האם כדאי לטוס לרומא בתקופת חג המולד?

שאלה שנשאלנו במייל באוקטובר 2021 - להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה

שם: אופיר

אימייל: ophirXXX@gmail.com

פנייה:
היי,
אנחנו זוג בני 23 ואנחנו מתכננים לטוס לרומא ב 23-28 לדצמבר 2021, קראתי בחלק מהמקומות שאין מה לעשות שם בתקופה הזאת ושרוב החנויות סגורות בגלל החג (כריסמס). האם אתם ממליצים לא לטוס בתאריכים האלו דווקא? אשמח לתשובה במהרה כי כל מה שקראתי הוא משנים קודמות ואין מידע עדכני.
תודה רבה!

**פרסומת**תשובה

שלום אופיר,

קיבלתי את פנייתך לגבי רומא.
באופן כללי, לא רק ברומא אלא בכלל, מחיר החופשה בתאריך הכריסמס עצמו (25.12) יקר יותר, מה גם שבמשך שלושה ימים העיר לא פועלת במתכונת הרגילה. דברים רבים נסגרים בערב חג המולד (24.12) מוקדם, סגורים לכל אורך היום בכריסמס עצמו, ויום למחרת (26.12) גם יש דברים שנשארים סגורים או עם שעות פתיחה מצומצמות.
לכן, אם אתם רוצים להגיע לרומא כדי לחוות את האווירה והאורות יכול להיות שיותר משתלם להגיע בשבוע שלפני כריסמס או בשבוע שאחרי כריסמס.
לרוב מתחילים לתלות את האורות בסוף חודש נובמבר, בתחילת חודש דצמבר נפתחים שווקי החג והם נשארים פתוחים (והאורות תלויים) עד השבוע הראשון של ינואר – פחות או יותר. ככה שיש אפשרות לשחק עם תאריכי ההגעה ככה שהמחיר יהיה מעט זול יותר ולא תצטרכו לברר בעבור כל מקום אליו תרצו ללכת האם הוא פתוח או לא. כאשר קחו בחשבון שסביב ראש השנה האזרחית (31.12) שוב יש התייקרות של המלונות ובעייתיות עם שעות הפתיחה.
תוכלי לקרוא עוד על כריסמס השנה ברומא – 2021 – בקישור הזה.

הקולוסיאום בכריסמס (צילום: Jakob Montrasio-Fan, רשיון)הקולוסיאום בכריסמס (צילום: Jakob Montrasio-Fan, רשיון)

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
שירי
מנהלת פניות ויעוץ אתר הכל על
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

**פרסומת**צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל

מפה

סנן על ידי