טיסות וחבילות לרומא עם גוליבר

מבט כללי על גוליבר

גוליבר היא החברה הסיטונאית הגדולה בארץ לשיווק של מוצרי תיירות, מטיסות וחבילות לחו”ל אך גם סיורים מאורגנים והפלגות נופש, מלונות וחבילות בישראל. כמו חברות רבות, גם גוליבר משקיעה רבות בבניית חבילות לרומא ושיווקן.
כסיטונאית גדולה גוליבר מציעה לכם את המגוון הרחב ביותר לחבילות ברומא מתוך עשרות מלונות וסוגי טיסה. כמו כל החברות המופיעות באתר שלנו, תוכלו כמובן להזמין חבילה גם באתר של גוליבר (לפעמים משתלם אך לפעמים לא ואפשר להתייעץ ולבקש עזרה בהזמנה בטופס מתחת), או להזמין דרכה טיסה ומלון בנפרד (במקרה זה אנו ממליצים לכם להיעזר במנוע חיפוש המלונות שלנו שיקל עליכם במציאת המלון המתאים לכם).

**פרסומת**סוגי חבילות של גוליבר לרומא

גוליבר משווקת חבילות לרומא מסוגים שונים, מחבילות זולות ועד חבילות יוקרתיות, וכן טיולים מאורגנים (רבים מהם של דיזנהאוז).

חברות הטיסה איתן עובדת החברה

גוליבר היא החברה בה תוכלו למצוא את אפשרויות הטיסה הרבות ביותר בארץ בכלל, והטיסות לרומא באופן פרטי (לצד אתר הדקה ה-90). בין השאר תוכלו לראות בה פרטים על טיסות של אל על (במחירים רגילים כמו באתר החברה – ראה טיסות אל על לרומא), ארקיע, וחברות תעופה זרות רבות המבצעות טיסה לרומא כמו לופטנזה, אייר אירופה, אל איטליה, סוויס אייר וספיין אייר.

המלונות המרכזיים ברומא איתם גוליבר עובדת

גוליבר עובדת עם מגוון ענק של מלונות ברומא – חלקם טובים וחלקם טובים יותר. בתור סופמרקט ענק של תיירות תוכלו למצוא בה הצעות מדהימות לרומא לצד מלונות שלא מומלץ להתקרב אליהם. בגלל ריבוי המלונות לא נפרט כאן סקירה של שמות המלונות, אלא נמליץ לכם לבדוק כל מלון בחלק שעוסק במלונות ברומא, שם תוכלו לקבל מידע על כל מלון בנפרד ולבדוק האם ההצעה של גוליבר אכן משתלמת לכם מבחינת מחיר. כדאי גם לקרוא את הדף מלונות מומלצים ברומא, ואת ההמלצות של הגולשים שלנו למלונות ברומא כדי לבחור את המלון המתאים לכם בעיר.

האם החבילות של גוליבר לברצלונה אכן יוצאות זולות?

מבדיקה שלנו החבילות של גוליבר לרומא יצאו ב-85% מהפעמים זולות יותר מהזמנת טיסה ומלון דומים בנפרד.

טיפים לשימוש יעיל במערכת של גוליבר

  1. לחברת גוליבר יש את המספר הרב ביותר של הצעות לחבילות וטיסות לחו”ל (בהשוואה לאתרי התיירות הישראלים האחרים). בנוסף היא היחידה שמתחייבת למחיר הזול ביותר (יש לקחת אמירה זו בערבון מוגבל כיוון שהיא לא כוללת מבצעים וכדומה).
  2. גוליבר מאפשרת השלמה של הזמנת רכב והזמנת מלון בנפרד. אנו חושבים שבניגוד לטיסות, חבילות וטיולים מאורגנים, שבהם גוליבר נותנת שירות מצוין, בנושא זה השירות שלהם לוקה בחסר (ראה הכל על מלונות והשכרת רכב בחו”ל).
  3. בטיסות שלידן מופיע הכיתוב “רשימת המתנה” אין מקומות זמינים במחיר הנקוב נכון לרגע זה (קחו זאת בחשבון).
  4. לאחר הכנסת פרטי הטיסה המבוקשת, המערכת של גוליבר תציע לכם טבלת השוואה למציאת הטיסה המתאימה לכם – כדאי לנצל אפשרות זו.
  5. למי שמזמין באתר של גוליבר (ולא טלפונית) יש פטור מדמי שירות. לא מסתדרים עם ההזמנה? נשמח לעזור לכם – השאירו פרטים.

 

 חברות ישראליות נוספות המעניקות שירותי טיסות וחבילות:
 

 

צור קשר
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
טיסות
מלונות
רכב
כדורגל