כרטיס משולב לקטקומבות דומיטיליה ואוטובוס התיירים

כרטיס משולב לקטקומבות דומיטילה ולאוטובוס התיירים

זהו כרטיס משולב הכולל כניסה והדרכה אנושית בקטקומבות דומיטילה, הסעות אל האתר, וכרטיס לאוטובוס התיירים למשך 48 שעות. שימו לב שאתר הקטקומבות נמצא בשולי העיר, מחוץ למרכזה ורחוק משאר אתרי התיירות של העיר, ולכן ההסעות המסופקות בכרטיס הופכות את הסיפור לקל יותר עבור תיירים.

כרטיס משולב לקטקומבות דומיטילה ולאוטובוס התיירים

**פרסומת**מעט על האתר- זהו אתר הקבורה הגדול ביותר שנמצא במחילות ומסדרונות מתחת לרומא– דומיטילה קטקומב (Domitilla Catacombs). באתר, בו 150,000 קברים, תלמדו מהמדריך על הקהילות הנוצריות הקדומות ברומא, תבקרו בבזיליקה תת קרקעית שקועה ותראו ציור קיר של הסעודה האחרונה מהמאה ה-2.
אוטובוס תיירים ברומא הוא אחת מהשיטות הפופולוריות ביותר לראות את רומא במבט תיירותי מהיר.

Prev 1 of 1 Next
Prev 1 of 1 Next

סרטון הסבר על קטקומבות ברומא

האם הכרטיס כדאי?

יש הבדל בין אם הכרטיס משתלם, או כדאי. לגבי האם הכרטיס משתלם ישנה תשובה חד משמעית- מבחינת רכישה של כניסה לקטקומבות (הכוללת בתוכה הדרכה במקום), אוטובוס התיירים בנפרד, והגעה עצמאית לאתר- אין ספק שזול יותר לרכוש כל אלו בנפרד. לגבי כדאיות, זה כבר תלוי בסוג התייר שמבקר ברומא. במקרה של משפחות ברומא ותיירים שרוצים להגיע אל הקטקומבות בקלות ובנוחות הכרטיס יהיה כדאי מפני שהוא מספק הגעה נוחה, מהירה וקלה אל האתר (יש לשים לב שההסעה לא אוספת פרטנית, אלא עוברת במרכז מוקדיים מרכזיים בעיר). תיירים המעדיפים לחסוך ומוכנים לוותר על נוחות לשם כך, יכולים להגיע לאתר בתחבורה ציבורית (מדובר בהחלפה של אוטובוס ומטרו, נסיעה שלוקחת כ-40 דקות).

בנפרד כרטיס משולב
קטקומבות דומיטילה 8 €
אוטובוס התיירים ל-48 שעות 31 €
───── ─────
סה”כ 39 € 65 €
השורה התחתונה – רכישה בנפרד זולה יותר

*המחירים בטבלה נכונים לשנת 2018 ומעדכנים מדי פעם.
אנו ממליצים לקוראינו לבדוק באופן עצמאי את המחירים המעודכנים.
לאתר האינטרנט של הקטקומבות

הזמנת כרטיסי הנחות וכרטיסים משולבים לעיר רומא
המלצות "הכל על"

  • אתר הקטקומבות הוא אינו מאתרי החובה של העיר שחייבים להגיע אליהם. אם אתם מבקרים בעיר לזמן קצר עדיף להתמקד באתרים כמו הקולוסיאום,מוזיאון הותיקןכיכר ובזיליקת פטרוס הקדוש וכ’ו. אנו ממליצים על הביקור באתר לתיירים שמגיעים לעיר למספר גדול של ימים, או למי שזו לא הפעם הראשונה שלו בעיר והוא ראה כבר את האתרים המרכזיים יותר.
  • 48 השעות של אוטובוס התיירים נספרות מרגע השימוש הראשון באוטובוס, לכן יש לקחת זאת בחשבון.

בתוך הקטקומבות (צילום: Dennis Jarvis תחת CC BY-SA 2.0)

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? בשביל האוטובוס- את הכרטיס האלקטרוני שמתקבל במייל יש להחליף לכרטיס נייר על האוטובוס או במרכז המבקרים. לקטקומבות- יש להציג כרטיס נייר לנהג של ההסעה.

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל