עזרה בתכנון טיול בנות לרומא

שאלה עליה ענינו בקבוצת הפייסבוק רומא למטיילים – Rome for travelers

שאלה:

הי חברים,
מעוניינת לסגור טיול ל- 4 בנות לרומא במאי. יש רעיונות מאיפה להתחיל?
טיסותמלונות, סוכן, אשמח לעזרה.
תודה מראש!

**פרסומת**תשובה:

סוכן או לא זו שאלה אינדיווידואלית. כך גם השאלה האם לפרק טיסה ומלון או להזמין חבילה. הכל תלוי כמה זמן יש לך להשקיע ולבנות לבד דברים וכמה בא לך שמישהו יעשה לך את העבודה.
אנו יכולים להגיד שרומא היא יעד פשוט ונוח, קל למצוא טיסות (יש כמה ישירות בכל יום) ובמאי אין בעיה למצוא לבד מלונות פנויים. אפשר להתייעץ פה בקבוצה.
במקום להתחיל לזרוק עליך טיפים בלי סדר או כיוון, אנו ממליצים לקרוא קצת תגובות פה בקבוצה, להיעזר בתשובות שקיבלת וגם להעזר במידע באתר הכל על רומא.
לאחר מכן, אנו מניחים שיהיו לך שאלות והתלבטויות ממוקדות יותר ויהיה ניתן לענות לך באופן יעיל יותר.

 
מתנצל על שגיאות הכתיב,
לכל שאלה, התייעצות ובקשה אפשר לפנות אליי במייל זה

Ohad Shaked  אוהד שקד
https://www.hakolal.co.il
עמוד הפייסבוק של הכל עלקבוצת הפייסבוק של הכל על

תשובות נוספות שעלו לשאלה זו:

  • לא צריך סוכן. קודם תסגרי טיסות, אני אישית משתמשת באפליקציית Loco, אח”כ תבחרי מלון. תדפדפי בקבוצה יש לך המון מידע איפה כדאי לקחת מלון.
  • ממליצה לבדוק טיסות עם ריינאייר (שימי לב לעניין הטרולי וכרטיסי הפלוס שכוללים תוספת מזוודה). מלונות- אזורים טובים הם כיכר נאבונה, טרווי, פנתיאון. פחות טרמיני/ קולוסיאום- מונטי והותיקן, שמעט יותר מרוחקים ומחייבים הרבה הליכה ותחבורה ציבורית. אם את רואה מלון שמוצא חן בעייניך באחד מהאתרים, בדקי באתר של המלון עצמו. לפעמים הזמנה ישירה זולה יותר ובאותם תנאי ביטול.
  • תחפשי “סדנא לחופש – בית הספר למטייל העצמאי”. תוך 3 שעות תסגרי את החופשה הזאת וגם תרכשי כלים להזמין את החופשות הבאות לבד במחירים משתלמים! יש הרבה טיפים בעמוד, שווה לעקוב.
  • טיסות – ריינאר! מלונות – תלוי כמה אתן מתכוונות לבלות שם. אכסנייה או איירביאנבי הכי משתלם (באזור הותיקן) רק לבוא לישון ולקום להסתובב. מדריך זול ואיכותי, שגם עושה לכן בוק במחיר מגוחך, Gregor Morosini Gatti. תהנו ותעדכנו!
צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל