הכל על - מידע על קניות בפריז
 
דף הבית >> פריז 2018, המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית >> קניות בפריז >> מידע על קניות בפריז
פריז

עוד תחת קניות בפריז:


עוד תחת פריז:

פרסומות
 
 
 
 
הכל על - מידע לתייר ולמטייל הישראליבניית חופשה בפריז:
מלונות | טיסות | הופעות | השכרת רכב
למידע נוסףמלונות המומלצים  | יעוץ אישי למלונות
Booking.com

הצעות חמות למלונות 

קניות בפריז מידע כללי

 
- טבלת ניווט מהיר -
מידע כללי
סיילים בפריז
רחובות שופינג וקניונים בפריז
המלצות של הכל על לקניות בפריז
לעזרה בתכנון חופשה בפריז


מידע כללי

אי אפשר לצאת לחופשה בפריז מבלי לצאת למסע שופינג, במיוחד כאשר העיר מציעה מבחר כה רחב של מרכזי קניות גדולים, שדרות רחבות עם מותגי האופנה הגדולים לצד בוטיקים קטנים ופשוטים, שפע של שווקים וסיילים משתלמים. המחירים בפריז הם אינם זולים כלל, לעיתים כמו המחירים בארץ ואף יותר. אך ניתן למצוא סיילים כמו גם חנויות ושווקים במחירים קצת יותר נוחים. רוב החנויות בפריז פתוחות ברציפות במהלך שעות היום, כאשר רובן נסגרות באזור השעה 19:00. חנויות שסוגרות בשעות הצהריים ל"סיאסטה" הן לרוב חנויות קטנות וחנויות בוטיק. כמו כן, בימי ראשון רוב החנויות סגורות מלבד לרשתות הגדולות (בעיקר בקניונים) או שווקים ספציפים שעובדים גם ביום ראשון.
 
סיילים בפריז

עונות הסיילים בפריז מתמקדות בשתי תקופות במהלך השנה - האחת בחורף בתקופת חג המולד (דצמבר-ינואר) והשנייה בקיץ בחודשים יולי-אוגוסט. ההנחות יכולות להגיע גם ל80%, הכל תלוי כמובן בחנויות. 


*פרסומת*
 

רחובות שופינג וקניונים בפריז

רחובות שופינג

שאנז אליזה:
שאנז אליזה הוא אחד הרחובות המופרסמים ביותר בעולם, וסמלה של פריז. זוהי שדרה הנמצאת ברובע השמיני, הרובע היוקרתי של פריז. לאורך השדרה הנוצצת והאלגנטית תמצאו חנויות יוקרה רבות המציעות מוצרי אופנה של טובי וגדולי המותגים יחד עם רשתות זולות יותר. ההליכה לאורך השדרה נעימה ביותר והיא מתפארת בשבילי הליכה, מזרקות ותאורה מרשימה. את חווית הקניות כדאי לשלב בקלות באחת מעשרות המסעדות הפרושות בשדרה.

רובע המארה:

זהו רובע שהפך בשנים האחרונות לאזור שיקי ביותר. ברובע זה יש מספר רחובות המאכלסים בוטיקים יוקרתיים וחנויות מעצבים. הרחובות הראשיים מציעים חנויות גדולות של מותגים ואילו ברחובות הצדדים תמצאו את הבוטיקים וחנויות הוינטג'. הרחובות המומלצים לשופינג הם רחוב ריבולי (Rue Rivoli) והרו דה רוזייר (Rue des Rosiers).

זהו רחוב מסחרי גדול באזור מונפרנאס ולאורכו מגוון גדול של חנויות. ניתן למצוא בו חנויות אופנה של בגדים ונעליים, חנויות שוקולד וכמו כן גם חנויות לעיצוב הבית.

רחובות נוספים המומלצים לקניות:
רחוב רו דה פראנס בורז'ואה (Rue des Francs Bourgeois)
רחוב דה-קומרס (Rue du Commerce)
רחוב פאסי (Rue Passy)

קניונים

כאשר מזג האוויר סגרירי וגשום, אפשר לקפוץ למסע קניות באחד מהקניונים המקורים הרבים הנמצאים בפריז. בין המומלצים ביותר תמצאו את:

גאלרי לאפייט
גאלרי לאפייט היא חנות הכלבו המפורסמת של פריז. היא מרשימה ביופייה ומכילה 5 קומות המוקדשות לקניות, כיפת זכוכית ועיצוב אר-נובו חדשני. 

מרכז מסחרי מונפרנאס
המרכז המסחרי נמצא בבסיסו של מגדל המונפרנאס, והינו קומפלקס של סניפים של רשתות מוכרות, חנויות מותגים וחנויות עצמאיות.

בון-מארשה Le Bon Marche

קניון יוקרתי עם מחירים גבוהים ביותר, ובו חנויות של מותגים כמו נינה ריצ'י, ז'יבנשי ועוד.

קניונים מומלצים נוספים:
פרסומת

המלצות של הכל על לקניות בפריז:
 • החזר מיסים:
כבכל מדינה החברה באיחוד האירופי, תושבים החברים במדינה מחוץ לאיחוד זכאיים להחזרי מע"מ, הנקרא VAT ובצרפת- détaxe. לסוגי מוצרים שונים יש שיעור מע"מ שונה, הנע בין 12-15% אך עלול גם להגיע ל-20% או 33% (מוצרי מותרות). ההחזר לא מתבצע במקום כי אם רק לאחר הצגת קבלות ותהליך מסוים, והוא יהיה נמוך משיעור המע"מ שנלקח בשל עמלה שגובה החברה שמנהלת את הפרוצדורה. על מנת לקבל את ההחזרים, יש לעמוד בתנאים הבאים:
 • עליכם להוציא את המוצרים שקניתם אל מחוץ לצרפת- את זאת עלולים לוודא עמכם בנמל התעופה, לכן חשוב לקרוא את פירוט התהליך.
 • סכום הרכישה המינימלי לקנייה בודדת (הסכום על הקבלה), או לפחות באותה רשת, צריך לעלות מעל ל-175 יורו.
 • יש לבקש מהמוכר בעת התשלום למלא טופס החזר מס - Bordereau de Détaxe - עליו מוטבעת חותמת להחזר המס. יש לשמור הן את קבלת הקנייה והן את טופס החזר המס שצורף אליה. כדאי להצטייד בדרכון (לא אירופאי) מפני שלעתים תתבקשו להציגו.
 • בשדה התעופה, לפני הצ'ק אין, עליכם לגשת אל דלפק המכס ולהציג את החשבוניות והטפסים. בשלב זה נציגי המכס עלולים לבקש לראות את המוצרים על מנת לוודא שאתם אכן מוציאים אותם מצרפת (ולכן חשוב לגשת לשם לפני שמסרתם את המזוודות). במכס יוחתמו הקבלות שלכם ועליכם לשמור את הקבלות החתומות ואת הטפסים.
 • עליכם לשלוח בדואר את הטפסים שהוחתמו במכס, לא ייאוחר משלושה חודשים מאוחר לכך, אל החנות שבה בוצעה הרכישה. 
 • כספכם בניכוי העמלה יוחזר אליכם בדואר בצ'ק או יזוכה אל כרטיס האשראי.
*מומלץ לשמור את כל הפריטים שעליהם אתם מבקשים לקבל החזר מס, ביחד באותה שקית במקום נגיש במזוודה. זאת על מנת להקל עליכם את החיפוש במקרה ופקידי המכס יבקשו לראות את המוצרים.

המלצות שעלו בקבוצת הפייסבוק השותפה שלנו פריז למטיילים - Paris For Travelers:

 • קניות בזול בפריז? באיזה רובע?
  • רבעים 18,19 ו- 20.
  • ברו דה ריבולי
  • 1. חנויות של אקססוריז בסנטייה - חנויות של קמעונאים (בעיקר סינים). להתעלם מהשלט על חלונות הראווה שאומר שהמכירה רק לסוחרים. ברוב החנויות אפשר לקנות.
   הגעה: מטרו sentier , קו 3 (ירוק זית). 2. rue Faubourg du Temple - רחוב שמתחיל מכיכר הרפובליק. קצת מזכיר את עזה... חנויות של סינים, ערבים ויהודים עם פוסטרים של הבאבא-סלי. המון חנויות זולות בחלקו התחתון. לעיתים קרובות מה שמוצאים בחנויות העיר במחירים נמוכים יותר (ולא רק שמאטעס). 3. רשת C&A - יש חנות מול הגאלארי לה פייט, יד חנות ליד המדלן, וגם ברחוב ריבולי. זול ובאיכות טובה יותר מהפריימארק.
   • החנות במדלן נסגרה לפני שנה. יש c&a ב - Rue de rivoli, בין hotel de ville ל- chatelet. וגם מול חנות printemps הגדולה לעד גלרי לפייט. יש עוד חנות במרכז מסחרי la defense.
 • יום שופינג בפריז. לקחנו רכבת לקניון Creteil (מטרו- קו 8 תחנה לפני אחרונה). היתרון – פריימרק סניף ענקי, המון רשתות, שפע של חנויות. החיסרון – יש אופציה להחזר מס רק אם קניתם בחנות מסויימת מעל 175 יורו. נסענו לקניון forum des halles הכיפי. יתרון אדיר – אפשר לאסוף את כל הקבלות מכל הקניות בקניון, ללכת בסוף הקניות ל information ולקבל מסמך המזכה אתכם בהחזרי מס. את החזר המס מקבלים בשדה התעופה (ואז מבזבזים אותו בדיוטי פרי).

חזור למעלה


 

 
 
 

צריך עזרה בתכנון החופשה בפריז? אנחנו יכולים לעזור!

במשך תקופה ארוכה אנו עוזרים לגולשים שלנו לתכנן את החופשה שלהם בברצלונהקוסטה בראווהפראגרומאלונדון, פריז, מדריד ובכל אירופה.

arrow, left icon
רוצה שנעזור גם לך?
הכנס פרטים בטופס המצורף


 


              
                                     
                                     
                                      

 
 
 
+ שלח משוב
+ שלח הצעה כיצד יש לערוך את העמוד

 

 מצאתם שגיאת כתיב או ניסוח לא ברור? יש לכם מה להגיד? המחיר השתנה?
יש לכם המלצה או שאתם רוצים להוסיף הערה עובדתית?
רוצים שנפרסם תמונה או מאמר שלכם באתר?


הגיבו ועזרו לנו לבנות את אתר התיירות המעמיק ביותר בעברית! 

(בעלי אתרים יקרים - לינקים שאינם מועילים לגולשים לא יפורסמו
אך אנו יותר מנשמח לפרסם קרדיטים ולינקים למידע, תמונות או עריכה חדשה ומועילה).  

© כל הזכויות שמורות לצוות "הכל על" 

הזכויות לאייקונים שמורות ל:Alessandro Rei , WebIconSet.comIconFinderIconkaKidaubis DesignSebastien DurelSvengraphIcons LandDaddyDesignCyberchaos05DunedhelSvengraphLazyCrazy  Artdesigner.lv  VistaICO.com www.aha-soft.com Ana softLa Glanz Studio - Eugen Buzuk IconBlock  Bevelandemboss.net
יעוץ בקידום האתר: קידום אתרים ע"י עידן בן אור 

לכל שאלה ניתן ליצור עמנו קשר במייל 
למקרים דחופים 0544-979-371 (972+)
Yandex.Metrica