1. עמוד הבית
  2. »
  3. צרפת 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. שסי, צרפת 2024 – המדריך המקיף | Chessy
  6. »
  7. מלונות מומלצים בשסי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בשסי ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בשסי - הסקירה המקיפה על מלונות בשסי. אזורי הלינה המומלצים בשסי, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בשסי.

5 מקומות לינה מומלצים בשסי

Disney’s Hotel New York® – The Art of Marvel

⭐⭐⭐⭐
מלון ’דיסני’ס ניו יורק® – דה ארט אוף מארוול’ (Disney’s Hotel New York® – The Art of Marvel) – מלון ארבעה כוכבים בסמוך לאתר הנופש דיסנילנד פריז. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

Relais Spa Chessy Val d’Europe

⭐⭐⭐⭐
מלון הדירות רלה ספא צ‘סי ואל ד‘אורופ (Relais Spa Chessy Val d’Europe) – מלון דירות ארבעה כוכבים בסמוך לתחנת הרכבת Val d’Europe train station. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום והשירות המעולה.

למידע נוסף על המלון

J-Mo Home – Chessy – Magnifique vue sur lechâteau

הבית של J-Mo (J-Mo Home – Chessy – Magnifique vue sur lechâteau) – דירה בסמוך לרחוב Rue du Clos Girard. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות הנוחות במקום והמתקנים.

למידע נוסף על המלון

Sleep in Paris Val d’Europe

דירות שינה בפריז “וואל דה יורופ” (Sleep in Paris Val d’Europe) – דירות בסמוך לתחנת הרכבת Val d’Europe train station. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

Au lévrier de chessy

מקום אירוח א’ לברייר דה’ צ’ייסי (Au lévrier de chessy) – מקום אירוח B&B במרכז שסי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות הצוות המעולה שבמקום.

למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

הביקוש ללינה ביולי בשסי עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בשסי

בשסי ישנם פחות מ-100 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. מה שאומר שההיצע קטן, אפשרות הבחירה מצומצמת וכדאי מאוד להזמין מקום לינה מראש ולא לחכות לרגע האחרון. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Relais Spa Chessy Val d’Europe), כך שלמי שאפשרות זו מתאימה יהיה מעט יותר היצע לבחור מתוכו את מקום הלינה המתאים לו.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו דיסנילנד פריז ובמיוחד ליד Mairie de Chessy, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את דירות Love N Chic 3 Studios Disneyland 5 min . ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. במידה ואתם מגיעים לשסי עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Spa Chessy Val d’Europe, מלון ארבעה כוכבים Disney’s Hotel New York® – The Art of Marvel ודירה Smart apartment Val d’Europe 7/9 pers.
המלצות ללינה בשסי

  • בשסי ישנם מקומות לינה מומלצים נוספים. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – . בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירה Briget Apartment, דירה Myhomezen Chessy Disneyland Val d’Europe ודירה Cosy Apartment Disneyland Paris.
  • מרבית המבקרים בשסי מעדיפים ללון כאמור באזור דיסנילנד פריז, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • בשסי כאמור ישנו מספר מצומצם של אפשרויות לינה ולכן ישנה לא פעם בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, ובמיוחד כאשר מחפשים אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בשסי דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו . ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בשסי

האזור הפופולארי ביותר ללינה בשסי הינו אזור דיסנילנד פריז, ובמיוחד בסמוך לMairie de Chessy.

למשפחות המגיעות לשסי אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירה Smart apartment Val d'Europe 7/9 pers ודירה Apartment in Chessy very near Disneyland, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לשסי צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון דירות ארבעה כוכבים Relais Spa Chessy Val d'Europe, מלון ארבעה כוכבים Disney's Hotel New York® - The Art of Marvel ודירה Smart apartment Val d'Europe 7/9 pers.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בשסי אנו מציעים להסתכל על Sleep in Paris Val d'Europe.

Booking.com