1. עמוד הבית
  2. »
  3. צרפת 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. שטרסבורג, צרפת 2024 – המדריך המקיף | Strasbourg
  6. »
  7. מלונות מומלצים בשטרסבורג ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בשטרסבורג ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בשטרסבורג - הסקירה המקיפה על מלונות בשטרסבורג. אזורי הלינה המומלצים בשטרסבורג, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בשטרסבורג.

5 מקומות לינה מומלצים בשטרסבורג

Hotel & Spa REGENT PETITE FRANCE

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון וספא ריג‘נט פטיט פראנס (Hotel & Spa REGENT PETITE FRANCE) – מלון חמישה כוכבים במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי ונוחות חדרי המלון.

למידע נוסף על המלון

voco Strasbourg Centre – The Garden

⭐⭐⭐⭐
ווקו שטרסבורג סנטר – דה גארדן (voco Strasbourg Centre – The Garden) – מלון ארבעה כוכבים באזור יחסית קרוב למרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות השירות המעולה וניקיון החדרים.

למידע נוסף על המלון

Hôtel ORIGAMI

⭐⭐⭐
מלון אוריגמי (Hôtel ORIGAMI) – מלון שלושה כוכבים באזור מרוחק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל היחס של אנשי צוות המלון והמחיר המשתלם.

למידע נוסף על המלון

Comfort Hotel Strasbourg – Montagne Verte & Restaurant Louisiane”

⭐⭐
מלון קומפורט הוטל שטרסבורג מונטאן וורט (Comfort Hotel Strasbourg – Montagne Verte & Restaurant Louisiane) – מלון שני כוכבים באזור מרוחק ממרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות אנשי הצוות והניקיון.

למידע נוסף על המלון

Citadines Kléber Strasbourg

⭐⭐⭐
סיטאדינס אפארט’הוטל שטרסבורג קלבר (Citadines Kléber Strasbourg) – מלון דירות במרכז העיר. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל המיקום המרכזי והשירות.

למידע נוסף על המלון

עדכון יולי, 2024

בחופשת הקיץ הביקוש ללינה בשטרסבורג עולה, ולכן מומלץ מאוד להזמין מקום לינה מראש, למשל בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם וכך לשמור על גמישות. אפשרות נוספת היא לבדוק האם ישנן הנחות, תוכלו לעשות זאת כאן.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בשטרסבורג

בשטרסבורג ישנם כ-400 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל Adagio Strasbourg Place Kleber), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (כמו מלון Holiday Inn Express Strasbourg Centre), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו לב שטרסבורג ובמיוחד ליד קתדרלת שטרסבורג, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hôtel Gutenberg. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים מלב שטרסבורג אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באזור הסמוך לתחנת הרכבת של שטרסבורג.
בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Le Grand Hotel. במידה ואתם מגיעים לשטרסבורג עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים voco Strasbourg Centre – The Garden (יש צורך בהזמנה מראש), מלון ארבעה כוכבים Hôtel Restaurant Athena Spa, מלון שני כוכבים Comfort Hotel Strasbourg – Montagne Verte & Restaurant Louisiane ומלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Strasbourg (יש צורך בהזמנה מראש)
המלצות ללינה בשטרסבורג

  • מלונות נוספים מומלצים בשטרסבורג הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Maison Rouge Strasbourg Hotel & Spa, מלון Pavillon REGENT PETITE FRANCE ומלון Sofitel Strasbourg Grande Ile, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hôtel Restaurant Athena Spa, מלון BOMA easy living hotel ומלון HANNONG Hotel & Wine Bar ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Le Grand Hotel, מלון Hotel Arok ומלון K Hotel. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – אכסנית The People – Strasbourg, מלון שני כוכבים Hotel des Arts ואכסניית Ciarus hostel. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Citadines Eurometropole Strasbourg, דירות LIFE RENAISSANCE – New Concept – Place Kléber ומלון דירות Aparthotel Adagio Access Strasbourg Petite France.
  • מרבית המבקרים בשטרסבורג מעדיפים ללון כאמור באזור לב שטרסבורג, אך מומלץ לקחת בחשבון בעיות נגישות ברכב, ומחיר יקר יותר באזור זה. הדבר נכון אף יותר כאשר מגיעים בשיא עונת התיירות.
  • באזור לב שטרסבורג יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בשטרסבורג דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Le Grand Hotel, מלון Hotel Arok ומלון K Hotel. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בשטרסבורג

האזור הפופולארי ביותר ללינה בשטרסבורג הינו אזור לב שטרסבורג, ובמיוחד בסמוך לקתדרלת שטרסבורג.

למשפחות המגיעות לשטרסבורג אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Hôtel Restaurant Athena Spa, מלון שלושה כוכבים Hôtel ORIGAMI, מלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Strasbourg Centre ומלון שלושה כוכבים Citadines Kléber Strasbourg, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לשטרסבורג צריך לקחת בחשבון שבאזורים המרכזיים והמתויירים ישנן בעיות חניה. לכן, כדאי ללון באזורים הפרפריאלים יותר שם נוח וקל יותר למצוא חניה לרכב. תיירים רבים בוחרים להזמין מקום לינה אשר מציע חניה וכך להגיע עם ראש שקט (וגם לא להסתכן בקנס אפשרי בגלל חניה במקום אסור או שדורש תו חניה). אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים מקום חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים voco Strasbourg Centre - The Garden (יש צורך בהזמנה מראש), מלון ארבעה כוכבים Hôtel Restaurant Athena Spa, מלון שני כוכבים Comfort Hotel Strasbourg - Montagne Verte & Restaurant Louisiane ומלון שלושה כוכבים Holiday Inn Express Strasbourg (יש צורך בהזמנה מראש)

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בשטרסבורג אנו מציעים להסתכל על Comfort Hotel Strasbourg - Montagne Verte & Restaurant Louisiane", אכסנית The People - Strasbourg, מלון שני כוכבים Hotel des Arts ואכסניית Ciarus hostel.

Booking.com