דירות בלרנקה – סקירת מומחים (2024)

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

הסקירה המקיפה על דירות בלרנקה - אזורי הלינה המומלצים, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על המלונות המומלצים בלרנקה.

7 דירות מומלצות בלרנקה

Dinglis Residences 31

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת באזור בין מרכז הצלילה ואגם המלח מחוץ למרכז התיירותי, אך יחסית סמוך אליו. אזור זה מאופיין בשטחים פתוחים בסמיכות לאגם המלח. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא מתאימה למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Sea N Lake View Hotel Apartments

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא בחוף מקנזי (Mackenzie Beach) הסמוך לאגם המלח ושדה התעופה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומרפסת. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Tsialis Hotel Apartments

זהו מלון דירות, אשר מציע לאורחיו מצד אחד את העצמאות והמרחב שיש לדירות, אך גם את היתרונות השונים של לינה במלון. מלון דירות זה נמצא באזור מחוץ לעיר לאורך מפרץ לרנקה אשר מאופיין באתרי נופש הממוקמים בסמוך לחוף. מתאים למעוניינים לשהות על החוף, מחוץ לעיר ובמרחק נסיעה קצרה אליה. בין השאר מקום הלינה מציע חדר כושר, חדרי משפחה ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

Aphrodite Plaza

מדובר במלון דירות, אפשרות המתאימה למי שרוצה מצד אחד להנות מהעצמאות והמרחב שדירה מאפשרת ומצד שני לא לוותר על היתרונות של מלון. מלון הדירות נמצא בטיילת חוףפיניקודס (Finikoudes) אשר נחשבת פופולארית ללינה בזכות קרבתה לחוף ולמרכז העיר. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא מומלצת למשפחות מאחר ומאפשרת אירוח של ילדים. למידע נוסף לחצו כאן.

Lakis Court

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת בסביבת כנסיית סנט לזרוס הנמצאת במרכז העיר, אזור זה סמוך לטיילת ולמרכז הצלילה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת טובות ומחמאות ממי שהתארח בה והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

The Coral Penthouse

מדובר בדירה, אפשרות לינה אשר מומלצת למי שמעוניין ביותר עצמאות ומרחב מאלו שמוצעות בלינה במלון. דירה זו נמצאת באזור מרכז הצלילה שהינו מיקום נפלא מחוץ למרכז העיר שעדיין סמוך אליו, בין אזור חוף מקינזי לטיילת, בו ניתן למצוא את חוף קסלה. אפשרות לינה זו מציעה לאורחיה בין השאר כיסא גבוה לילדים, מוצרי טיפוח בחינם וחדרים אטומים לרעש. אפשרות לינה זו זוכה לחוות דעת חיוביות ממי שבחר ללון בה בעבר בפלטפורמות השונות והיא אחת מאפשרויות הלינה המומלצות, והיא יכולה להתאים לאורחים עם מוגבלות תנועה ומציעה מספר מתקנים מונגשים. למידע נוסף לחצו כאן.

Pasithea Holiday Apartments

זוהי דירה אשר מתאימה למי שמעדיף להינות מעצמאות רבה יותר מזו שמוצעת בלינה במלון. הדירה נמצאת בחוף מקנזי (Mackenzie Beach) הסמוך לאגם המלח ושדה התעופה. בין השאר מקום הלינה מציע חדרי משפחה, כיסא גבוה לילדים ומוצרי טיפוח בחינם. אפשרות לינה זו מקבלת חוות דעת וביקורות חיוביות מאוד בפלטפורמות השונות מתיירים שבחרו ללון בה בעבר, והיא יכולה להתאים גם לתיירים המחפשים מקום לינה למעשנים מאחר ומציעה אזור מיועד לעישון. למידע נוסף לחצו כאן.

שאלות נפוצות על דירות בלרנקה

בין הדירות המציעות מתקנים נגישים בלרנקה אפשר למנות את מלון דירות שלושה כוכבים Sea N Lake View Hotel Apartments, דירת ארבעה כוכבים The Coral Penthouse, דירת שלושה כוכבים Pasithea Holiday Apartments ודירת ארבעה כוכבים Mesogios House Suites ודירת שלושה כוכבים Lakis Court שיש בו גם חניית נכים. מאחר ותיירים שונים זקוקים לרמה שונה של הנגשה כדאי מאוד לבדוק שהמתקנים המוצעים במקומות אלו תואמים את הצרכים שלכם וכי ישנם חדרים מונגשים פנויים בתאריכי החופשה שלכם.

מאחר והרוב המוחלט של בתי המלון השונים והדירות לא מאפשרים עישון במקום עצמו, בעבור מעשנים המגיעים ללרנקה ישנן שתי אפשרויות, או מקום אירוח המציע אזור המיועד לעישון, או מקום אירוח עם מרפסת אשר מאפשר עישון במרפסת. למעשנים המחפשים הדירות בלרנקה מומלץ להסתכל על מלון דירות שלושה כוכבים Tsialis Hotel Apartments, מלון דירות שלושה כוכבים LIV URBAN Suites ודירת שלושה כוכבים Sea View Suite in Makenzy שמציעים אזורים המיועדים לעישון, מרפסת וגן ודירת ארבעה כוכבים Dinglis Residences 31 ודירת שלושה כוכבים Pasithea Holiday Apartments שמציעים אזורים המיועדים לעישון ומרפסת.

בין הדירות המומלצות בטיילת חוףפיניקודס ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים Sunorama Beach Garden 302 , מלון דירות ארבעה כוכבים Aphrodite Plaza , מלון דירות שלושה כוכבים White 11 , דירת שלושה כוכבים Krasas Beach Apartments ומלון דירות שלושה כוכבים Zodiac Hotel Apartments .

בין הדירות המומלצות באזור מחוץ לעיר לאורך מפרץ לרנקה ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים EasyStay Two Bedroom Apartment , דירת שלושה כוכבים La Veranda Sea View apartments ומלון דירות שלושה כוכבים Tsialis Hotel Apartments .

בין הדירות המומלצות בסביבת האתר הארכיאולוגי של קיטיון ניתן למצוא את דירת ארבעה כוכבים Mesogios House Suites .

בין הדירות המומלצות בחוף מקנזי ניתן למצוא את דירת שלושה כוכבים 16 SANDY BEACH , מלון דירות שלושה כוכבים Sea N Lake View Hotel Apartments ודירת שלושה כוכבים Pasithea Holiday Apartments .

בין הדירות המומלצות במרכז העיר ניתן למצוא את מלון דירות שלושה כוכבים Jimmy's Suites , מלון דירות שלושה כוכבים Levante Holiday Apartments , דירת שלושה כוכבים Lazuli City & Seaview Apartments , דירת שלושה כוכבים Petalmo City Apartments ומלון דירות שלושה כוכבים Eleonora Hotel Apartments .

כל מה שתצטרכו לדעת על דירות בלרנקה

לרנקה היא אחת מהערים המפורסמות באגן הים התיכון. לרנקה היא יעד נהדר לחופשה מכיוון שמציעה אטרקציות מגוונות כגון צלילה, טיולים רגליים וטיולי יום אל ההרים סביבה.  ישנן מספר טיסות ישירות בשבוע מתל אביב ללרנקה, המאפשרות לישראלים להגיע בקלות ובמהרה (תוכלו להזמין כאן טיסות ללרנקה עם שירות לקוחות בעברית). תיירים רבים בוחרים באפשרויות לינה אלטרנטיביות למלונות, ואחת הפופולאריות שבהן היא לינה בדירה או במלון דירות. הדירות לרוב מרווחות יותר מאשר החדרים בבתי המלון, ומאפשרות לחסוך בעלות החופשה – לא רק במחיר הלינה, אלא גם בזכות האפשרות להכין אוכל למהלך היום בדירה וכך להוציא פחות כסף על ארוחות במסעדות במהלך היום. נוסף על כך, לינה בדירה יכולה להיות חסכונית ונוחה יותר במיוחד למשפחות המגיעות ללרנקה, מאחר ולרוב ניתן למצוא דירות של כמה חדרים במחירים נמוכים יותר מאשר סוויטות וחדרים מחוברים בבתי מלון. כאשר מחפשים דירה בניו יורק, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון כדי למצוא את המלון המתאים לכם ביותר ולאופי החופשה שלכם:

  • מיקום: קחו בחשבון את השכונה בה נמצאת הדירה ואת הקרבה שלה לאטרקציות, מסעדות ותחבורה ציבורית – במיוחד אם בוחרים דירה שאינה נמצאת במרכז. האזור המרכזי ביותר, וגם הפופולארי ביותר ללינה הוא מרכז העיר אשר נמצא סמוך לרצועת החוף – במידה ואתם אוהבים ללון במרכז העניינים זהו האזור המתאים לכם.
  • מתקנים: חשבו אילו מתקנים חשובים לכם, כמו מטבח מלא (ולא רק מטבחון), מכונת כביסה או חנייה במידה ואתם מגיעים עם רכב שכור או מתכננים לשכור רכב בלרנקה (למידע נוסף על השכרת רכב בלרנקה לחצו כאן). בנוסף, חשוב לשים לב שיש בחדר מיזוג אוויר בכל חלקי הדירה.
  • חלוקת חדרים ומיטות: בדקו כמה חדרים ישנם בדירה, וכמה מיטות ואילו יש בכל חדר.
  • תקציב: לכל אחד מתאים תקציב שונה, גם לחופשה באופן כללי וגם תקציב שמוכנים להשקיע בלינה. כדאי להסתכל על מנעד המחירים בעבור תאריכי השהות שלכם ובהתאם אליו ולתקציב שלכם להחליט מהו סוג הלינה המתאים לכם ביותר. כדאי לקחת בחשבון שלא רק סוג וגודל הדירה משפיעים על המחיר אלא גם המיקום שלה, ככל שתהיה קרובה יותר למרכז התיירותי, האזור של מרכז העיר למשל, כך גם סביר שעלות הלינה תהיה יקרה יותר בהשוואה למקומות ברמה דומה שרחוקים יותר מאזור זה.
  • חוות דעת: כדאי לקרוא חוות דעת וביקורות מאורחים קודמים כדי לקבל יותר מידע על האווירה ורמת השירות של המארחים.
המלצות על דירות בלרנקה

  • בין הדירות המומלצות הנוספות בלרנקה ניתן למנות את דירת שלושה כוכבים Mariliz, דירת שלושה כוכבים Ria Court 33 בשכונת מגורים בשולי העיר המערביים, דירת שלושה כוכבים Sunorama Beach Garden 302 בטיילת חוףפיניקודס, מלון דירות שלושה כוכבים LIV URBAN Suites בסביבת האצטדיון ודירת שלושה כוכבים EasyStay Two Bedroom Apartment באזור מחוץ לעיר לאורך מפרץ לרנקה.
  • בלרנקה יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • כדאי להיכנס לקישור זה בו ישנם מחירים מיוחדים והנחות בעבור מלונות ודירות בלרנקה.
  • לרשומים באתר בוקינג יש לא פעם הנחת Genius על אפשרות לינה זו, הנחה זו יכולה להגיע ל10% ממחיר הלינה, היכנסו ללינק זה ותוכלו לראות האם אתם זכאים להנחה.

כיצד בחרנו את הדירות המומלצות בלרנקה?

ניתחנו כ-650 אפשרויות לינה בלרנקה עם האלגוריתם הייחודי שפיתחנו בהכל על אחרי מעל עשור של עזרה לתיירים בבחירת הלינה שלהם ברחבי העולם. כדי לבחור את אפשרויות הלינה הטובות ביותר בלרנקה בדקנו אילו אפשרויות לינה מתאימות לסוגי התיירים השונים המגיעים לעיר ומבין אפשרויות הלינה הללו אילו ממוקמות באזורי הלינה המומלצים על ידינו לתיירים בלרנקה (למשל מרכז העיר סמוך לרצועת החוף) ובחנו אילו מהם זוכים לחוות הדעת הטובות ביותר מהמבקרים שבחרו ללון בהן בעבר, כדי שלכם יהיה יותר קל למצוא את אפשרות הלינה המתאימה לכם ביותר.

Booking.com