סיור מודרך בקולוסיאום כולל כניסה לבלוודרה ולפורום

מומלץ - סיור מודרך בקולוסיאום

הכרטיס כולל סיור מודרך של שעתיים בקולוסיאום, הכולל כניסה אל הבלוודרה של הקולוסיאום (קומות 4 ו-5), שהוא החלק הפחות מבוקר של האתר, שאינו נגיש לקהל הרחב, היה סגור במשך 40 השנים האחרונות ונפתח רק לאחרונה. באיטלקית משמעות המילה בלוודרה היא נוף יפה, ואכן מקומות אלו תוכלו לראות תצפית מצוינת אל הקולוסיאום כולו. זאת בנוסף לכניסה הרגילה אל קומות 1, 2 והארנה.

שימו לב- פעילות זו היא תלויית עונה ולא זמינה אצל כל הספקים כל השנה. כדי לבדוק אם פעילות זו זמינה אצל ספק מסוים, לחצו על כפתורי ההזמנה ובדקו באתר ההזמנות. לעתים הכרטיס זמין אצל חלק מהספקים ואצל השאר לא.
מומלץ - סיור מודרך בקולוסיאום

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

**פרסומת**הסיור נערך בשפה האנגלית, והכניסה אל הקולוסיאום היא עם דילוג על התור. הכרטיס מאפשר הורדה של מפת הקולוסיאום, אך שימו לב כי הוא אינו כולל כניסה לקומת המרתף של הקולוסיאום.

מעט על האתר- הקולוסיאום, האמפיתיאטרון של רומא, הוא אחד האתרים המפורסמים של רומא ואחד מאתרי התיירות המפורסמים בעולם. ביחד עם הותיקן והפורום הרומי הוא מהווה את אתרי החובה של העיר רומא וממחיש בצורה הטובה ביותר מה היא רומא העתיקה – על שחצנותה, בנייתה הגרנדיוזית והמקצועית, מעמדותיה ואופייה “ההמוני” המזכיר את ימי הריאלטי של היום.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

סצינה מתוך הסרט גלדיאטור המציגה את השחקן הראשי נלחם בקולוסיאום,
אף על פי שהסרט עצמו לא צולם בקולוסיאום הרומי אלא בהעתק שלו שנבנה במלטה.

בנוסף לכניסה לקולוסיאום, הכרטיס כולל דילוג על התור לפורום הרומאי ולגבעה הפלטינית (חברה אחת מציעה את הכניסה לפורום ללא הדרכה והחברה השניה מציעה הדרכה גם בחלק זה). הפורום הרומי שימש כעיר התחתית (ה”דאון טאון”) של רומא העתיקה והמקום אליו הגיע ההמון הרומאי כדי לעשות בו כמעט הכל – וויכוחים ואספות פוליטיות, אספות דתיות, מסחר, משפט ועוד כהנה וכהנה. לכן מבנים רבים שרואים בו מאופיינים בכך שהיוו מבני ציבור – מבני שירותים וממסד – חנויות וכדומה.

הזמנת סיורים מודרכים נוספים בקולוסיאום
המלצות "הכל על"

  • בחישוב הזמנים שלכם, יש לתכנן כך שתגיעו אל נקודת המפגש לפחות 15 דקות לפני השעה הנקובה בה בחרתם כאשר הזמנתם את הכרטיס.
  • הכרטיס מתאים למי שמעוניין בסיור מודרך על ידי מדריך אנושי ולא בצורה עצמאית עם אודיו. בניגוד לאופציה הזולה יותר- של כניסה לקולסיאום עם סיור אודיו עצמאי, הסיור המודרך כולל גם כניסה לקומות 4 ו-5. שתי האופציות (סיור מודרך וסיור אודיו) כוללות דילוג על התור וכניסה גם לפורום הרומאי.

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? אין צורך להדפיס את הכרטיס, ניתן לשמור אותו על הסמארטפון ולהציג אותו בכניסה אל קורא הכרטיסים שבשער המסתובב.

 

הזירה, הטריבונות התחתונות והמעברים התת קרקעיים
של הקולוסיאום (צילום מקורי)

 

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל