מלונות זולים במרכז רומא לזוג צעיר

שאלה שנשאלנו במייל – להוספת שאלה תגובה או התייעצות

שאלה:

שם/כינוי:
דנה
דואר אלקטרוני:
VVVVV.com
טלפון (לא חובה):

יעד (ברצלונה, פראג…)
רומא
מתאריך
06/26/2014
עד תאריך
06/29/2014
מאפיינים מיוחדים למלון – אני רוצה מלון:
זוג צעיר בחופשה
הערות מיוחדות:
שלום. יש לכם אתר נהדר. נשמח להמלצה למלון פשוט, אך לא מעפן. שיהיה קרוב יחסית למרכז, אך לא חובה ממש במרכז. כמן כן נשמח לקבל טיפים כללים לחופשה הקצרה בעיר, מעבר לרשימת האתרי חובה.
תודה מראש

**פרסומת**תשובה:

הי דנה,
כדאי לשים לכמה דברים:

העונה שאתם מחפשים היא תחילת ההי סיזן ברומא לכן המחירים קצת יותר יקרים מהחורף.
התפוסה של המלונות בתאריכים הללו עומדת היום על קרוב לארבעים וחמש אחוז, לכן יש עדיין מחירים טובים וכדאי להזדרז ולהזמין או לחילופין להמתין לרגע האחרון ממש ולהמתין לביטולים.

אם אתם מחפשים אזור המתאים לצעירים לרוב כדאי ללכת על החלק הצפון מערבי של אזור הטרמיני (יותר לכיוון כיכר הרפובליקה) הוא שקט ונעים (יחסית) אך גם זול מרכזי ונגיש יש שם כמה מלונות זולים וטובים לצעירים. או לחילופין לחפש באזור הטרסטוורה – זהו אזור לא שקט אך מרכזי וקרוב למרכזי בילוי או על האופציה של אזור הוותיקן שכאשר אין חגים יש מלונות פשוטים מאוד ונוחים המתאימים למי שרוצה לינה זולה.

להלן מלונות שאולי יתאימו לכם – כולם מלונות שני כוכבים ו/או אכסניות טובות ומומלצות באזורים אלו.

הקישורים בשם המלון הם לאתר בוקינג לצורך הזמנה ומידע נוסף.

Hotel Principe Eugenio  – האזור קצת פחות נעים בלילה – הוא ממש סמוך לטרמיני בחלק המרכזי שלה – פשוט הצעת המחיר שלו מצויינת. ב285 אירו לזוג כולל ארוחת בוקר. החדר אומנם קטן 14 מ”ר אבל הוא ממוזג, יש ווי פי וניתן להגיע ממנו לכל מקום – שוב הבעיה הגדולה ביותר שלו היא האזור שלא כל כך נעים בלילה. דומה לו במיקום וברמת החדרים Emanuela B&B (החדרים יותר גדולים, אך פחות מאובזרים) ההצעה ממש זולה 240 אירו לזוג.

אפשרות אחרת היא Quo Vadis Roma 2 אילו חדרים באזור הותיקן – מאוד פשוטים ונוחים, האזור שקט ונעים – ללא מקומות בילוי בערב. הסיבה למחיר הנמוך הוא שמקומות אילו פונים בעיקר לתיירים נוצרים דתיים בתקופת החגים (כאלו שרוצים להיות קרובים לותיקן) – כשאין חגים הם זולים במיוחד. 277 אירו לזוג כולל ארוחת בוקר זה מחיר מצוין לדעתי. דומה לו אך קצת יותר יקר הוא Affittacamere Glatimia הרמת אירוח שלו פשוט גבוהה יותר – אך המקום פחות נגיש למרכז התיירותי עוד אופציה הדומה לזו היא Little Heaven In Rome.

Residenza Praetoria זו כבר אופציה מסוג שונה. הויא טיפה יותר יקרה (293 אירו לזוג כולל ארוחת בוקר) – החדר קטן יחסית אך האזור נעים יותר (מצפון מערב לטרמיני לכיוון האוניברסיטה).
לצערי בטרסטוורה אין כרגע אופציות למקומות זולים שאני יכול להמליץ עליהם.

לגבי המלצות לצעירים בעיר – זה שאלה ממש רחבה – אני לא יודע מאיפה להתחיל לענות. אם יש משהו ספציפי אשמח.

בכללי לזוגות צעירים אני מציע כמה דברים –
קחו את הרומא פאס – אחלה של דבר – מוזיל נוח ופשוט. מומלץ לרוב התיירים.

אזור הבילויים הצעיר הוא כאמור הטרסטוורה (הפלורנטין של רומא) תכננו לעבור בו ערב אחד – מבחינת בילויים וחיי לילה אין לרומא הרבה מה להציע מלבד זה (לא שאני האוטוריטה בנושא – אני מבלה במוזיאונים).

אם יש לכם, תכינו כרטיס סטודנט בינ”ל זה נותן הנחה בחלק מהמקומות.

לגבי נושאים אחרים אשמח אם תכווני אותי כי באמת איני יודע איפה להתחיל לענות.

 
לשאלות, בירור פרטים וייעוץ ניתן לפנות אליי במייל זה.
Keren Zamir  קרן זמיר
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

מפה

סנן על ידי

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)
face

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל