פופולרי בקרב המטיילים שהעדיפו את האיים שכנים בדרום תאילנד ואולם בתקופה האחרונה קו לנטה נמצא בתנופת פיתוח תשתיות לקבלת תיירים במקום. זמן מומלץ: 3-5 ימים.

בנגקוק: התחנה האחרונה בהחלט בטיול. הזדמנות להשלים קניות ומקדשים לפני הפרידה מתאילנד. זמן מומלץ: 1-4 ימים.
המלצות "הכל על"

  • אפשר לשלב יחד עם ביקור בקראבי גם ביקור ברצועת החוף היפיפייה ראיילי ביץ’.
  • מומלץ להקדיש לביקור בבנגקוק לפחות 4 ימים, ניתן לפצל זאת לתחילת וסיום הטיול, אך חשוב להבין שפחות מזה לא יספיק כדי למצות את העיר.

 

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב