מלונות מומלצים באזור שדה תעופה ליון ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות באזור שדה תעופה ליון - הסקירה המקיפה על מלונות באזור שדה תעופה ליון. אזורי הלינה המומלצים באזור שדה תעופה ליון, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים באזור שדה תעופה ליון.

5 מקומות לינה מומלצים באזור שדה תעופה ליון

NH Lyon Airport

⭐⭐⭐⭐
מלון NH ליון איירפורט (NH Lyon Airport) – מלון 4 כוכבים בקרבת שדה התעופה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 3 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המצויין בתוך שדה התעופה ובזכות הצוות האדיב.
למידע נוסף על המלון

Moxy Lyon Airpor

⭐⭐⭐
מלון מוקסי ליון איירפורט (Moxy Lyon Airpor) – מלון 3 כוכבים בקרבת שדה התעופה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בגלל העיצוב המודרני והמיקום בתוך הטרמינל.
למידע נוסף על המלון

B&B Insolite entre Lyon et aéropor

B&B אינסולייט אנטרה ליון שדה תעופה (B&B Insolite entre Lyon et aéropor) – מקום אירוח B&B בקרבת שדה התעופה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 2 אנשים ומומלץ בזכות המארחים האדיבים והבריכה.
למידע נוסף על המלון

Ma maison fleurie proche aéroport, Eurexpo

מא מייסון פלאורי פרוץ’ שדה תעופה, יורקספו (Ma maison fleurie proche aéroport, Eurexpo) – דירה בקרבת שדה התעופה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות האזור הפסטורלי עם נוף יפה ובזכות האירוח האדיב.
למידע נוסף על המלון

Studio Cosy tt confort proche aéropor

סטודיו קוזי טיטי קונפורט פרוץ’ שדה תעופה (Studio Cosy tt confort proche aéropor) – דירה בקרבת שדה התעופה. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל אבזור דירה טוב ומארחים אדיבים.
למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

הקיץ הגיע וכמות התיירים בליון עולה, וכך גם הביקוש ללינה. הדבר נכון גם ללינה באזורים המבוקשים ביותר בעיר ביתר שאת, אך גם ללינה באזור שדה תעופה ליון ולכן כדאי להבטיח את שהותכם - בין אם לחופשה במהלך החודש או לחופשה ביולי ואוגוסט. יש שחוששים לעשות זאת כי רוצים לעשות השוואה מעמיקה בין מקומות הלינה השונים, במקרה זה אנו מציעים לעשות הזמנה עם אפשרות ביטול בחינם כדי לשמור על גמישות ואפשרות לשינויים, תוכלו לעשות זאת בקישור הזה.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה באזור שדה תעופה ליון

באזור שדה תעופה ליון ישנם יחסית מעט מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות, כאשר אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל דירה Studio Cosy tt confort proche aéroport).
הלינה בקרבת נמל התעופה הבין-לאומי סנט-אכזופרי (Lyon–Saint-Exupéry Airport) מתאימה במיוחד למי שממריא או נוחת בטיסות בשעות מוקדמות או מאוחרות מאוד – אז ההגעה אל ומהעיר מסורבלת יותר, לא מומלץ להישאר במלון באזור זה לאורך כל החופשה. כדאי לקחת בחשבון שככל שתבחרו אפשרות לינה אשר קרובה יותר לשדה התעופה, למשל מלון Moxy Lyon Airport, כך לרוב גם המחיר יעלה, אך בכל מקרה לינה באזור שדה התעופה תהיה זולה יותר מאשר לינה במרכז העיר.

קיימות מעט אפשרויות לינה סמוך לשדה התעופה של ליוןקיימות מעט אפשרויות לינה סמוך לשדה התעופה של ליון
המלצות ללינה באזור שדה תעופה ליון

  • למי מכם שמגיע ללון ליד שדה תעופה ליון עם רכב שכור כדאי להסתכל על מקומות לינה אפשר מציעים גם חניה על מנת להיות בראש שקט בנושא, אנו מציעים להסתכל על מלון 4 כוכבים NH Lyon Airport, מלון 3 כוכבים Moxy Lyon Airport ומקום אירוח B&B Insolite entre Lyon et aéropor (חניה פרטית בחינם).
  • באזור ליד שדה תעופה ליון יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות מאחר ויש מעט מקומות מומלצים באזור זה. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • באזור סביב שדה תעופה ליון דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו 4. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה אובלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה באזור שדה תעופה ליון

למשפחות הבוחרות ללון באזור שדה תעופה ליון אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - דירה Studio Cosy tt confort proche aéropor ודירה Ma maison fleurie proche aéroport, Eurexpo, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

בעבור מי שמחפש אפשרויות לינה זולות באזור שדה תעופה ליון אנו מציעים להסתכל על Ma maison fleurie proche aéroport, Eurexpo .

במידה ואתם מגיעים עם רכב לשדה תעופה ליון כדאי לקחת בחשבון את נושא החנייה, ניתן כמובן להחנות את הרכב בשדה התעופה, אך לרוב חניון זה יהיה יקר יחסית. לכן, כדאי לבחור מקום לינה אשר מציע חניה, אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים - מלון 4 כוכבים NH Lyon Airport, מלון 3 כוכבים Moxy Lyon Airport ומקום אירוח B&B Insolite entre Lyon et aéroport (חניה פרטית בחינם).

Booking.com