1. עמוד הבית
  2. »
  3. צרפת 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. קורסיקה, צרפת 2024 – המדריך המקיף | Corsica
  6. »
  7. מלונות מומלצים בקורסיקה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בקורסיקה ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בקורסיקה - הסקירה המקיפה על מלונות בקורסיקה. אזורי הלינה המומלצים בקורסיקה, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בקורסיקה.

5 מקומות לינה מומלצים בקורסיקה

Sofitel Golfe d’Ajaccio Thalassa Sea & Spa

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון סופיטל ד’אז’אקיו ת’לסה סי אנד ספה (Sofitel Golfe d’Ajaccio Thalassa Sea & Spa) – מלון חמישה כוכבים באזור פורטיסיו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום בקרבה לחוף הים ונוחות החדרים במלון.

למידע נוסף על המלון

Best Western Plus Ajaccio Amirauté

⭐⭐⭐⭐
מלון בסט ווסטרן פלוס אז’אקסיו אמירואטה (Best Western Plus Ajaccio Amirauté) – מלון ארבעה כוכבים באזור אז’אקסיו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 8 אנשים ומומלץ בזכות ניקיון ונוחות החדרים.

למידע נוסף על המלון

Hotel Des Roches

⭐⭐⭐
מלון דה רושה (Hotel Des Roches) – מלון שלושה כוכבים באזור סארטן. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בגלל המיקום והניקיון במלון.

למידע נוסף על המלון

Hôtel les Arbousiers

⭐⭐
מלון לס ארבוג’ר (Hôtel les Arbousiers) – מלון שני כוכבים באזור קאלבי. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות היחס של אנשי צוות המלון והמיקום בקרבה לחוף הים.

למידע נוסף על המלון

Le Bella Vista Résidence & Summer Pool Club

⭐⭐⭐
לה בל ויסטה רזידנס & סאמר פול קלאב (Le Bella Vista Résidence & Summer Pool Club) – מלון דירות באזור פורטיסיו. מקום זה מתאים לאירוח של עד 6 אנשים ומומלץ בגלל המיקום וניקיון החדרים.

למידע נוסף על המלון

עדכון אפריל, 2024

האי קורסיקה הוא מהאזורים הפופולאריים לחופשה בצרפת, ובתקופה זו הביקוש במקומות הלינה הולך ועולה, מגמה אשר תימשך ככל שנתקרב לקיץ - אז תגיע לשיאה. לכן, למי שמתכנן חופשה בפסח או בשבועות אחריו מומלץ להזמין מקומות לינה מראש. כדאי לעשות זאת בקישור הזה בו מגוון אפשרויות לינה ברמות שונות המציעים ביטול בחינם - כך שתוכלו לשמור על גמישות ואף לבטל את ההזמנה במידת הצורך - בהתאם לתנאי ותאריכי הביטול.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בקורסיקה

בקורסיקה ישנם כ-4800 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל מלון דירות Le Bella Vista Résidence & Summer Pool Club בפורטיסיו), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (כמו Napoleon באז’אקסיו), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו אז’אקסיו ובמיוחד ליד פיאצה דה גול (Piazza de gaulle), בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון ארבעה כוכבים Hôtel Palazzu Pozzo di Borgo. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים מאז’אקסיו אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה בפורטו וקיו, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hôtel Le Mistral. במידה ואתם מגיעים לקורסיקה עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Ajaccio Amirauté באז’אקסיו, מלון דירות Le Bella Vista Résidence & Summer Pool Club בפורטיסיו ומלון Hôtel les Arbousiers בקאלבי.
המלצות ללינה בקורסיקה

  • מלונות נוספים מומלצים בקורסיקה הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Hôtel Marinca & Spa באולמטו, מלון Misincu בקניינו ומלון Hotel Corsica & Spa בקאלבי, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Hotel Restaurant & Spa L’Ostella בבסטיה, מלון Hotel Bartaccia בפרופריאנו ומלון Hôtel Campo Dell’oro באז’אקסיו ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hôtel Le Mistral בפורטו וקיו, מלון Napoleon באז’אקסיו ומלון Cors’Hotel בביגוגליה. בעבור מי שמחפש לינה זולה אנו ממליצים להסתכל גם על מקומות הלינה הבאים – מלון שני כוכבים Hôtel le Grillon בל’איל רוס, מלון שני כוכבים Hôtel Spunta Di Mare באז’אקסיו ומקום אירוח L’Aghjalle בסנטה-רפרטה-די-בלאנייה
    . בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים מלון דירות Résidence Les Pavillons du Belvédère בפורטו ויקו, מלון דירות Résidence Les Alizés במונטיצ’לו ומלון דירות Résidence Les Calanques באז’אקסיו.
  • באזור אז’אקסיו יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.

שאלות נפוצות על לינה בקורסיקה

האזור הפופולארי ביותר ללינה בקורסיקה הינו אזור אז'אקסיו, ובמיוחד בסמוך לפיאצה דה גול (Piazza de gaulle).

למשפחות המגיעות לקורסיקה אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Ajaccio Amirauté באז'אקסיו, מלון דירות Le Bella Vista Résidence & Summer Pool Club בפורטיסיו ומלון שלושה כוכבים Hôtel Le Mistral בפורטו וקיו, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לקורסיקה לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון ארבעה כוכבים Best Western Plus Ajaccio Amirauté באז'אקסיו, מלון דירות Le Bella Vista Résidence & Summer Pool Club בפורטיסיו ומלון Hôtel les Arbousiers בקאלבי.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות בקורסיקה אנו מציעים להסתכל על Hôtel les Arbousiers, מלון שני כוכבים Hôtel le Grillon בל'איל רוס, מלון שני כוכבים Hôtel Spunta Di Mare באז'אקסיו ומקום אירוח L'Aghjalle בסנטה-רפרטה-די-בלאנייה.

Booking.com