תאילנד על קצה המזלג בדגש בטן גב באיי הדרום

מידע כללי

המסלול בקצרה: בנגקוק > השוק הצף > פוקטקופיפי > קוסמוי > קופנגן > בנגקוק

לאחר נחיתה רכה בבנגקוק, עם ביקור קצר במקדשים ובמוזיאונים, תמשיכו לדרום תאילנד. תוכלו לבחור בין האיים שבצד המערבי, כמו פוקט וקופיפי והאיים שבצד המזרחי כמו קופנגן וקוסמוי. תוכלו לבחור כמה זמן להישאר בכל אי, לפי הזמן שעומד לרשותכם לטיול בתאילנד. לאחר מכן תחזרו לבנגקוק ושם תוכלו להשלים את חוויית הקניות שלכם עם שווקים אותנטיים ומרכזי קניות מודרנים.

 

**פרסומת**השוק הצף – 100 ק”מ דרומית לבנגקוק תזכו להצצה אל תרבות מסחר עתיקה
(צילום: Dennis Jarvisרישיון)

המסלול בהרחבה

בנגקוק: שער הכניסה לתאילנד כמו גם לאסיה כולה, מציעה לכם הכל מהכל. מקדשים מרהיבים כמו מקדש הבודהה השוכב, מרכזי קניות מפנקים כמו סיאם סנטר ושווקים מרשימים כמו שוק סוף השבוע ועוד. זמן מומלץ: 1-3 ימים.

השוק הצף: אחד מאתרי התיירות המפורסמים ביותר של בנגקוק שמייצג תרבות מסחר שהולכת ונעלמת מתאילנד. מומלץ להגיע מוקדם יחסית על מנת לערוך ביקור נינוח יחסית ללא המוני התיירים שמגיעים מאוחר יותר מבנגקוק. זמן מומלץ: חצי יום.

פוקט: האי הגדול ביותר בתאילנד, מציע לכם חופים יפהפיים ורמת שירותי תיירות מפותחת לצד טבע פראי של יערות, ג’ונגלים ומפלים מרהיבים. זמן מומלץ: 3-7 ימים.

קופיפי: עם חופים לבנים, צוקים של אבני גיר הצומחים מהים ואלמוגים צבעוניים, קופיפי נחשב לאחד האיים היפים ביותר בתאילנד. זמן מומלץ: 3-7 ימים.

קוסמוי: נחשב לגן עדן טרופי בזכות חופיו הלבנים והארוכים, מימיו הכחלחלים והלגונות השקטות שלו וכמובן הפינוקים הרבים שהוא מציע. זמן מומלץ: 3-7 ימים.

קופנגן: טרקים בג’ונגלים טרופיים, חופים מבודדים ואזורי צלילה מרהיבים, הם רק חלק מהאטרקציות שאי מסיבות הפול מון מציע לכם. זמן מומלץ: 3-7 ימים.

בנגקוק: חוזרים לבנגקוק, משלימים קניות וביקורים במקדשים, שווקים, שייט תעלות ועוד. זמן מומלץ: 3-5 ימים.
המלצות "הכל על"

  • מומלץ להקדיש לביקור בבנגקוק לפחות 4 ימים, ניתן לפצל זאת לתחילת וסיום הטיול, אך חשוב להבין שפחות מזה לא יספיק כדי למצות את העיר.
  • את הביקור בשוק הצף ניתן להחליף גם בביקור באיותאיה או בקנצ’נבורי.
  • באזור קופיפי נמצא גם האי קו לנטה ורצועת החוף היפהפייה ראיליי ביץ’, מומלץ לנסות לשלב ביקור על חשבון ימים נוספים בקופיפי.

 

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב