1. עמוד הבית
  2. »
  3. צרפת 2024 המדריך התיירותי המקיף ביותר בעברית
  4. »
  5. ואל טורנס, צרפת 2024 – המדריך המקיף | Val Thorens
  6. »
  7. מלונות מומלצים בואל טורנס ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

מלונות מומלצים בואל טורנס ודירות נהדרות למשפחות ולזוגות – מעודכן ל-2024

ילדים 0 ,
מבוגרים 2 ,
חדרים 1

מלונות בואל טורנס - הסקירה המקיפה על מלונות בואל טורנס. אזורי הלינה המומלצים בואל טורנס, התאמת מלונות לאופי החופשה וסקירה על מלונות מומלצים בואל טורנס.

5 מקומות לינה מומלצים בואל טורנס

Altapura

⭐⭐⭐⭐⭐
מלון אלטפורה (Altapura) – מלון חמישה כוכבים בסמוך לאתר המחנאות. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בגלל שיש בו בריכה ומרכז ספא המוצעים לאורחים.

למידע נוסף על המלון

Hotel Des 3 Vallées Val Thorens

⭐⭐⭐⭐
מלון דה 3 ואלה ואל טורנס (Hotel Des 3 Vallées Val Thorens) – מלון ארבעה כוכבים במיקום מרכזי באתר הסקי שלושת העמקים. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ בזכות העיצוב הייחודי והמסעדה המשובחת.

למידע נוסף על המלון

Alberta Hotel & Spa

⭐⭐⭐
מלון וספא אלברטה (Alberta Hotel & Spa) – מלון שלושה כוכבים בסמוך לאתר הסקי setam. מקום זה מתאים לאירוח של עד 4 אנשים ומומלץ הודות למחסן המוצע לשמירת אביזרי סקי והמיקום המעולה.

למידע נוסף על המלון

Chalet Le Quartz

שאלה לה קוורץ (Chalet Le Quartz) – בקתה במרכז ואל טורנס. מקום זה מתאים לאירוח של עד 10 אנשים ומומלץ בזכות המיקום המעולה וכמות האנשים הגדולה שהבקתה יכולה להכיל.

למידע נוסף על המלון

Chez Carole et Arnaud

שה קרול אה ארנו (Chez Carole et Arnaud) – דירות בסמוך לבית הספר לסקי של ואל טורנס. מקום זה מתאים לאירוח של עד 5 אנשים ומומלץ בזכות החדרים המאובזרים והצוות המצטיין.

למידע נוסף על המלון

עדכון יוני, 2024

מספר המבקרים אשר מגיעים לטייל בואל טורנס עולה כעת כשאנו נכנסים אל הקיץ. בהתאם לכך הביקוש ללינה מתחיל לעלות גם הוא. אומנם בחודש יוני עוד אפשר למצוא מקומות לינה פנויים - במיוחד אם מדובר באמצע השבוע - אבל ככל שנתקרב לשיאו של הקיץ במעבר בין יולי לאוגוסט כך הביקוש יעלה ויהיה קשה יותר למצוא מקומות מומלצים פנויים. לכן, אנו ממליצים להזמין מקום לינה מראש בקישור הזה עם אפשרות ביטול בחינם אותה מציעים מקומות לינה רבים. הזמנה עם אפשרות ביטול בחינם מאפשרת לכם מצד אחד להיות בראש שקט שסגרתם מקום והבטחתם את שהותכם, ומצד שני תוכלו לזנות או לבטל את הלינה במידת הצורך.

כל מה שתצטרכו לדעת לפני הזמנת לינה בואל טורנס

בואל טורנס ישנם כ-300 מקומות לינה מסוגים שונים – מלונות, דירות ואפשרויות הארחה נוספות. אפשרות הלינה הנפוצה ביותר הינה דירות (למשל מלון דירות (Les Chalets du Thorens), מבחינת המלונות מרביתם הם מלונות בעלי דירוג של שלושה כוכבים (כמו Alberta Hotel & Spa), כך שלמי שמחפש מלון שכזה יש יותר אפשרויות לבחור מתוכן.
האזור המרכזי סביבו מרבית התיירים בוחרים ללון הינו אתר הסקי המרכזי ואל טורנס ובמיוחד ליד מרכז הספורט ואל טורנס, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון שלושה כוכבים Hotel Le Val Chavière. ככל שמקום הלינה יהיה קרוב יותר לאזור זה כך לרוב גם המחיר שלו יעלה. בעבור מי שמחפש אזורים אשר מעט יותר מרוחקים מאתר הסקי המרכזי ואל טורנס אך עדיין קרובים מספיק להגעה נוחה אליו אפשרות טובה יכולה להיות לינה באיזור מחנאות Paring Plein Sud P3, בין המקומות המומלצים באזור זה ניתן למנות את מלון חמישה כוכבים Altapura. במידה ואתם מגיעים לואל טורנס עם רכב אנו ממליצים לבחור מקום לינה עם חניה, למשל מלון Altapura ומלון Hotel Des 3 Vallées Val Thorens.
המלצות ללינה בואל טורנס

  • מלונות נוספים מומלצים בואל טורנס הם בין היתר מלונות חמישה כוכבים למי שמחפש לינה מפנקת וברמה גבוהה כמו מלון Hotel Pashmina Le Refuge, מלונות ארבעה כוכבים כמו מלון Fahrenheit Seven Val Thorens ומלונות שלושה כוכבים למי שמחפש לינה פונקציונאלית כמו מלון Hotel Le Val Chavière. בעבור מי שמעדיף ללון בדירות אנו מציעים להסתכל גם על המקומות הבאים דירה Résidence Montana Premier ומלון הדירות Les Chalets du Thorens.
  • באזור אתר הסקי המרכזי ואל טורנס יש בעיה של זמינות לדירות ולמלונות המבוקשים, במיוחד אפשרויות לינה גדולות המתאימות למשפחות. במידה ואתם נוסעים בעונות התיירות אנו מאוד ממליצים להזמין מלון עם אם אפשרות ביטול מוקדם ככל הניתן. אפשר לבצע הזמנה עם אפשרות ביטול למשל בקישור זה. במקרה כזה: כדאי להקפיד לבצע הזמנה עם אפשרות לביטול חינם (בעברית כתוב כך: ביטול בחינם, באנגלית זה כתוב כך: Free cancellation) ולא בטעות להזמין הזמנה רגילה שאינה מאפשרת ביטול חינם, גם אם היא אפשרות זולה יותר ומומלצת כאשר מזמינים את המלון או הדירה סמוך לזמן הנסיעה. בנוסף כדאי לשים לב לזמן האפשרי לביטול כדי לא לפספס את חלון הזמנים בו אפשר להתחרט ולבטל את הזמנתכם, זה קורה לפעמים לתיירים שאינם נותנים לכך את הדעת.
  • בואל טורנס דירות ומלונות יקרים יחסית לכן שווה: א. לקחת דירות ומלונות פונקציונאלים וזולים יחסית כמו מלון Hotel Le Val Chavière. ב. מומלץ לעשות שימוש במנועי השוואות המחירים השונות הפערים יכולים להיות מאוד, מאוד גבוהים. אתם יכולים לבצע השוואה זו למשל בלינק זה או בלינק זה.

שאלות נפוצות על לינה בואל טורנס

האזור הפופולארי ביותר ללינה בואל טורנס הינו אזור אתר הסקי המרכזי ואל טורנס, ובמיוחד בסמוך למרכז הספורט ואל טורנס.

בין מקומות הלינה הפופולארים ביותר בואל טורנס ניתן למנות את Altapura, Hotel Des 3 Vallées Val Thorens, Alberta Hotel & Spa, Chalet Le Quartz, ו-Chez Carole et Arnaud.

למשפחות המגיעות לואל טורנס אנו ממליצים להסתכל על אפשרויות הלינה הבאות - מלון Hotel Le Val Chavière, בקתה Chalet Le Quartz ומלון Chez Carole et Arnaud, אפשרויות לינה אלו מקבלות ילדים, מתאימות לאירוח של כמה אנשים בחדר ומציעות לינה במחירים נוחים יחסית.

מי שמגיע עם רכב לואל טורנס לרוב לא נתקל בבעיות חנייה יוצאות דופן, אבל הרבה מהתיירים מעדיפים לא להסתמך על חניה ברחוב (ובחלק מהמקרים להסתכן בקנס) ובוחרים להזמין מקום לינה עם חניה. לתיירים אלו אנו מציעים להסתכל על מקומות הלינה הבאים אשר מציעים חניה לאורחים שלהם - מלון Altapura ומלון Hotel Des 3 Vallées Val Thorens.

Booking.com