טיסות לרומא עם אלעל

מבט כללי על אל על לרומא

אל על, חברת הטיסות הלאומית (לשעבר) של ישראל, מספקת שירותי טיסה למגוון יעדים ברחבי העולם כאשר הקו של אל על לרומא הוא אחד הקווים הנפוצים והפעילים של החברה. אל על מפעילה קו סדיר מנתב”ג לרומא שיוצא 11 פעמים בשבוע במחירים שנעים בין 330-550$ לכרטיס (תלוי בעונה).

טיסות אל על שיצאות מרומא לתל אביב עברו ב2008 לטרמינל 5 של הטרמיני – טרמינל מרוחק יותר ומבודד אליו ניתן להגיע עם שאטל פנימי של שדה התעופה מטרמינל בC או ישירות למי שנוסע במונית או בשאטל (למידע נוסף).

אל על מפעילה אתר נוח במיוחד לחיפוש טיסות, כולל חיפוש גמיש בו תוכלו לשנות נושאים רבים שיאפשרו לכם להתאים את הכרטיס המתאים לכם (כמו מיקום הישיבה במטוס, סוג הארוחה שתקבלו בטיסה). היתרונות של אל על הם ברורים, רבים מעדיפים להזמין טיסות רק עם אלעל ולא עם חברות טיסה אחרות, בגלל הדיילים והדיילות דוברי העברית, סידורי האבטחה הקפדניים והאמינות והביטחון הנלווים בהזמנת הטיסה ובשירות.

באופן כללי, לדעתנו השירות של אל על לרומא הוא מצוין וההפרשים במחירי המתחרים יחסית לא גדולים (בין 50$-10 לכרטיס). קרא עוד בדף המידע על טיסות עם אל על.

הסיבות שבגינן כדאי להזמין באל על ולא במערכות אחרות היא נוחות ההזמנה של הטיסה והגמישות בבחירת הטיסה, תאריכים ושעות הטיסה ובחירה בפונקציות נוספות כמו מחלקת תיירים פלוס, חישוב כבודה ושימוש בנקודות של הנוסע המתמיד, שמאפשרות התאמה של מחיר טוב לנסיעה שלכם.

מתקשים בהזמנה? אפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת). מלבד הזמנת הטיסה אנו ממליצים להזמין מלון במערכת חיפוש המלונות שלנו. תוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי בדף מלונות ברומא ובדף מלונות מומלצים ברומא.

**פרסומת**טיפים לשימוש יעיל במערכת של אל על

  1. לשים לב להכניס את סוגי הנוסעים כראוי. נוסעים צעירים משלמים פחות!
  2. אל על מאפשרת השלמה של הזמנת רכב וחבילות. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, בהן אל על נותנת שירות מצוין בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
  3. לא לשכוח, ברוב הטיסות תוכלו לבחור את מקום הישיבה ואת הארוחה שלכם.
  4. אל על מאפשרת לכם לבצע צ’ק אין מהמחשב בבית (אחלה שירות שחוסך זמן המתנה בשדה).
  5. באתר של אעל יש אפשרות לשלם גם דרך PayPal (למי שמעוניין) שירות טוב מאוד למרוויחים כסף באינטרנט.
  6. ישנם שירותים משלימים רבים באתר אל על, כמו הזמנה של תלושים בדיוטי פרי ועדכונים של טיסות ונחיתות.

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל