מלונות זולים ודירות מומלצות במחיר נח בבנגקוק

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

חופשה בבנגקוק כוללת חוויות רבות ומרגשות לצד לא מעט הוצאות על אטרקציות אוכל וקניות.לצד כל אלו, מבקרים רבים מגלים כי ההוצאה הגדולה ביותר בחופשה היא על לינה.. מלונות רבים גובים מחירים גבוהים, במיוחד במרכז העיר, אך אם יודעים מה לחפשאפשר למצוא בנגקוק מקומות לינה במחירים נוחים באופן יחסי. האפשרות הפופולרית ביותר היא ללון במלון פשוט בעל ציון של שני כוכבים (למשל מלון Hop Inn Bangkok Onnut Station) המציע שירותי לינה בסיסים עם תמורה טובה למחיר. חוץ ממלונות תוכלו למצוא בנגקוק מגוון דירות (למשל The Cosy River) עם מטבח המאפשרות לבשל בעצמכם וכך לחסוך על הוצאות האוכל. אפשרות נוספת, המתאימה במיוחד לזוגות ולמטיילים בודדים, היא לינה בהוסטלים בבנגקוק (למשל Yaks House Hostel - SHA Plus) המציעים חדרים משותפים עם מיטות קומותיים וחדרים פרטיים במחירים מוזלים. בעמוד הזה נסקור את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאופציות כדי שתוכלו להזמין את הלינה המתאימה לכם במחיר הנוח ביותר.

גם בעיר העתיקה והצפופה של נאפולי תוכלו למצוא מלונות עם תמורה טובה למחירגם בעיר העתיקה והצפופה של נאפולי תוכלו למצוא מלונות עם תמורה טובה למחיר

חופשה בבנגקוק כוללת חוויות רבות ומרגשות לצד לא מעט הוצאות על אטרקציות אוכל וקניות. לצד כל אלו, מבקרים רבים מגלים כי ההוצאה הגדולה ביותר בעת הביקור בעיר היא על לינה. מלונות רבים גובים מחירים גבוהים, במיוחד במרכז העיר, אך אם יודעים מה לחפש אפשר למצוא בנגקוק מקומות לינה במחירים נוחים גם באזורים המרכזיים. האפשרות הפופולרית ביותר היא ללון במלון פשוט בעל ציון של שני כוכבים (למשל מלון Hop Inn Bangkok Onnut Station) המציע שירותי לינה בסיסים עם תמורה טובה למחיר. חוץ ממלונות תוכלו למצוא בנגקוק מגוון דירות (למשל The Cosy River) עם מטבח המאפשרות לבשל בעצמכם וכך לחסוך על הוצאות האוכל. אפשרות נוספת, המתאימה במיוחד לזוגות ולמטיילים בודדים, היא לינה בהוסטלים בבנגקוק (למשל Yaks House Hostel – SHA Plus) המציעים חדרים משותפים עם מיטות קומותיים וחדרים פרטיים במחירים מוזלים. בעמוד הזה נסקור את היתרונות והחסרונות של כל אחת מהאופציות כדי שתוכלו להזמין את הלינה המתאימה לכם במחיר הנוח ביותר.

בבנגקוק יש אופציות מעולות ללינה זולה - מהוסטלים עם חדרי מעונות ועד מלונות ברמה גבוהה עם תמורה מעולה למחירבבנגקוק יש אופציות מעולות ללינה זולה – מהוסטלים עם חדרי מעונות ועד מלונות ברמה גבוהה עם תמורה מעולה למחיר

מלונות זולים בבנגקוק

בין המלונות זולים המומלצים בבנגקוק תמצאו את Hop Inn Bangkok Onnut Station, Hop Inn Bangkok Krung Thonburi Station, Chang Siam Inn. מטיילים רבים המחפשים לינה זולה בבנגקוק בוחרים במלון פשוט, של שני כוכבים או כוכב אחד המציע שירותים בסיסים, עם תמורה טובה למחיר. זוהי אפשרות מומלצת לאלו שלא מעוניינים להתפנק במלון, אלא רוצים לגלות את העיר, לבקר באטרקציות שבנגקוק מציעה ולחזור בערב חזרה למלון רק כדי להניח את הראש. ישנם מספר מלונות זולים וטובים בבנגקוק שיהוו בסיס טוב לחופשה בעיר, אך לצדם תמצאו גם לא מעט מלונות זולים ברמה נמוכה שיכולים להפוך את החופשה שלכם ללא נעימה. כדי לוודא שתתארחו במלון זול עם תמורה טובה למחיר הקפידו לקרוא את התגובות לפני ההזמנה ולבחור במלון עם ציון טוב וביקורות חיוביות. חשוב לדעת שלקראת שיא עונת התיירות המלונות הזולים והטובים כמו אלו שהמלצנו עליהם מתמלאים ולכן מומלץ להזמין את המלון שמתאים לכם מוקדם ככל האפשר וכך לא תצטרכו להתפשר ברמת המלון או במחיר שלו. לחצו כאן לעוד מלונות זולים בבנגקוק עם אפשרות ביטול.

יש מספר לא קטן של מלונות 2 כוכבים בבנגקוק אך הקפידו לקרוא את התגובות לפני ההזמנהיש מספר לא קטן של מלונות 2 כוכבים בבנגקוק אך הקפידו לקרוא את התגובות לפני ההזמנה

דירות בבנגקוק

דירות בבנגקוק עליהן אנו ממליצים: The Cosy River, Yellow Ribbon Hills Boutique Suites, Hidden Gems in China town, 2BR. לינה בדירה היא בחירה אידיאלית למשפחה או קבוצת חברים שמגיעה לטיול בבנגקוק ורוצה להוזיל את עלויות הלינה ולהנות מהמתקנים הייחודים לדירה כמו מטבח או חדרים פרטיים. בזכות התפתחות התופעה של דירות נופש בשנים האחרונות ישנו מגוון גדול של דירות בבנגקוק המוצעות לרוב במחיר זול הרבה יותר מחדרים משפחתיים במלון. חלק מהדירות המוצעות הן של אנשים פרטיים ולכן גם כאן מומלץ להסתכל על הביקורות של הדירה לפני ההזמנה. בנוסף, ההוזלה במחיר מתבטאת באפשרות לבשל בעצמכם בדירה לפחות חלק מן הארוחות וכך לחסוך בעלויות על מסעדות ואוכל רחוב. למשפחות עם הרבה ילדים או לקבוצות גדולות אנו ממליצים להזמין דירה מוקדם מכיוון שמלאי הדירות הגדולות בבנגקוק נמוך. לחצו כאן למגוון דירות בבנגקוק עם אפשרות ביטול.

למשפחות המגיעות לנאפולי כדאי לשקול להזמין דירה ולהנות מהמתקנים שלה כמו מטבח וחדרים נפרדיםלמשפחות המגיעות לנאפולי כדאי לשקול להזמין דירה ולהנות מהמתקנים שלה כמו מטבח וחדרים נפרדים

אכסניות והוסטלים בבנגקוק

ההוסטלים המומלצים בבנגקוק הם: Yaks House Hostel – SHA Plus, Sleep Box Sukhumvit 22, Once Again Hostel. אחת הדרכים בהן ניתן לחסוך כסף על לינה בחופשה בבנגקוק היא ללון בהוסטלים ובאכסניות שבעיר. אפשרות זו פחות מומלצת למשפחות ויותר מתאימה למטיילים יחידים ולזוגות שרוצים להנות גם מהמחירים הזולים וגם מהאווירה והחללים הציבורים שיש בהוסטל. מרבית האכסניות וההוסטלים מציעים את אפשרות הלינה הזולה ביותר בבנגקוק שהיא לינה בחדרים משותפים המכילים בתוכם בין ארבע לעשר מיטות ומתאימים במיוחד למטיילים יחידים. עוד אפשרות היא לשכור חדר פרטי בהוסטל שלרוב יהיה זול יותר מהמלונות בעיר, החדרים צנועים וחלקם אינם מציעים שירותים פרטיים בתוך החדר אך כמובן שגם המחיר זול בהתאם. שני יתרונות נוספים של לינה בהוסטל הם החללים המשותפים, שם תוכלו לפגוש אנשים ולהתייעץ בנוגע לאתרים שאסור לפספס בבנגקוק והמטבח המשותף בו תוכלו לבשל בעצמכם ולחסוך מעט מעלויות האוכל בטיול. לכל האכסניות וההוסטלים המומלצים בבנגקוק עם אפשרות ביטול לחצו כאן.

לינה מחוץ למרכז בנגקוק

למבקרים שרוצים להוזיל בעלויות הלינה בלי להתפשר על איכות המקום אנו ממליצים ללון מחוץ למרכז העיר של בנגקוק, באחת השכונות הסובבות אותו. באזורים הללו המחירים ללילה יורדים משמעותית וזמינות החדרים גבוהה בהרבה מהדירות והמלונות הנמצאים במרכז העיר. כמובן, שאם הירידה במחיר ללילה תיאלצו לצעוד יותר ולהשתמש בתחבורה ציבורית במהלך החופשה ולכן אפשרות זו לא מתאימה לכל סוגי המטיילים, אך אלו שכן ילונו מחוץ למרכז העיר יופתעו לגלות את הבדלי המחירים. מלון VIX Bangkok at Victory Monument הוא אופציה מומלצת למי שמחפש מקום איכותי במחיר טוב מחוץ למרכז העיר. למשפחה או קבוצת חברים המעוניינת בדירה מחוץ למרכז העיר אנו ממליצים על Blu 395. מקומות לינה רבים מחוץ למרכז העיר של בנגקוק מציעים גם חנייה במלון (למשל Lemontea Hotel Bangkok – SHA Extra Plus), אלמנט קריטי למטיילים המגיעים לבנגקוק כחלק מטיול מתגלגל בתאילנד ומעדיפים לא להסתבך עם התנועה ובעיות החנייה של מרכז העיר.
המלצות ללינה זולה בבנגקוק

  • מחירי הלינה בבנגקוק משתנים לפי הביקוש ולכן מטיילים רבים בוחרים להזמין מקום עם אפשרות ביטול בחינם זמן רב לפני החופשה, וכך במידה ותהיה ירידת מחירים ניתן לבטל את ההזמנה המקורית ולבצע הזמנה חדשה במחיר נמוך ( לחצו כאן כדי להזמין מלון זול עם אפשרות ביטול). במידה והחלטתם להשתמש בטכניקה הזו, חשוב מאוד להסתכל על התאריך האחרון לביטול בחינם המשתנה ממקום למקום.
  • עבור מטיילים רבים הלינה היא ההוצאה המשמעות ביותר בחופשה בבנגקוק. אם עוד לא מצאתם מקום לינה זול עם תמורה טובה למחיר היכנסו לקישור כאן לעוד מבצעים והנחות עבור דירות ומלונות.
  • הלינה במרכז העיר של בנגקוק היא היקרה ביותר בזכות הקרבה לאטרקציות ולמקומות החשובים שבעיר. ככל שתתרחקו מהמרכז מחירי מקומות הלינה ירדו, לכן אנו ממליצים לחפש מלונות ודירות מעט מחוץ למרכז העיר כדי לקבל את התמורה הטובה למחיר (לחצו כאן להזמנת לינה מחוץ למרכז העיר).
  • אם עוד לא נרשמתם לאתר Booking.com אנו ממליצים לעשות זאת לפני ההזמנה ולהנות מהנחת Genius של עד 10% על מחיר הלינה. את כפתור ההרשמה תמצאו בחלק העליון של עמוד ההזמנה (למשל כאן).
  • חלק ממקומות הלינה הזולים בעיר מציעים חווית אירוח ברמה נמוכה שיכולה לפגוע בחופשה שלכם, ולכן הקפידו לקרוא את הביקורות בבוקינג.קום לפני ההזמנה כדי לבחור במקום עם תמורה טובה למחיר.
Booking.com