לינה למשפחות בלרנקה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על לינה למשפחות בלרנקה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלרנקה.

7 מקומות לינה מומלצים למשפחות בלרנקה

Mariliz

מבין מקומות הלינה בלרנקה, מקום זה מתאים למשפחות מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ומציע לאורחיו בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בלרנקה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

Dinglis Residences 31

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בלרנקה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור בין מרכז הצלילה ואגם המלח מחוץ למרכז התיירותי, אך יחסית סמוך אליו. אזור זה מאופיין בשטחים פתוחים בסמיכות לאגם המלח. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות ממי שבחרו ללון בה בעבר. למידע נוסף לחצו כאן.

Sunorama Beach Garden 302

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות ללרנקה מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בטיילת חוףפיניקודס (Finikoudes) אשר נחשבת פופולארית ללינה בזכות קרבתה לחוף ולמרכז העיר. אפשרות לינה זו מקבלת שבחים רבים מפי תיירים שבחרו לישון בה בעבר בביקורם בעיר, וחוות הדעת עליה בפלטפורמות השונות חיוביות מאוד. למידע נוסף לחצו כאן.

LIV URBAN Suites

מקום לינה זה מומלץ למשפחות המגיעות ללרנקה מאחר ומאפשר אירוח עם ילדים ובין השאר מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בסביבת האצטדיון שנמצא מחוץ למרכז העיר אך סמוך אליו. אזור זה מאופיין במקומות לינה במחירים יותר נוחים. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות. למידע נוסף לחצו כאן.

Aphrodite Plaza

מקום לינה זה מתאים למשפחות המגיעות ללרנקה מאחר והוא מאפשר אירוח עם ילדים, ובין השאר הוא מציע לאורחיו חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בטיילת חוףפיניקודס (Finikoudes) אשר נחשבת פופולארית ללינה בזכות קרבתה לחוף ולמרכז העיר. אפשרות לינה זו זוכה לשבחים וחוות דעת חיוביות מתיירים שבחרו ללון בה. למידע נוסף לחצו כאן.

Solaar Apartments st Lazarous

אפשרות לינה זו היא בין אפשרויות הלינה המומלצות למשפחות בלרנקה, היא מאפשרת אירוח עם ילדים והיא מציעה לאורחיה חדרי משפחה, מטבח ומכונת כביסה. זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בסביבת האצטדיון שנמצא מחוץ למרכז העיר אך סמוך אליו. אזור זה מאופיין במקומות לינה במחירים יותר נוחים. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

16 SANDY BEACH

אפשרות לינה זו מתאימה למשפחות המחפשות מקום לינה בלרנקה בזכות כך שמאפשרת אירוח עם ילדים ומציעה לאורחיה חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומטבח. מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בחוף מקנזי (Mackenzie Beach) הסמוך לאגם המלח ושדה התעופה. אפשרות לינה זה מקבלת ביקורות וחוות דעת טובות במיוחד באתרים השונים. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על לינה למשפחות בלרנקה

בעבור משפחות אשר מתכננות לשכור רכב בלרנקה או להגיע ללרנקה עם רכב שכור כדאי להזמין מקום לינה עם חניה - ובכך לחסוך את כאב הראש הכרוך בחיפוש חניה במקרה הטוב וקבלת קנס על חניה במקום לא חוקי במקרה הרע. אנו ממליצים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון Island Boutique Hotel (חניה ציבורית במקום - עלולים לחול חיובים), מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Larco Hotel ומלון שלושה כוכבים La Veranda Hotel (חניה ציבורית במקום בחינם), מלון ארבעה כוכבים Sun Hall Hotel (חניה פרטית במיקום סמוך במחיר של 7€ לכל יום) ומלון שלושה כוכבים The Josephine Boutique Hotel (חניה ציבורית במיקום סמוך במחיר של 5€ לכל יום).

כאשר משפחות מגיעות ללרנקה עם תינוקות בחירת מקום הלינה המתאים נעשית מורכבת מעט יותר, מאחר ויש לקחת בחשבון היבטים אשר לא עומדים בפני משפחות עם ילדים גדולים יותר. כדאי מאוד לבדוק ראשית שמקום הלינה מספק עריסות או מיטת תינוק - בין אם בתוספת תשלום או בחינם, ובמידה ומדובר בבניין בן כמה קומות שישנה מעלית. בנוסף כדאי לבחור במקום לינה בו תוכלו לשלוט על מיזוג האוויר ושיהיה לכם בו גישה לקומקום. כדאי להסתכל למשל על דירת Ria Court 33 המתאים למשפחות עד 2 נפשות, דירת Sunorama Beach Garden 302 המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון דירות Art & Wine Studios and Apts המתאים למשפחות עד 3 נפשות, דירת Mesogios House Suites המתאים למשפחות עד 5 נפשות ומלון דירות Levante Holiday Apartments המתאים למשפחות עד 2 נפשות.

מקומות הלינה המתאימים למשפחות עם תינוקות מציעים מיטות תינוק או עריסות, אולם חלקם לוקחים על שירות זה תשלום נוסף - שיכול להגיע גם לסכום גבוה יחסית. כדי להוזיל מעט את עלות הלינה עם תינוקות כדאי להסתכל על מקומות לינה בהם אין תוספת תשלום בעבור מיטת תינוק או עריסה. כדאי להסתכל למשל על דירת Dinglis Residences 31 המתאים למשפחות עד 6 נפשות, מלון דירות LIV URBAN Suites המתאים למשפחות עד 5 נפשות, דירת 16 SANDY BEACH המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון Qbic לרנקה Hotel ומלון Radisson Blu Hotel, Larnaca המתאימים למשפחות עד 3 נפשות.

אחד מהדברים שיכולים לשדרג חופשה משפחתית הוא בריכה במלון. מבין המלונות המתאימים למשפחות בלרנקה ויש בהם בריכה אנו ממליצים להסתכל על מלון דירות Sea N Lake View Hotel Apartments, מלון Best Western Plus Larco Hotel, מלון Sun Hall Hotel ומלון Lebay Beach Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות ווילה Mobina Villas המתאים למשפחות עד 8 נפשות. מלונות אלו מאפשרים אירוח עם ילדים ומציעים גם חדרי משפחה.

ישנם מקומות לינה המתאימים למשפחות ומציעים חדרים יחסית גדולים בהם יש מספר קבוע של מיטות, אך ניתן להוסיף לחדר מיטה (או שתיים) נוספות בעבור ילדים. הוספת מיטה לחדר של ארבעה אנשים לרוב תהיה זולה יותר מאשר הזמנת חדר המתאים לחמישה אנשים (מה גם שאפשרות זו פחות נפוצה). כדאי להסתכל למשל על מלון דירות LIV URBAN Suites המתאים למשפחות עד 5 נפשות, דירת La Veranda Sea View apartments ומלון Qbic לרנקה Hotel המתאימים למשפחות עד 3 נפשות, מלון דירות White 11 המתאים למשפחות עד 4 נפשות ומלון דירות Levante Holiday Apartments המתאים למשפחות עד 2 נפשות- אשר מאפשרים הוספת מיטות לחדר. חשוב לשים לב במעמד ההזמנה שניתן להוסיף מיטה לחדר שהזמנתם, במלונות רבים יש אפשרות להוסיף מיטה רק לחלק מהחדרים - כתלות בגודל החדר.

אוכל יכול להיות עניין לא פשוט כשנוסעים לחופשה עם ילדים, לכן בעבור מי שמעוניין לקחת מלון ולאכול במלון - בין אם רק ארוחת בוקר או גם ערב - כדאי לבדוק האם המלון לוקח בחשבון בתפריט גם את האורחים הקטנים. בין המלונות שמספקים ארוחות ילדים בלרנקה אפשר למנות את מלון Radisson Blu Hotel, Larnaca ומלון Leonardo Boutique Hotel Larnaca המתאימים למשפחות עד 3 נפשות ומלון Island Boutique Hotel, מלון Best Western Plus Larco Hotel ומלון Sun Hall Hotel המתאימים למשפחות עד 4 נפשות.

כל מה שתצטרכו לדעת על לינה למשפחות בלרנקה

לרנקה, הינה אית הערים המפורסמות והמומלצות לחופשה משפחתית, יש בה שפע של אטרקציות, פעילויות ספורט ימי, מרחבי טבע ומקומות לינה המותאמים במיוחד למשפחות. בנוסף, ההגעה אליה היא קלה ומהירה בזכות שירות טיסות ישירות מתל אביב ללרנקה, מספר פעמים בשבוע. משפחות רבות מגיעות ללרנקה כחלק מטיול רחב יותר ברחבי העיר וחוצותיה, וחלק בוחרות להגיע לבלות את החופשה שלהם במלון אשר מקנה חוויה, אטרקציות ושירות נהדרים. קיימות בלרנקה מגוון רחב אפשרויות לינה שיתאימו למשפחות מכל הסוגים. בעבור משפחות המגיעות ללרנקה ישנן שתי אפשרויות מומלצות עיקריות ללינה – הראשונה היא לינה בדירה והשנייה היא לינה במלון המתאים למשפחות.

לינה בדירה

בחירה בדירה לרוב משתלמת מאוד למשפחות ואנו ממליצים לשקול אופציה זו בחיוב למרות שהיא פחות מוכרת לתייר הישראלי. בהזמנת דירה אולי מפסידים את היתרונות של לינה במלון – לא מנקים אחריכם, אין קבלה (אלא עם מדובר במלון דירות) ואת ארוחת הבוקר והקפה של תחילת היום תכינו בעצמכם. אך מצד שני, תרוויחו אפשרות לינה יותר נוחה ומרווחת, הכוללת מטבח שמאפשר הכנה של ארוחות בעצמכם ובחלק לא מבוטל תמצאו גם אביזרים נוספים כמו מכונת כביסה – אילו יתרונות שיכולים להיות הרבה יותר חשובים להרבה מאוד משפחות, במיוחד כאשר מגיעים לטיול בלרנקה על מנת לחקור את סביבת הטבע וההרים בחוצותיה.

לינה במלון

לינה במלון זול ברמה של שני כוכבים, שלושה כוכבים או ארבעה כוכבים (למי שרוצה להתפנק) אפשרית על ידי התפצלות בחדרים או בחירה במלונות הכוללים חדרים לשלוש, ארבעה או יותר אורחים. כדאי לקחת בחשבון שאומנם אפשרות הלינה בחדר אחד זולה יותר (במידה והמלון מציע חדר גדול מספיק), אבל המחיר של הוא בצפיפות שיכולה להיות מעיקה, במיוחד אם מזמינים את חדר המלון למספר לילות. כך או אחרת מרוויחים את השירות של המלון ואת רמת האירוח. ישנם מלונות רבים בעיר מציעים שירותים המתאימים למשפחות כמו חדרים מחוברים, עריסות או מיטות מתקפלות ובחלק מהמלונות יש גם בריכות מתאימות לילדים, אזורי משחקים ופעילויות ספציפיות לילדים שיכולים לשדרג את החופשה המשפחתית שלכם. בין אם תבחרו ללון בדירה או במלון, לפני שמזמינים את אפשרות הלינה המועדפת עליכם כדאי לבדוק מספר היבטים:

  • למשפחות עם ילדים קטנים – שהמקום הלינה מארח ילדים קטנים, ישנם מלונות יוקרתיים (לא הרבה) ודירות שאינם מאפשרים אירוח של ילדים בגילאים מסויימים.
  • אם הילדים שלכם ממש קטנים, כדאי לוודא שבמקום יש את התנאים לארח אתכם ולספק את כל הצרכים שלכם (עריסת תינוק ואפשרות להרתיח מים למשל).
  • סוגיות של מחיר – מקומות לינה רבים מאפשרים למשל לינה של ילדים עד גיל מסויים ללא עלות נוספת כאשר לא מוסיפים מיטה על אילו הקיימות. בנוסף ישנם מקומות שמאפשרים אף תוספת של עריסה ואירוח של תינוקות ללא עלות נוספת (לרוב ההגבלה לאפשרות זו היא שנה עד שלוש). דבר זה יכול להוזיל לכם מאוד את המחיר.

אנו ממליצים לקרוא חוות דעת וביקורות טרם הזמנת מקום הלינה בכדי להבטיח את החוויה האידיאלית עבורכם.
המלצות על לינה למשפחות בלרנקה

  • מקומות לינה מומלצים נוספים למשפחות המגיעות ללרנקה הינם מלון Island Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Larco Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון ארבעה כוכבים Sun Hall Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות, מלון שלושה כוכבים La Veranda Hotel המתאים למשפחות עד 6 נפשות ומלון שלושה כוכבים The Josephine Boutique Hotel המתאים למשפחות עד 4 נפשות.
  • בלרנקה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלרנקה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את מקומות הלינה המומלצים למשפחות בלרנקה?

ניתחנו כ-650 אפשרויות לינה בלרנקה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלרנקה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בלרנקה (למשל מרכז העיר סמוך לרצועת החוף) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com