כרטיס משולב לקולוסיאום ואוטובוס התיירים

כרטיס משולב לקולוסיאום ולאוטובוס התיירים

זהו כרטיס משולב הכולל כניסה אחת לקולוסיאום, לפורום הרומאי ובו לגבעה הפלטינית וכרטיס לאוטובוס התיירים למשך 48 שעות. שימו לב שכרטיס הכניסה אל הקולוסיאום והפורום דורש הגעה אל משרד הכרטיסים והחלפה של הוואצ’ר בסמארטפון בכרטיס נייר ובחירת משבצת הזמן הפנויה הקרובה. כלומר, לא מדובר בכרטיס דילוג על התור. כמו כן הכרטיס אינו כולל הדרכה באתרים כי אם רק כניסה אליהם.

כרטיס משולב לקולוסיאום ולאוטובוס התיירים

לאטרקציה זו, ולשלל אטרקציות נוספות ישנם 5% הנחה לגולשי הכל על באתר זה.

כל שצריך לעשות הוא ללחוץ על כפתור ההזמנה, ואז במעמד ההזמנה להזין את קוד הקופון HAKO5.

**פרסומת**מעט על האתר- הקולוסיאום, האמפיתיאטרון של רומא, הוא אחד האתרים המפורסמים של רומא ואחד מאתרי התיירות המפורסמים בעולם. ביחד עם הותיקן והפורום הרומי הוא מהווה את אתרי החובה של העיר רומא וממחיש בצורה הטובה ביותר מה היא רומא העתיקה – על שחצנותה, בנייתה הגרנדיוזית והמקצועית, מעמדותיה ואופייה “ההמוני” המזכיר את ימי הריאלטי של היום.

סרטון על הקולוסיאום מערוץ היוטיוב של אתר הכל על

 

האם הכרטיס כדאי?

לטעמנו, נכון לשנת 2018 רכישת הכרטיס המשולב אינו כדאי היות ורכישה של כל אחת מהאטרקציות בנפרד יוצאת יקרה יותר רק במעט (1.5 יורו) אך מאפשרת כניסה מהירה לקולוסיאום ולפורום (בעוד הכרטיס המשולב לא מבטיח דילוג על התור) וגם הדרכת אודיו לקולוסיאום (בעוד הכרטיס המשולב לא מספק שום הדרכה).

רכישה של כרטיס כניסה מהירה לקולוסיאום הכולל הדרכת אודיו (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 21.5 יורו. רכישה של כרטיס למבוגר באוטובוס התיירים ל-48 שעות (ניתן למצוא בלינק זה) תעלה 31 יורו. סה”כ שני הכרטיסים בנפרד יצאו 52.5 יורו (ויעניקו כניסה מהירה ומדריך אודיו), והמחיר של הכרטיס המשולב שפורט עליו בעמוד זה, הוא 51 יורו ללא כניסה מהירה או מדריך אודיו (כל המחירים נכונים לאמצע שנת 2018).

בנפרד כרטיס משולב
קולוסיאום 21.5€
 כולל הדרכת אודיו
 כולל כניסה מהירה

 לא כולל הדרכה
 לא כולל כניסה מהירה
אוטובוס התיירים ל-48 שעות 31€
───── ─────
סה”כ 52.5€ 51€
השורה התחתונה – ✗ לא כדאי, עדיף להוסיף 1.5 יורו ולקבל כניסה מהירה והדרכה

לכן אנחנו ממליצים לקוראינו להכנס בנפרד (כניסה מהירה לקולוסיאום עם הדרכת אודיו ואוטובוס התיירים של רומא) לכל אחת מהאטרקציות ולבדוק את המחירים ולהשוות אותם מול מחיר הכרטיס המשולב, לפני רכישתו. היות ומחירים והצעות משתנות עם הזמן, יכול להיות שהכרטיס המשולב יהיה משתלם יותר, אך גם יכול להיות שהוא אינו משתלם וכדאי תמיד לבדוק לפני הרכישה.

הזמנת כרטיסי הנחות וכרטיסים משולבים לעיר רומא
המלצות "הכל על"

  • כפי שפורט מעלה, תחת האם הכרטיס כדאי, מומלץ לבדוק את המחיר של כל אטרקציה בנפרד ולברר אם הזמנת הכרטיסים בנפרד משתלמת יותר. נכון לבדיקה שביצענו באמצע שנת 2018, הכרטיס המשולב לא כדאי.
  • 48 השעות של אוטובוס התיירים נספרות מרגע השימוש הראשון באוטובוס, לכן יש לקחת זאת בחשבון.
  • הקולוסיאום הוא מאתרי החובה למבקרים ברומא, ומומלץ מאוד לרכוש כרטיס דילוג על התור לאתר פופלרי זה שבו התורים ארוכים מאוד בעיקר בעונת התיירות. גם אם אטרקציה זו אינה מתאימה לכם, כדאי לבדוק אטרקציות אחרות הנוגעות לקולוסיאום שכן הוא אתר מאסט של העיר.

מידע שימושי

  • איפה מקבלים את הכרטיס? ניתן לקבל את כרטיס האוטובוס על האוטובוס עצמו או במרכז המבקרים. שם גם ניתן לקבל את הכרטיס לקולוסיאום. יש להציג את הוואצ’ר שנשלח אל המייל בסמארטפון.

 

שער טיטוס שבפורום הרומאי,
נקודת עניין לקהל היהודי בשל תחריט המנורה שבו (צילום מקורי)

 

מפה

סנן על ידי

ייעוץ, הכוונה ועזרה בהזמנת כרטיסים
פרטי הפונה (חובה למלא)

בנה לעצמך חופשה
מלונות
טיסות
רכב
כדורגל