סיורים ואטרקציות באזור פיאצה דל פופולו

סיור שקיעה בכיכרות רומא

משמעות השם כיכר או פיאצה דל פופולו הוא “כיכר העם”, אך יש סברה שטוענת שמקורו בכינוי הלטיני לעץ הצפצפה (populus), שבעבר גדל במקום. הכיכר הינה מקום מרכזי בפני עצמו והיא ידועה גם בגלל כנסיית סנטה מריה דל פופולו (“מריה של העם”), הנמצאת בסמוך לכיכר.

סיור שקיעה בכיכרות רומא

סיור שקיעה מודרך בכיכרות רומא כולל פיאצה דל פופולו

סיור רגלי בשעת השקיעה העובר בכיכרות המרכזיים ברומא כמו פיאצה נבונהפונטנה די טרווי וגם בקמפו די פיוריהמדגרות הספרדיות והפנתאון.

לפרטים והזמנה

סיור של שדים ומלאכים ברומא

סיור הנמשך 4 שעות ברומא בעקבות ספרו של דן בראון “מלאכים ושדים” בו תעברו במקומות המוזכרים בספר, תשמעו על האילומינטי והסודות שלהם ותעברו גם בכמה מהפיאצות היפות ביותר בעיר כמו פאיצה נבונה.

לפרטים והזמנה

סיור אמונות ברומא בעקבות קארווגיו + טעימות יין (כולל מעבר בכנסיית סנטה מריה דל פופלו)

סיור מודרך ברומא בעקבות ציוריו של האמן המוכשר קראווג’יו בוא תראו כמה מהציורים המפורסמים ביותר שלו בכנסיות בעיר. שמך הסיור שלוש שעות, הוא כולל דמי כניסה לכלל המקומות ומועבר בקבוצות של עד 25 אנשים.

לפרטים והזמנה
חצי יום סיור - ברומא העתיקה

בקרו בקולוסיאום, פורום רומי וברומא “Centro storico” (מרכז היסטורי) 6 וחצי שעות סיור רומא מציע את המבוא המושלם להיסטוריה הסוערת של העיר. לשמוע סיפורים על הקרב גלדיאטורים  תוך בחינה של הרובד הראשון והשני של קולוסיאום; ללמוד על מונומנטים כמו הרג’יה בתוך הפורום הרומי; וליהנות מעצירות צילום באטרקציות הגדולות של רומא כמו מזרקת טרווי, פיאצה נאבונה ועוד!

לפרטים והזמנה

סיור צילום ברומא - כולל כיכר דל פופולו

סיור ייחודי בו תזכו לראות כמה מהאתרים החשובים ביותר בעיר עם מדריך מקצועי לצילום. משך הסיור שלוש שעות והוא מועבר לקבוצות קטנות של עד שישה אנשים כך שתזכו ליחס אישי.

לפרטים והזמנה

סיור מודרך באזור גלריית בורגזה

סיור מודרך בגלריית בורגזה וסביבתה במיוחד לחובבי אמנות. בסיור תזכו לראות לא רק את יצירות המופת הנמצאות בגלריית בורגזה אלא גם תכנסו לכנסיות בסביבה בהן נמאים כמה מהציורים הידועים ביותר של האמן המוכשר קראווג’יו.

לפרטים והזמנה

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל